PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Uwagi do moderatora Marchewy

To małe forum dyskusyjne moderatorów, jak również miejsce zadawania pytań moderatorom i administracji forum. Tutaj możesz poskarżyć się na innych użytkowników albo złożyć wniosek o ukaranie kogoś.

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 23 lutego 2015, 13:51

Niektórzy nie rozumieją dlaczego się nie pierdzi przy stole. ty nie jesteś w stanie zrozumieć tego. i tyle.
A poza tym uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 23 lutego 2015, 13:52

Nie rozumiecie, nie wiecie, nie ogarniacie - to omijajcie. Proste, tak?
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Aimar
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: Aimar » 23 lutego 2015, 15:06

Przejąłem się strasznie.
Może to wy nie ogarniacie i bronicie Marchewki za wszelką cenę?
Żałosne ale i normalne.

GrandProtestant
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: GrandProtestant » 23 lutego 2015, 15:08

Myślę,że prawdziwym powodem jest bojazń przed interwencją ambasady Izraela w Polsce.Ciekaw jestem czy Żydzi równie skrupulatnie bronią nas przed falą antypolonizmu? To prawda,że nie należy promować złych zachowań i je tolerować, ale czyż nie śmiesznym- a wręcz arcyśmiesznym- jest karanie za słowo "pejsaty'? Jesteśmy bardziej papiescy od papieża. Dobrym przykładem takiej głupiej,bezsensownej nadgorliwości są ekrany dzwiękochłonne na naszych autostradach. Bo Unia od nas wymagała, a my jej udowodniliśmy,że Polacy głupsi są w rzeczywistości niż oni sądzili, ponieważ postawiliśmy je nawet tam, gdzie ludzkich chudob nawet przez lornetę nie obaczysz, a po lewicy i prawicy ino łany zbóż, lub zagony kartofli. I niech tak zostanie po wsze czasy.Amen.

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 23 lutego 2015, 15:24

Aimar, nie pisałem tego abyś się przejął, bo mam to gdzieś. To była dobra rada. Temat był wałkowany do usrania i skoro go nie rozumiecie, to go nie dotykajcie.
GrandProtestant, nie interesuje mnie co robi ambasada Izraela i mam też gdzieś co robią Żydzi skrupulatnie u siebie. Tutaj to jest tutaj i proszę się do reguł zastosować.

Koniec dyskusji.
Ostatnio zmieniony 23 lutego 2015, 15:58 przez Worek, łącznie zmieniany 2 razy.
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

GrandProtestant
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: GrandProtestant » 23 lutego 2015, 15:48

Worek pisze:GrandProtestant, nie interesuje mnie co robi ambasada Izraela i mam też gdzieś co robią Żydzi skrupulatnie u siebie. Tutaj to jest tutaj i proszę się do reguł zastosować.
Nie takim tonem kolego! Daruj sobie pouczanie, bo ja nie z tych co rączki zacierają kiedy komukolwiek dzieje się krzywda. Blisko mojego miejsca zamieszkania jest obóz Gross-Rosen . Może mi nie uwierzysz, ale niejedną łzę tam uroniłem. Ja piszę o tym, by nie być nadgorliwym,bo nadgorliwość to wielkie pole do nadużyć lub do wstydu. Myślę,że i tak wiele nie zrozumiałeś. Nie dbam o to.

Awatar użytkownika
gazda
Minister
Minister

Postautor: gazda » 23 lutego 2015, 18:36

GrandProtestant pisze:Ciekaw jestem czy Żydzi równie skrupulatnie bronią nas przed falą antypolonizmu?

Oni są prowodyrami tej fali więc jak mogą nas bronić. :smile:
Wszędzie tam, gdzie bezwzględny liberalizm dochodzi do stanowczej przewagi, następuje stopniowa likwidacja narodu, jego typu i indywidualności. - Zygmunt Balicki

Aimar
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: Aimar » 23 lutego 2015, 18:47

Worek pisze:Aimar, nie pisałem tego abyś się przejął, bo mam to gdzieś. To była dobra rada. Temat był wałkowany do usrania i skoro go nie rozumiecie, to go nie dotykajcie.

Pozwól, że ja twoje dobre rady też mogę mieć gdzieś.
Jest oczywistą oczywistością, że jedynie ty rozumiesz i możesz dotykać tematu Żydów. To jakaś słabość do nich czy zwykła nadgorliwość? To było pytanie retoryczne (wyjaśniam - nie oczekuję odpowiedzi - mam to gdzieś).

Awatar użytkownika
MatiZ
Senator
Senator

Postautor: MatiZ » 24 lutego 2015, 22:59

Nazgul pisze:to proponuję przeczytać coś na temat antysemityzmu Matiz.

