PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Schowajcie Worka na czas kampanii !!! :)

Jeśli coś wydaje Ci się niepotrzebne na forum, jeśli czegoś Tobie brakuje – napisz tutaj wszystko co może posłużyć do poprawy jakości dyskusji na www.polityka.org.pl

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
kaminiak33
Minister
Minister

Re: Schowajcie Worka na czas kampanii !!! :)

Postautor: kaminiak33 » 30 czerwca 2015, 10:43

Nazgul pisze:Nie, zdaję sobie sprawę, że większość ludzi nie ma zielonego pojęcia o polityce a głosuje emocjami. albo nie głosuje.

no własni, jak się rozdupczy to głosującym na rozdupczenie najgorzej będzie. ale oczywiście będą mieć pretensje do każdego tylko nie do siebie. bo to by wymagało autorefleksji :D

A co do tego ma polityka ? Ty Nazgul nie kumasz jednego , to że Tobie pasuje ten syf nie oznacza że innym też ma pasować , co do rozdupcenia nie jestem zwolennikiem takowego , ale ile można czekać na to żeby , przestali traktować ludzi jak maszynki do głosowania , nie licząc się z ich potrzebami , zadłużać kraj , nie odpowiadać za nic , qwa to jest powód dla którego jestem za zmianami...

Tobie one nie potrzebne , pasi Ci to że ludzie muszą zapier... na młodych emerytów , cieszy Cie perspektywa mieszkania grubo po trzydziestce , i jeszcze byś chciał żeby ludzie się rozmnażali , tylko qwa poco ? żeby dalej było komu zapie... na "Twoją" wizję szczęśliwego życia... tacy jak Ty układają takim jak ja życie od narodzin po grób i ja mam ich za to kochać , głosować na nich , z jakiej niby paki ?

A do tego robisz ze mnie biorcę i roszczeniowca , a to Ty i tacy jak Ty , których myślenie boli doprowadzili do tego że ludzie mają dość takiego zasranego porządku , w którym nic nie mają do powiedzenia...

ps

aaaaaaaaaaaaa i o "nasze najgorzej" się nie martw , spokojna Twoja rozczochrana :twisted:
http://www.forum.polityka.org.pl/viewtopic.php?t=5249
tak jak w Media Markt - nie dla idiotów

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 30 czerwca 2015, 10:48

Nie głosuj na tych którzy ci nie odpowiadają i tyle. Aha i przestań przeklinać.
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Awatar użytkownika
Jojo
Minister
Minister

Postautor: Jojo » 30 czerwca 2015, 10:55

kaminiak33 pisze:(...)nie licząc się z ich potrzebami , zadłużać kraj , nie odpowiadać za nic , qwa to jest powód dla którego jestem za zmianami...

Ale jakimi zmianami?...tymi co Kukiz chce wprowadzić (nie wiadomo jakie) lub PiS zadłużyć nas jeszcze bardziej!
Której nacji politycznej zmiany Ci odpowiadają?
"Postanawia się znieść istniejące dotąd organy sądowe, zastępując je sądami i wyłanianymi na podstawie demokratycznych wyborów". Włodzimierz Lenin (1917)

Awatar użytkownika
kaminiak33
Minister
Minister

Postautor: kaminiak33 » 30 czerwca 2015, 10:57

Cynik pisze:A wtedy faktycznie ktoś coś ukradnie. Na razie to populistyczne hasło, niezgodne z prawdą.
Głosuj na JOW, będziesz mial 2 partie. Przekonamy się jak to się skończy.

hmm czy takie do końca populistyczne , mam co do tego wątpliwości , może nie każdy z wybieranych "kradnie oszukuje" ale toleruje to , przykładów chyba nie muszę podawać , o "karach" też nie ma co pisać bo takich qwa nie ma , jak kradniesz miliony to uchodzi ci to płazem , ale za batonik dostajesz pajdę... JOWy mam gdzieś , pewnie jak większość , mam tylko nadzieję że coś się zmieni...a jak nie to uj im w buty...

Awatar użytkownika
kaminiak33
Minister
Minister

Postautor: kaminiak33 » 30 czerwca 2015, 10:59

Worek pisze:Nie głosuj na tych którzy ci nie odpowiadają i tyle. Aha i przestań przeklinać.

Sorki Szefie poniosło mnie :oops:

Awatar użytkownika
kaminiak33
Minister
Minister

Postautor: kaminiak33 » 30 czerwca 2015, 11:23

Jojo pisze:
kaminiak33 pisze:(...)nie licząc się z ich potrzebami , zadłużać kraj , nie odpowiadać za nic , qwa to jest powód dla którego jestem za zmianami...

Ale jakimi zmianami?...tymi co Kukiz chce wprowadzić (nie wiadomo jakie) lub PiS zadłużyć nas jeszcze bardziej!
Której nacji politycznej zmiany Ci odpowiadają?

Czekam 26 lat na takie viewtopic.php?f=85&t=7951&start=15 siedem punktów , możesz Jojo się do nich odnieść , ale Ty tak jak wszyscy , macie to za populizm . bredzenie... nie wiem co chce zrobić Kukiz , ale ludzie głosując na niego , oczekują czegoś więcej niż kosmetyki i zadłużania nas tak jak chce PiS i PO , mam gdzieś wszystkie nacje polityczne , każda z nich to tylko długi...a nie na tym polega rządzenie..

