PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Zamknięty temat

To małe forum dyskusyjne moderatorów, jak również miejsce zadawania pytań moderatorom i administracji forum. Tutaj możesz poskarżyć się na innych użytkowników albo złożyć wniosek o ukaranie kogoś.

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
gazda
Minister
Minister

Zamknięty temat

Postautor: gazda » 12 lipca 2013, 19:56

Proszę o otworzenie tematu: ''Antypolskie i obrzydliwe wypowiedzi Palikota.'' Temat został zamknięty bo podobno jest kolejnym tematem o Wołyniu. Nic bardziej mylnego. Wystarczy przeczytać tytuł tematu żeby stwierdzić, że temat jest o skandalicznych i antypolskich wypowiedziach Palikota.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 12 lipca 2013, 19:59

a masz jakieś jeszcze? bo ma narzazie dyskusja przestawiła się na Wołyń nr 2
A po za ty uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
gazda
Minister
Minister

Postautor: gazda » 12 lipca 2013, 20:08

Nazgul pisze:a masz jakieś jeszcze? bo ma narzazie dyskusja przestawiła się na Wołyń nr 2

Pytanie, żałuję że wcześniej nie założyłem tego tematu. Będę sukcesywnie tutaj cytował jego wypowiedzi i myślę, że jest sens zakładać taki temat.
Wszędzie tam, gdzie bezwzględny liberalizm dochodzi do stanowczej przewagi, następuje stopniowa likwidacja narodu, jego typu i indywidualności. - Zygmunt Balicki

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 12 lipca 2013, 20:13

no nie wiem. można poczekać na opinie innych.
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
gazda
Minister
Minister

Postautor: gazda » 12 lipca 2013, 20:36

Nazgul pisze:no nie wiem. można poczekać na opinie innych.

Otwieraj temat a nie pitol. Muszę tam sprostować parę głupot napisanych przez Was.
Wszędzie tam, gdzie bezwzględny liberalizm dochodzi do stanowczej przewagi, następuje stopniowa likwidacja narodu, jego typu i indywidualności. - Zygmunt Balicki

Awatar użytkownika
krw1994
Radny gminny
Radny gminny
Kontaktowanie:

Re: Zamknięty temat

Postautor: krw1994 » 15 lipca 2013, 20:21

gazda pisze:Proszę o otworzenie tematu: ''Antypolskie i obrzydliwe wypowiedzi Palikota.'' Temat został zamknięty bo podobno jest kolejnym tematem o Wołyniu. Nic bardziej mylnego. Wystarczy przeczytać tytuł tematu żeby stwierdzić, że temat jest o skandalicznych i antypolskich wypowiedziach Palikota.

Myślę, że założenie tematu wymierzonego w jedną opcję polityczną jest działaniem mającym na celu psucia wizerunku w oczach opinii publicznej. Każdy ma swoje zdanie i prawo do wypowiedzi oraz poglądów, ale atak w tym wypadku w jedną osobę tj. Poseł na Sejm RP Janusz Palikot, jest zamierzeniem stricte niecywilizacyjnym. Z tego co mi wiadomo w pewnych sytuacjach szykanowanie wizerunku posła może podchodzić pod utrudnianie wykonywania mandatu posła i senatora Rzeczpospolitej Polskiej.

Jeśli są kwestie drażniące lub wywołujące negatywne emocje to proszę pisać w dziale "Ruch Palikota". Jako aktywny działacz tego ugrupowania postaram się rozwiać wszelkie wątpliwości. :wink:

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 15 lipca 2013, 20:25

to nie ma znaczenia. kłopot w tym, że gazda powielał tematy i nie potrafi wskazać o czym jeszcze będzie tam pisał oprócz wołynia

Awatar użytkownika
krw1994
Radny gminny
Radny gminny
Kontaktowanie:

Postautor: krw1994 » 15 lipca 2013, 20:38

Ja de facto proponuję skasować ten temat, albo utworzyć dział krytyka polityczna. :wink:

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 15 lipca 2013, 20:49

nie kasujemy tematów

Awatar użytkownika
gazda
Minister
Minister

Postautor: gazda » 16 lipca 2013, 00:22

krw1994 pisze:Każdy ma swoje zdanie i prawo do wypowiedzi oraz poglądów, ale atak w tym wypadku w jedną osobę tj. Poseł na Sejm RP Janusz Palikot

Jeśli chciałbym coś atakować to jedynie głupotę tego człowieka. Poza tym piszesz dopiero jeden dzień tutaj i za mało jeszcze widziałeś rzeczy na tym forum żebyś mógł się wypowiadać w tym akurat temacie.

krw1994 pisze:Z tego co mi wiadomo w pewnych sytuacjach szykanowanie wizerunku posła może podchodzić pod utrudnianie wykonywania mandatu posła i senatora Rzeczpospolitej Polskiej.

