PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Wkładanie mi w usta nie moich słów

To małe forum dyskusyjne moderatorów, jak również miejsce zadawania pytań moderatorom i administracji forum. Tutaj możesz poskarżyć się na innych użytkowników albo złożyć wniosek o ukaranie kogoś.

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
Mjolner
Wójt
Wójt
Wkładanie mi w usta nie moich słów

Postautor: Mjolner » 27 kwietnia 2013, 19:46

W tym temacie:

http://www.forum.polityka.org.pl/viewtopic.php?t=6813&postdays=0&postorder=asc&start=15

Marcinisz napisał, że:

Kolega mjolner - miłośnik, wyznawca ONR posuwa się jeszcze dalej, postuluje aby znieść całkowicie prawa człowieka, dopuszcza wiec całkowicie NIEOKONTROLOWANE używanie władzy przez potencjalnych jego wodzów, przedstawicieli. Postuluje nawet za oparciem prawa na doktrynie chrześcijańskiej jako religii objawionej rodem obecnych państw islamskich.

Jest to oczywiście bzdurą, bo nie pisałem nigdzie, że postuluję prawo w oparciu o religię ani państwa wyznaniowego. Próbowałem to załatwić miedzy nami ale marcinisz woli udawać głupka. Proszę więc o ukaranie go.
Ostatnio zmieniony 27 kwietnia 2013, 22:15 przez Mjolner, łącznie zmieniany 1 raz.

Atylla
Senator
Senator

Postautor: Atylla » 27 kwietnia 2013, 19:48

Proszę więc o ukaranie go.

Jako nadworny sędzia skazuje go na 10 dni wiszenia na słupie do góry nogami.
"Nie daj się naprawiać hałastrze cienkoszyich, łysiejących wodzów. Nie proś, nie melduj, nie awanturuj się, nie ukorz, nie płaszcz, nie pełzaj."

Awatar użytkownika
Marchewa
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Marchewa » 27 kwietnia 2013, 19:49

Czy marcinisz mógłby się ustosunkować do sprawy.
Spory polityczne trwają najdłużej gdy obie strony nie maja racji.
Gonzalez Suarez

Awatar użytkownika
marcinsz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: marcinsz » 27 kwietnia 2013, 19:54

A czy ja gdzieś pisałem że Ty takowe rzeczy pisałeś? NIE...

Napisałem WYRAŹNIE iż promujesz tu na forum swoją osobą do czego się przyznajesz taką a nie inną ideologię. To nie moja wina że sam nie zgadzasz się z tym co tu promujesz i pokazujesz jako przykład.

Wyjaśnienia są na tej stronie i uważam że są wystarczające:

http://www.forum.polityka.org.pl/viewto ... c&start=30

Skoro sam nie zgadzasz się z ideologią ONR może powinieneś zaprzestać jej promowania?
Bo jak np. ja mam to rozumieć albo kto inny?

No powiedz sam.

Awatar użytkownika
Mjolner
Wójt
Wójt
Postautor: Mjolner » 27 kwietnia 2013, 20:03

marcinsz, wszystko Ci wytłumaczyłem w tamtym temacie ale Ty wolisz dalej udawać głupka. Wyrażnie przecież napisałeś, że to ja postuluję co jest kłamstwem. To, że należę do jakiejś organizacji czy ją popieram wcale nie musi oznaczać, że popieram jej program w 100% prawda?

Awatar użytkownika
marcinsz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: marcinsz » 27 kwietnia 2013, 20:10

Mjolner pisze:marcinsz, wszystko Ci wytłumaczyłem w tamtym temacie ale Ty wolisz dalej udawać głupka. Wyrażnie przecież napisałeś, że to ja postuluję co jest kłamstwem. To, że należę do jakiejś organizacji czy ją popieram wcale nie musi oznaczać, że popieram jej program w 100% prawda?

Ale to nie jest jakiś tam program a DEKLARACJA IDEOWA!

Przystąpiłeś do ruchu świadomie nie zgadzając się z deklaracją?

Dlaczego wówczas takie rzeczy promujesz? Nie ma w Polsce innych ruchów odpowiadających Twoim poglądom?

P.S. Dziś muszę spadać więc kontynuować będziemy jutro.

Awatar użytkownika
Mjolner
Wójt
Wójt
Postautor: Mjolner » 27 kwietnia 2013, 20:32

marcinsz pisze:Przystąpiłeś do ruchu świadomie nie zgadzając się z deklaracją?

W 95% się z nią zgadzam.

marcinsz pisze:Nie ma w Polsce innych ruchów odpowiadających Twoim poglądom?

Nie ma takiej innej organizacji a przynajmniej ja nie znam.

[ Dodano: Sob 27 Kwi, 2013 ]
P.S. Dziś muszę spadać więc kontynuować będziemy jutro.

W sobotę? Nie musisz. :smile:

Wróć do „Moderatorzy”