PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Literówka w nazwie subforum

Jeśli coś wydaje Ci się niepotrzebne na forum, jeśli czegoś Tobie brakuje – napisz tutaj wszystko co może posłużyć do poprawy jakości dyskusji na www.polityka.org.pl

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Daimos
Radny gminny
Radny gminny

Literówka w nazwie subforum

Postautor: Daimos » 24 sierpnia 2012, 22:39

Jestem tu nowy. Pierwsze 5 minut i już znalazłem błąd. W sekcji "system partyjny", tytuł podforum brzmi: "Lewica - CenRTum - Prawica" Powinno być "cenTRum", czyż nie?

Westwood
Poseł
Poseł

Re: Literówka w nazwie subforum

Postautor: Westwood » 24 sierpnia 2012, 23:42

Daimos pisze:Jestem tu nowy. Pierwsze 5 minut i już znalazłem błąd. W sekcji "system partyjny", tytuł podforum brzmi: "Lewica - CenRTum - Prawica" Powinno być "cenTRum", czyż nie?

Daimos, Ty musisz być cholernie zdolną bestią! Zaledwie 5 minut na forum i już żeś znalazł błąd, aż strach myśleć co będzie jak posiedzisz ze 2-3 dni. Panowie Administratorzy i inni Moderatorzy, powinniście się wstydzić !

A tak na poważnie drogi Daimosie, zamiast szukać dziury w całym, napisz coś ciekawego, a takie czeskie błędy zgłaszaj Administracji nie na forum, tylko na Priva.

Pozdrawiam i życzę udanego forumowania!
Poza tym uważam, że należy ujawnić treść ostatniej rozmowy telefonicznej braci K.

Wróć do „Pomysły !!! Pytania ???”