A ja proponuję byś wyjął głowę z zadka i zszedł z tronu Nazgul, bo dotychczas bywałeś w swoim nadęciu zabawny a zaczynasz być irytujący. A skoro dla Ciebie antysemityzmem jest użycie słowa "pejsaty" to najwidoczniej nie masz o nim pojęcia. Można by wręcz pomyśleć że z niechęci do tej nacji ucinacie wszelkie wzmianki na ich temat jak już tak reagujecie, bo żadną "troską" nazwać tej histerii nie można.
Błąd dzielenia przez ogórek - Zainstaluj Wszechświat ponownie.

Awatar użytkownika
Marchewa
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Marchewa » 25 lutego 2015, 08:52

Tak już tu jest MatiZ, i wielokrotnie sugerowaliśmy konieczność pogodzenia się z tą akurat cechą forum. Naprawdę nie brakuje miejsc w necie gdzie ten rodzaj "ewangelizacji" można prowadzić bez żadnych zahamowań.
Spory polityczne trwają najdłużej gdy obie strony nie maja racji.
Gonzalez Suarez

Awatar użytkownika
MatiZ
Senator
Senator

Postautor: MatiZ » 25 lutego 2015, 09:06

Marchewa pisze:Tak już tu jest

Jesteś śmieszny i tyle. Nie potrafisz nawet wytłumaczyć swojej histerii. Dobra, pieprzyć was w takim razie. Kiście się dalej w swoim sosie. Ciao.
Błąd dzielenia przez ogórek - Zainstaluj Wszechświat ponownie.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 25 lutego 2015, 09:09

otóż nie potrafisz zrozumieć albo nie znasz znaczenia pewnych pojęć. toteż Ci ich nie tłumaczymy. udowodniłeś dobitnie to w poprzednim poście iż nie warto.
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Aimar
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: Aimar » 25 lutego 2015, 11:09

Marchewa pisze:Tak już tu jest MatiZ, i wielokrotnie sugerowaliśmy konieczność pogodzenia się z tą akurat cechą forum. Naprawdę nie brakuje miejsc w necie gdzie ten rodzaj "ewangelizacji" można prowadzić bez żadnych zahamowań.

Matiz - sprawdzałeś kto utrzymuje to forum? Mnie to zupełnie nie interesowało. My też znamy się tylko po nickach.

Jednak biorąc pod uwagę wyczyny moderatorów i powyższy cytat można zacząć się nad tym zastanawiać. Jeżeli na przykład forum jest sponsorowane przez gminę żydowską a Marchewka chodzi na co dzień w jarmułce to jego zachowanie jest normalne i w zupełności je rozumiem. Trzeba było jednak wcześniej uprzedzić wszystkich forumowiczów o charakterze forum i tematach, których nie wolno poruszać.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 25 lutego 2015, 11:14

obawiam się, że żaden z nas moderatorów nie dostąpił zaszczytu należenia do narodu Żydowskiego (nic mi w każdym razie o tym nie wiadomo). natomiast sprawdzenie kto jest właścicielem itp. nie przekracza możliwości intelektualnych gimnazjalisty z komputerem PC i dostępem do internetu. toteż polecam ci ruszyć tym co masz miedzy uszami.

jak widzę niektórym w ich pałkach się nie zmieści, że można po prostu nie mieć i nie tolerować postaw antysemickich u innych...

GrandProtestant
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: GrandProtestant » 25 lutego 2015, 11:26

Nazgul pisze:obawiam się, że żaden z nas moderatorów nie dostąpił zaszczytu należenia do narodu Żydowskiego
Hmmm...zaszczytu? Macie zamiar zrzec się polskiego obywatelstwa?
Nazgul pisze:jak widzę niektórym w ich pałkach się nie zmieści, że można po prostu nie mieć i nie tolerować postaw antysemickich u innych...
Jeśli słowo"pejsaty" jest przejawem antysemityzmu w czystej postaci, to analogicznie słowo "pyzaty" jest wielce obelżywym określeniem Azjatów, a Mongołów w szczególności. Wobec powyższego pisząc "pyzaty" wiadomo kogo mam na myśli i powinienem dostać minusa za rasistowskie określenie obywatela mieszkającego w jurcie i popijającego koszerny kumys. Więc piszę-" Oj ,ci pyzaci to mają przechlapane...". :lol: :lol:

[ Dodano: Sro 25 Lut, 2015 ]
Uprzejmie zawiadamiam,że brat mojej żony nosi pejsy ponieważ lubi taką fryzurę.Podobno laski to uwielbiają,to takie sexy. Ja jestem pyzaty ,bo mam po rodzicach takiego fejsa. Pyzata gęba mi nie przeszkadza, a wręcz wzbudza u innych ludzi zaufanie.

[ Dodano: Sro 25 Lut, 2015 ]
Wyjaśniam,że brat mojej żony nie ma żydowskiego pochodzenia, a moja skromna osoba- z twarzą jak księżyc w pełni- nie ma nic wspólnego z narodem Czyngis Chana.

Wróć do „Moderatorzy”