Awatar użytkownika
Jojo
Minister
Minister

Postautor: Jojo » 30 czerwca 2015, 11:37

kaminiak33 pisze: nie wiem co chce zrobić Kukiz , ale ludzie głosując na niego , oczekują czegoś więcej niż kosmetyki i zadłużania nas tak jak chce PiS i PO , mam gdzieś wszystkie nacje polityczne , każda z nich to tylko długi...a nie na tym polega rządzenie..

I CO... liczysz na to że Kukiz te długi spłaci?
Żeby spłacić dług trzeba zacisnąć pasa i tak jak Grecy:
Na placu centralnym w Atenach zgromadziło się tysiące ludzi, aby zaprotestować przeciwko oszczędnościom narzucanym przez Unię Europejską. - Chcemy powiedzieć Europie, żeby przestała zabijać ludzi. Nie można w nieskończoność obniżać pensji i podwyższać podatku. Nie przetrwamy

Myślisz że Polacy zacisnęli by pas? (jak dziurek w pasie brakuje)
"Postanawia się znieść istniejące dotąd organy sądowe, zastępując je sądami i wyłanianymi na podstawie demokratycznych wyborów". Włodzimierz Lenin (1917)

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 30 czerwca 2015, 12:00

Przecież Kaminiak nie myśli o innych tylko o sobie. Dla niego zabrać kilku milionom Polaków przywileje to jak splunąć.
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Awatar użytkownika
kaminiak33
Minister
Minister

Postautor: kaminiak33 » 30 czerwca 2015, 12:34

Jojo pisze:
kaminiak33 pisze: nie wiem co chce zrobić Kukiz , ale ludzie głosując na niego , oczekują czegoś więcej niż kosmetyki i zadłużania nas tak jak chce PiS i PO , mam gdzieś wszystkie nacje polityczne , każda z nich to tylko długi...a nie na tym polega rządzenie..

I CO... liczysz na to że Kukiz te długi spłaci?
Żeby spłacić dług trzeba zacisnąć pasa i tak jak Grecy:
Na placu centralnym w Atenach zgromadziło się tysiące ludzi, aby zaprotestować przeciwko oszczędnościom narzucanym przez Unię Europejską. - Chcemy powiedzieć Europie, żeby przestała zabijać ludzi. Nie można w nieskończoność obniżać pensji i podwyższać podatku. Nie przetrwamy

Myślisz że Polacy zacisnęli by pas? (jak dziurek w pasie brakuje)

Ale Jojo o jakim Ty zaciskaniu pasa mówisz , ja piszę na czym można zaoszczędzić bez sięgania do naszych kieszeni , a to chyba różnica , noooooooooo ale jak chce się rządzić to trzeba myśleć...aaaaaaaa jest na czym oszczędzać , a w zasadzie nie rozdawać za darmo , chcesz u nas Grecji ?

Łatwo jest żyć na krechę , rozdawać i nie odpowiadać za nic , i w dodatku zarabiać grube tys za takie rządy , tak to nawet kretyn potrafiłby rządzić...

Awatar użytkownika
kaminiak33
Minister
Minister

Postautor: kaminiak33 » 30 czerwca 2015, 12:48

Worek pisze:Przecież Kaminiak nie myśli o innych tylko o sobie. Dla niego zabrać kilku milionom Polaków przywileje to jak splunąć.

Worek pitolisz , ale widocznie brak Ci wyobraźni , do tego żeby zabrać wystarcz referendum i albo pipka albo rybka , komuna podobno się skończyła i skoro wymaga się pracy do "śmierci" od innych to coś jest nie tak , jeśli komuś się należą to okij , ale dopiero jako dodatek do emerytury , w takim wieku jak wszyscy , kumasz 35,5 mld zł rocznie to przez 25 lat tej zasranej demokracji ponad 850 mld zł to nasz dług , więc dlaczego mam do tego dopłacać , wiesz ile za ten szmal można by wybudować miejsc pracy ?

Dzieci masz , czy chcesz żeby pracowały na taki porządek ? na długi , emerytury , przywileje...

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 30 czerwca 2015, 13:12

Potwierdziłeś tylko to co napisałem. Zauważyłeś to? Wątpię....

Awatar użytkownika
kaminiak33
Minister
Minister

Postautor: kaminiak33 » 30 czerwca 2015, 13:27

Worek pisze:Potwierdziłeś tylko to co napisałem. Zauważyłeś to? Wątpię....

Ja też wątpię że wiesz o czym mówię...gdzie Twoim zdaniem myślę o sobie ? podaj przykłady ?

Ale skoro Tobie to pasi , to nie oznacza że mnie też musi , pracuj na bezmyślnych jełopów i ich emerytury i nie mów mnie że tak musi być... :twisted:

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 30 czerwca 2015, 14:04

Proszę bardzo:

kaminiak33 pisze:, więc dlaczego mam do tego dopłacać ,

Awatar użytkownika
kaminiak33
Minister
Minister

Postautor: kaminiak33 » 30 czerwca 2015, 14:46

Worek pisze:Proszę bardzo:

kaminiak33 pisze:, więc dlaczego mam do tego dopłacać ,

I co w tym dziwnego ? lubisz być "sponsorem" zdrowych ludzi , którym można kołki w dupie łamać , a idą na "zasłużoną" emeryturę 12 lat wcześniej ?

podaj inny bardziej sensowny przykład ?

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 30 czerwca 2015, 15:59

To jest sensowny przykład.

Wróć do „Pomysły !!! Pytania ???”