PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Nowi moderatorzy

Jeśli coś wydaje Ci się niepotrzebne na forum, jeśli czegoś Tobie brakuje – napisz tutaj wszystko co może posłużyć do poprawy jakości dyskusji na www.polityka.org.pl

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 12 kwietnia 2011, 11:57

I zostałeś moderatorem.
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Awatar użytkownika
wuzetka
Minister
Minister

Postautor: wuzetka » 17 kwietnia 2011, 11:20

No to w końcu nazgul który wyzywa unserów tylko od złodziei i oszustów jest tym moderatorem czy nie? I ktoś taki może będzie mi o coś zwracał uwagę? buhahahahahaha

[ Dodano: Nie 17 Kwi, 2011 ]
To niech się moderatorzy może umówią nie względem działów tylko względem unserów. Ja przyjmuję uwagi tylko od Wagi, Bila, i Zuikaku no i aczkolwiek niechętnie od marchewy, Reszta wara ode mnie :lol:

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 17 kwietnia 2011, 15:30

Zakładasz, że moderatorzy będą musieli Ci zwracać uwagę?
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Awatar użytkownika
wuzetka
Minister
Minister

Postautor: wuzetka » 17 kwietnia 2011, 16:41

Hmm, jak by ci tu powiedzieć. Pewne zwroty które uznawałam za obraźliwe okazały się po zgłoszeniu do moderatora nie obraźliwe, gdyż moderator nikomu za nie nie udzielił ostrzeżenia, nawet mi nigdy nie odpisał choć pisałam że traktuję taką reakcję jako zielone światło. Tak więc uznaję że mogę z powodzeniem używać wszystkich tych określeń, nie narażając sie na jakieś nieprzyjemne konsekwencje :roll: Sapiecie i ciągle macie do mnie jakieś pretensje, podczas gdy to moderator swoimi decyzjami pokazuje innym co wolno a co nie. W takim układzie uznałam że mi wolno wszystko. Luzik. Ale niektórzy moderatorzy mogą nie być zorientowani, prawda? Poza tym skoro już jesteś od spraw technicznych, to może zrób funkcję aby nie można było edytować starych postów. Na innych forach jest tak że można edytować w ciągu 24 godzin. Coś mi poznikały pewne wypowiedzi niektórych osób. PO partia oszustów, co się dziwić że osoby ją popierający to oszuści i hipokryci.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 17 kwietnia 2011, 18:59

Ależ potrzymuję moją opinię - oszukujesz swoich "pacjentów". Czy jest to intencjonalne? Myślę, że jednak zdajesz sobie sprawę tego co robisz...

co do przyjmowania uwag - nie musisz. Bany działają bez tego ...
A poza tym uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
Bilu1939
Moderator
Moderator

Postautor: Bilu1939 » 17 kwietnia 2011, 19:01

Dopiero co dostałeś prawa moda i już straszysz banami? No ciekawie się zaczyna :roll:
"Konserwatysta jest wrogiem radykalizmu, zarówno prawicowego, jak i lewicowego. Konserwatysta jest patriotą, ale nie jest nacjonalistą. Konserwatysta jest zwolennikiem autorytetu i poszanowania władzy, ale jest wrogiem despotyzmu" - Janusz Radziwiłł.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 17 kwietnia 2011, 19:18

A gdzie straszę?
Chłopak, zrzuć w końcu Kaliokulary ok?
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
Bilu1939
Moderator
Moderator

Postautor: Bilu1939 » 17 kwietnia 2011, 19:27

Priv albo forum moderatorów. Nie będziemy się kłócić, bo nam Marchewa uszy poprzetrąca.
"Konserwatysta jest wrogiem radykalizmu, zarówno prawicowego, jak i lewicowego. Konserwatysta jest patriotą, ale nie jest nacjonalistą. Konserwatysta jest zwolennikiem autorytetu i poszanowania władzy, ale jest wrogiem despotyzmu" - Janusz Radziwiłł.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 17 kwietnia 2011, 19:35

Ależ ja się z tobą nie kłócę i nie mam zamiaru. (tym temacie)

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 17 kwietnia 2011, 19:54

wuzetka pisze:Poza tym skoro już jesteś od spraw technicznych, to może zrób funkcję aby nie można było edytować starych postów. Na innych forach jest tak że można edytować w ciągu 24 godzin. Coś mi poznikały pewne wypowiedzi niektórych osób. PO partia oszustów, co się dziwić że osoby ją popierający to oszuści i hipokryci.

Ja jestem tylko od utrzymania tego "autobusu" w ruchu, gdzie on pojedzie to rola moderatorów i do nich kieruj swoje pomysły.

To, na co moje "klucze francuskie" mi pozwalają to albo zablokować możliwości edycji albo nie - mimo to mogę ją podglądać i ewentualnie dawać info modom do rozstrzygania sporów. W tej chwili po 7 dniach silnik "zapomina" o zmianach.
Ostatnio zmieniony 17 kwietnia 2011, 19:58 przez Worek, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Bilu1939
Moderator
Moderator

Postautor: Bilu1939 » 17 kwietnia 2011, 19:56

Miejsce dla uwag i sugestii pod względem naszej pracy znajduje się tutaj: http://www.forum.polityka.org.pl/viewforum.php?f=92 tak więc zapraszamy do ów działu. Podrzucacie temat, my o nim rozmawiamy a później przekazujemy Wam co udało się nam ustalić.

Awatar użytkownika
MatiZ
Senator
Senator

Postautor: MatiZ » 18 kwietnia 2011, 07:45

wuzetka pisze:Coś mi poznikały pewne wypowiedzi niektórych osób. PO partia oszustów, co się dziwić że osoby ją popierający to oszuści i hipokryci.

Trochę brzydko nazywać kolegę Rohirrima oszustem i popierającym PO :roll:
Błąd dzielenia przez ogórek - Zainstaluj Wszechświat ponownie.

Awatar użytkownika
wuzetka
Minister
Minister

Postautor: wuzetka » 18 kwietnia 2011, 13:55

MatiZ pisze:Trochę brzydko nazywać kolegę Rohirrima oszustem i popierającym PO :roll:

Nie on wymyślił tą funkcję aby można było posty edytowac i zmieniać.
Ależ potrzymuję moją opinię - oszukujesz swoich "pacjentów". Czy jest to intencjonalne? Myślę, że jednak zdajesz sobie sprawę tego co robisz...

co do przyjmowania uwag - nie musisz. Bany działają bez tego ...

Tak samo jak ja podtrzymuję swoją opinię że jesteś [............................]. I teraz mi daj bana papapapapa, bo nie mam zamiaru pisać na forum na którym moderator mnie obraża. Nie robię nic co by podlegało pod KK a poza tym ode mnie i od moich pacjentów trzy penisiki takie malutkie jak twój w bok.

Zwracałam uwagę że ta wsza nie nadaje się na moderatora. Jeśli się mnie stąd pozbył to zrobił to dla siebie bo marchewa gdyby chciał to już by dawno wykorzytał jakiś pretekst. Tak więc marchewa zrobiłeś sobie moderatora to masz w jeden dzień jednego unsera do tyłu.

Wuzetka nie rób mi tego. Waga
Ostatnio zmieniony 01 stycznia 1970, 01:00 przez wuzetka, łącznie zmieniany 2 razy.

Paw
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: Paw » 18 kwietnia 2011, 13:58

Ona ma jakiś problem.

Awatar użytkownika
Bilu1939
Moderator
Moderator

Postautor: Bilu1939 » 18 kwietnia 2011, 14:03

wuzetka, odchodzisz?

Wróć do „Pomysły !!! Pytania ???”