Aż się boję pomyśleć jakie będą represje względem ludności jak dojdziecie do władzy.
Na całe szczęście nigdy do władzy nie dojdziecie.

krw1994 pisze:Jeśli są kwestie drażniące lub wywołujące negatywne emocje to proszę pisać w dziale "Ruch Palikota". Jako aktywny działacz tego ugrupowania postaram się rozwiać wszelkie wątpliwości. :wink:

Wziął byś lepiej piłkę i poszedł pograć jak każde normalne dziecko w twoim wieku.

Nazgul pisze:to nie ma znaczenia. kłopot w tym, że gazda powielał tematy i nie potrafi wskazać o czym jeszcze będzie tam pisał oprócz wołynia

Myślałem, że już Ci wytłumaczyłem. Temat nie jest o Wołyniu, świadczy o tym tytuł. A to, że Palikot powiedział jakąś głupotę o wydarzeniach z kresów i najbliższe parę stron będzie o Wołyniu to trudno. Na tym forum jest przynajmniej kilkanaście tematów o kościele i jakoś nikt ich nie zamyka. Nie potrafię Ci wskazać o czym będę jeszcze pisał bo nie wiem jakie głupoty będzie wygadywał palikot w przyszłości. To chyba normalne, nie?

Awatar użytkownika
krw1994
Radny gminny
Radny gminny
Kontaktowanie:

Postautor: krw1994 » 16 lipca 2013, 08:35

gazda pisze:Jeśli chciałbym coś atakować to jedynie głupotę tego człowieka. Poza tym piszesz dopiero jeden dzień tutaj i za mało jeszcze widziałeś rzeczy na tym forum żebyś mógł się wypowiadać w tym akurat temacie.

Na forum jestem krótko, lecz widzę jakimi intencjami się kierujesz. Może wypadałoby założyć temat dotyczący twojej nietolerancji i zawyżonej twej samooceny.

gazda pisze:Aż się boję pomyśleć jakie będą represje względem ludności jak dojdziecie do władzy. Na całe szczęście nigdy do władzy nie dojdziecie.

Nie możesz twierdzić, że do władzy nie dojdziemy, bo prawdziwym wynikiem są wybory, a nie sondaże. Sądzę, że Tobie by odpowiadał system stworzony przez Ciebie, może nawet wirtualny. Polecam zacząć grać w Simsy, bo może ochłodzisz swoje zbyt wygórowane ambicje. Jest też opcja abyś zaczął być aktywny politycznie, może partia Korwina-Mikke politycznego outsidera?

gazda pisze:Myślałem, że już Ci wytłumaczyłem. Temat nie jest o Wołyniu, świadczy o tym tytuł. A to, że Palikot powiedział jakąś głupotę o wydarzeniach z kresów i najbliższe parę stron będzie o Wołyniu to trudno. Na tym forum jest przynajmniej kilkanaście tematów o kościele i jakoś nikt ich nie zamyka. Nie potrafię Ci wskazać o czym będę jeszcze pisał bo nie wiem jakie głupoty będzie wygadywał palikot w przyszłości. To chyba normalne, nie?

Jeśli chcesz prowadzić taki temat, to OK nie mam nic przeciwko, ale jeśli nie podasz konkretnych założeń i granic owego tematu to najpierw wnoszę do Moderatora o przeniesienie tego tematu do działu "Hyde Park", gdyż w dziale "Ruch Palikota" będzie niepotrzebnym spamem. :wink: [/quote]

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 16 lipca 2013, 14:13

panowie, zaraz wam zamknę temat o zamkniętym temacie :lol:

Wróć do „Moderatorzy”