PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Nowy regulamin

To małe forum dyskusyjne moderatorów, jak również miejsce zadawania pytań moderatorom i administracji forum. Tutaj możesz poskarżyć się na innych użytkowników albo złożyć wniosek o ukaranie kogoś.

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Nowy regulamin

Postautor: Worek » 04 lutego 2013, 07:46

Na naszym forum zaczyna od dzisiaj obowiązywać nowy regulamin. Proponuję zapoznać się z nim aby nie było później niespodzianek.
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

PiSkorz
Wicepremier
Wicepremier

Re: Nowy regulamin

Postautor: PiSkorz » 04 lutego 2013, 08:28

Worek pisze:Na naszym forum zaczyna od dzisiaj obowiązywać nowy regulamin. Proponuję zapoznać się z nim aby nie było później niespodzianek.

Worek, mam pytanie. Czy ten regulamin który ogłosiłeś Ciebie też będzie dotyczył?
"Upadliśmy poniżej progu cywilizacyjnego."
T. Jasudowicz

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 04 lutego 2013, 09:00

Piskorz pisze:Worek, mam pytanie. Czy ten regulamin który ogłosiłeś Ciebie też będzie dotyczył?

Gdybyś go przeczytał nie zadawał byś takich pytań.
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 04 lutego 2013, 15:41

mam propozycje - dajmy link do tego tematu i/lub regulaminu na banerze powyżej "forów" tak jak życzenia na święta.
A poza tym uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
Kuba
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: Kuba » 04 lutego 2013, 16:13

I tak nikt nie przeczyta, i tak.
Polacy jako Słowianie przez setki lat za naturalne środowisko zamieszkania mieli puszcze, łąki, lasy. Chęć likwidowania większej ilości ogródków działkowych równa się zamachowi na wartości narodowe.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 04 lutego 2013, 17:04

mimo to dajmy a nieznajomość prawa nie zwalnia od odpowiedzialności.
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
Kfiatek
Wójt
Wójt

Postautor: Kfiatek » 04 lutego 2013, 20:46

Kuba pisze:I tak nikt nie przeczyta, i tak.

Taką kolubrynę? Też się obawiam, że najambitniejsi polegną już połowie. :???:

Worek, mocno się napracowałeś, ale to co ci wyszło, to niestety potworek niczym prawodawstwo PRL-u - na każdego coś się znajdzie, a czy przyłożymy zależeć będzie od humoru i widzimisię wadzy. Za to preambuła słuszna.

Szkoda, że to, co zadeklarowałeś:
1.2. Regulamin ten nie jest wyłącznie wymysłem administratora, lecz wynikiem wspólnej pracy i kumulacją doświadczeń moderatorów, oraz zwykłych użytkowników forum.
jest tylko nieurzeczywistnioną deklaracją - poprawianie obowiązującego prawa jest dużo trudniejsze i może rodzić spore napięcia.
W tej postaci zarzyna dyskusyjne forum polityczne, albo z góry zakłada jego wybiórcze stosowanie, co jest może wygodne, ale tylko na krótką metę. :(

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 04 lutego 2013, 21:45

co za szczęście, że mamy tak życzliwych i krytycznych forumowiczów,
:)

Awatar użytkownika
Kfiatek
Wójt
Wójt

Postautor: Kfiatek » 04 lutego 2013, 21:53

Nazgul pisze:co za szczęście, że mamy tak życzliwych i krytycznych forumowiczów,
:)

Regulamin pisze:10.3.1. Odpowiadając trzymajmy się ściśle tematu. Autorowi tematu na pewno na tym zależy.
10.3.2. Jeżeli nie masz nic do powiedzenia, nie pisz nic.

Obrazek

Lolek00
Moderator
Moderator

Postautor: Lolek00 » 05 lutego 2013, 08:21

Pkt. 10 obejmuje zalecenia.

