PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Uwagi do moderatora Marchewy

To małe forum dyskusyjne moderatorów, jak również miejsce zadawania pytań moderatorom i administracji forum. Tutaj możesz poskarżyć się na innych użytkowników albo złożyć wniosek o ukaranie kogoś.

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
Marchewa
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Wszystko co macie do moderatora Marcheway

Postautor: Marchewa » 14 lipca 2010, 20:09

Szanowne dyżurne płaczki na forum. Oto jest temat specjalnie dla was poświęcony nieco egoistycznie mnie jedynemu czynnemu moderatorowi forum. To jest miejsce w którym każdy skrzywdzony użytkownik może NARESZCIE wylewać żale i wypłakiwać się.

FABRICATI DIEM, PVNC
Spory polityczne trwają najdłużej gdy obie strony nie maja racji.
Gonzalez Suarez

Awatar użytkownika
Marchewa
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Marchewa » 09 lutego 2011, 12:51

Nie. Tylko nazgul wykazuje się ostatnio chamstwem. Za co niby ja mam dostać, albo wuzetka?

Nazgul korzysta z "Wuzetkowej" dyspensy. Z mojej strony prośba aby podobnych wycieczek nie powtarzał. Poniżej poziomu. Howgh.

Gonzalez Suarez

Awatar użytkownika
wuzetka
Minister
Minister

Postautor: wuzetka » 09 lutego 2011, 13:01

Nazgul korzysta z "Wuzetkowej" dyspensy.

No fajnie, rozumiem gdyby miał dwa ostrzeżenia jak ja. To mogłą by Ci ręka lekko zadrżeć, ale żebyś dla przyzwoitości żadnemu przydupasowi nie dał chociaż jednego ostrzeżonka?
Tym samym sami udowadniacie że tak w rządzie platformy jak i w hodowlanej masie złodziej złodzieja kryje. Tak samo jak Polska sie nie liczy, tak tutaj też się nie liczy honor, twarz, poczucie przyzwoitości.
To skasujmy całkiem te ostrzeżenia i będzie dobrze. A dlaczego taki ćwok ma mi ciągle wygadywać że ja mam ostrzeżenia a on nie? :roll:

Awatar użytkownika
Bilu1939
Moderator
Moderator

Postautor: Bilu1939 » 09 lutego 2011, 13:23

Marchewa pisze:Nazgul korzysta z "Wuzetkowej" dyspensy. Z mojej strony prośba aby podobnych wycieczek nie powtarzał. Poniżej poziomu. Howgh.

Kumpli się nie każe. Znowu bardzo stanowczo przywołałeś ich Marchewa do początku. Szkoda że Twoja dłoń była taka szybka w decyzjach jak trzeba było jakiegoś pisowca karać.

A dlaczego taki ćwok ma mi ciągle wygadywać że ja mam ostrzeżenia a on nie? :roll:

Nazgul używa argumentu ostrzeżeń bo wie że jest nietykalny, wy nawet się z tym nie kryjecie że macie prawo do wolnej amerykanki.
"Konserwatysta jest wrogiem radykalizmu, zarówno prawicowego, jak i lewicowego. Konserwatysta jest patriotą, ale nie jest nacjonalistą. Konserwatysta jest zwolennikiem autorytetu i poszanowania władzy, ale jest wrogiem despotyzmu" - Janusz Radziwiłł.

Awatar użytkownika
Marchewa
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Marchewa » 09 lutego 2011, 13:54

Bilu1939 pisze:Kumpli się nie każe. Znowu bardzo stanowczo przywołałeś ich Marchewa do początku. Szkoda że Twoja dłoń była taka szybka w decyzjach jak trzeba było jakiegoś pisowca karać

Widzisz dyspensę nazywam "Wuzetkową" nie bez powodu. Uważam ze skoro od roku w co najmniej kilku przypadkach "przepuszczałem" wycieczki WZ to nie ma powodu nie zrobić podobnego wyjątku dla Nazgula. A co do szybkości karania to wierz mi ze na każde z ostrzeżeń forumowych dla WZ czy N88 przypadało co najmniej kilka upomnień.

No fajnie, rozumiem gdyby miał dwa ostrzeżenia jak ja. To mogłą by Ci ręka lekko zadrżeć, ale żebyś dla przyzwoitości żadnemu przydupasowi nie dał chociaż jednego ostrzeżonka?

WZ czy muszę ci przypominać w jakim języku prowadziłaś konwersacje jeszcze rok temu? Od tego czasu pracujesz nad sobą i to się chwali. Ja naprawdę nie mam interesu w waleniu na prawo i lewo ostrzeżeniami których naprawdę nie mogę skasować.

Gonzalez Suarez

Awatar użytkownika
NRohirrim
Prezydent
Prezydent
Kontaktowanie:

Postautor: NRohirrim » 09 lutego 2011, 13:57

A ja prosiłbym naprawdę z dalszą tego typu dyskusją przenieść się do działu technicznego, lub napisać prywatną wiadomość do moderatora.
,,Lepiej żeby mowa była lepsza od ciszy, lub milcz'' - Dionizos z Halikarnasu

Awatar użytkownika
Bilu1939
Moderator
Moderator

Postautor: Bilu1939 » 09 lutego 2011, 13:58

Marchewa pisze:Widzisz dyspensę nazywam "Wuzetkową" nie bez powodu. Uważam ze skoro od roku w co najmniej kilku przypadkach "przepuszczałem" wycieczki WZ to nie ma powodu nie zrobić podobnego wyjątku dla Nazgula. A co do szybkości karania to wierz mi ze na każde z ostrzeżeń forumowych dla WZ czy N88 przypadało co najmniej kilka upomnień.