Rdzeń regulaminu to podpunkt 2.4 + cały punkt 3. Większość ostrzeżeń i interwencji zawsze było na tym tle.
Vivat et res publica et qui, illam regit

Awatar użytkownika
aspagnito
Poseł
Poseł

Postautor: aspagnito » 05 lutego 2013, 09:06

Zapoznałem się.
Tylko tak mi wykładali, że powinien być jeszcze "dokument misja". O co chodzi? A o to, że trudno się podporządkować pod regulamin i ruszyć ten ciężki kamień filozoficzny, jeśli nie ma czegoś takiego, jak "preambuła w konstytucji" dla doznań wyższych.
Suma summarum (korzystam z punktu regulaminu) wychodzi na to, że żeby nie było czczej gadki o tym, czym jest regulamin, a czym nie jest, taka "misja" jest konieczna.

"
Internauto! Pisz, bo kto się uczy, ten uczy. Prawie wszystkie Twoje wątpliwości i poszukiwania służą i Tobie i Twojemu otoczeniu i ogółowi. Pracuj nad sobą, gdyż w każdej sytuacji kiedy chcesz, potrzebujesz i musisz powiedzieć prawdę, każdy inny w społeczności Internautów będzie Cię oceniał z własnej perspektywy.
Służ Prawdzie, Porządkowi i Obowiązkom. Wiedz, że kłam jest tam, gdzie prawdę się kreuje i najlepiej, jeśli pojmiesz ciężar tego obowiązku, który żąda od Ciebie poświęceń.
"
Tylko propozycja.
"Jeśli Twój ksiądz nie jeździ na rejestracji Watykanu... TO WIEDZ, ŻE COŚ SIĘ DZIEJE!!!" (Natanek, 2014)

Atylla
Minister
Minister

Postautor: Atylla » 05 lutego 2013, 09:26

Matka wie że ćpiesz ?
"Nie daj się naprawiać hałastrze cienkoszyich, łysiejących wodzów. Nie proś, nie melduj, nie awanturuj się, nie ukorz, nie płaszcz, nie pełzaj."

Awatar użytkownika
marcinsz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: marcinsz » 05 lutego 2013, 11:44

Regulamin jak regulamin :mrgreen:

Teraz to Marchewa i cała reszta moderatorów macie ciężkie życie - aż mi się śmiać chce :mrgreen:

Haczyk złapaliście :mrgreen: i grunt aby teraz z mordy nie zrobić cholewy....

... do usłyszenia chłopaki! :mrgreen: :mrgreen:

Awatar użytkownika
Kuba
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: Kuba » 05 lutego 2013, 13:04

Jak dla mnie powinna po prostu obowiązywać netykieta, w kwestiach dyskusyjnych decydują moderatorzy i tyle ;)
Polacy jako Słowianie przez setki lat za naturalne środowisko zamieszkania mieli puszcze, łąki, lasy. Chęć likwidowania większej ilości ogródków działkowych równa się zamachowi na wartości narodowe.

Awatar użytkownika
Kfiatek
Wójt
Wójt

Postautor: Kfiatek » 06 lutego 2013, 16:57

Lolek00 pisze:Pkt. 10 obejmuje zalecenia.

Nie tak zupełnie "zalecenia":
Regulamin pisze:1.4. Każda osoba korzystająca z forum jest zobowiązana to przestrzegania niniejszego regulaminu. Nieznajomość regulaminu nie jest wytłumaczeniem w sytuacji jego łamania.

Lolek00 pisze:Rdzeń regulaminu to podpunkt 2.4 + cały punkt 3. Większość ostrzeżeń i interwencji zawsze było na tym tle.

A mógłbyś mi przetłumaczyć "z polskiego na nasze", o co chodzi w tej części pt. 2.4
-uzasadnianie tez krzywdzących, głównie czyjąś: narodowością, religią, przynależnością etniczną czy społeczną jest zakazane i traktowane za ciężką obrazę. Wyjątkiem jest sytuacja kiedy ta przynależność jest powszechnie uważana za przestępczą i/lub bardzo godzącą w normy moralne.

I co to jest "pochodzenie religijne"?

[ Dodano: Czw 07 Lut, 2013 ]
Lolek00 dziękuję za zainteresowanie i wsparcie. To pewnie realizacja tego punktu Regulaminu:
Regulamin pisze:9.3.11. Moderatorzy powinni służyć radą i pomocą niedoświadczonym użytkownikom forum.

Tylko jak ja mam przestrzegać Regulamin skoro nie rozumiem znaczenia części przedstawionych zasad, a administracja nie raczy ich przystępnie wytłumaczyć? :(

Wróć do „Moderatorzy”