Ostrzeżenie dałeś wuzetce za: A to wejdź ruskim w dupę palancie.
Takich przypadków mamy tutaj setki. A już w ostatnim czasie Nazgul pozwala sobie na więcej. Konkretny przypadek: malutki penisik w wykonaniu wz = ostrzeżenie. Malutki penisek w wykonaniu Nazgula = łagodne upomnienie. Na forum jesteś matką, ale surową tylko dla jednych. Czemu Wagi nie upominałeś? Dostał ostrzeżenie za ostre słowa, ale pod adresem idioty i kanalii bodajże lewaka.
"Konserwatysta jest wrogiem radykalizmu, zarówno prawicowego, jak i lewicowego. Konserwatysta jest patriotą, ale nie jest nacjonalistą. Konserwatysta jest zwolennikiem autorytetu i poszanowania władzy, ale jest wrogiem despotyzmu" - Janusz Radziwiłł.

Awatar użytkownika
Marchewa
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Marchewa » 09 lutego 2011, 14:09

Gonzalez Suarez

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 09 lutego 2011, 14:11

Bilu1939 pisze:Na forum jesteś matką, ale surową tylko dla jednych.

Gdyby tak było to nie byłoby już tutaj wuzetki i Azorka.
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Awatar użytkownika
Marchewa
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Marchewa » 09 lutego 2011, 14:33

Worek, proszę o wypowiedzi w innym temacie ;)

Chociaż co mi tam poprzesuwam te posty :idea:

Gonzalez Suarez

Awatar użytkownika
gazda
Minister
Minister

Postautor: gazda » 21 grudnia 2014, 22:48

W tym temacie: http://www.forum.polityka.org.pl/viewtopic.php?t=2816&postdays=0&postorder=asc&start=270 ,napisałem taki post:

Seweryn Blumsztajn: coś się panu popieprzyło

Patriotyzm jest jak rasizm, za żydokomunistami z GW, to już chyba do końca świata będzie się ciągnęło. :smile:

A teraz Marchewa powiedz mi gdzie tu widzisz antysemityzm?
Wszędzie tam, gdzie bezwzględny liberalizm dochodzi do stanowczej przewagi, następuje stopniowa likwidacja narodu, jego typu i indywidualności. - Zygmunt Balicki

Awatar użytkownika
Jojo
Minister
Minister

Postautor: Jojo » 23 lutego 2015, 08:44

Aimar pisze:Rydzyk zawsze da sobie radę. Najbardziej mnie bawi to, że nasze władze dbają o niego jeszcze bardziej niż gmina żydowska. Teoretycznie mało prawdopodobne, chociaż jeżeli pejsaty może robić katolickie radyjko...
+2 za antysemityzm. Kolejne tego typu wycieczki i do widzenia.
Marchewa

Wielokrotnie czytam to co Aimar napisał i nie mogę znaleźć antysemityzmu w tym poście.
gmina żydowska - nie wiem czy to może kogoś obrazić.
pejsaty? - można komuś powiedzieć że jest łysy, wąsaty to chyba pejsaty też nie obraża.
Ale skoro Marchewa uznał że +2...widocznie ma rację, nic mi do tego.
Największy przekręt PZPR to założenie PIS i przejęcie władzy jako prawica

Awatar użytkownika
MatiZ
Senator
Senator

Postautor: MatiZ » 23 lutego 2015, 11:16

No właśnie nie, nie ma racji. Post nie jest w żaden sposób antysemicki, takie histeryczne reakcje na słowa "Żyd" czy "pejsy" nie przedkładają się na rzeczywistość. Aimar lubi czasem mocno chlapnąć, ale akurat za to nie powinien dostać ostrzeżenia. Nie jestem niczyim adwokatem, po prostu kiedyś ja mogę dostać ostrzeżenie za użycie słówka na "Ż", skoro za zwykły post zostało już komuś dane.
Błąd dzielenia przez ogórek - Zainstaluj Wszechświat ponownie.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 23 lutego 2015, 11:20

to proponuję przeczytać coś na temat antysemityzmu Matiz.
A po za ty uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Aimar
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: Aimar » 23 lutego 2015, 12:37

Ja mam na to wywalone. Jakie to forum jest - każdy wie. Do tego nie jest ani największe ani najlepsze. Moderatorzy są obsrani na punkcie antysemityzmu. Z czegoś to wynika. Z czego? G... mnie obchodzi.
Najzabawniejsze jest to, że po tak żenującej interwencji to niejaki Marchewka wychodzi na antysemitę. Broni Żydów - tylko przed czym? Uważa ich za takich nieudaczników? Jak ktoś powie o Żydzie że jest Żydem czy "pejsatym" to antysemityzm?

Wróć do „Moderatorzy”