PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Blokowanie niewygodnych tematów i udzielanie ostrzeżeń

To małe forum dyskusyjne moderatorów, jak również miejsce zadawania pytań moderatorom i administracji forum. Tutaj możesz poskarżyć się na innych użytkowników albo złożyć wniosek o ukaranie kogoś.

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
Blitzwing
Starosta
Starosta

Postautor: Blitzwing » 31 lipca 2013, 07:14

Twój ton w ogóle jest specyficzny. W każdym temacie wypowiadasz się jak wszystkowiedzący, zarzucasz połowie forumowiczów kretynizm, generalizowanie, sugerujesz im, że są głupsi, że nic nie rozumieją, itp. Do tego mało kiedy odnosisz się do argumentów. Jak np. teraz - "wątpię abyś zrozumiał".
Ale spoko, przyzwyczaiłem się już, że jesteś na tym forum nietykalny, wolno Ci wszystko i ogólnie będziesz przeszkadzał w rzeczowych dyskusjach. Na szczęście jest tu też parę osób, z którymi da się wymienić poglądy.
Long live Europe!

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 31 lipca 2013, 07:24

Blitzwing pisze:Twój ton w ogóle jest specyficzny.

Taki już ze mnie dobry chłopak.

Blitzwing pisze:zarzucasz połowie forumowiczów kretynizm,

Nieprawda. Co najwyżej komentuje wypowiedzi. To spora różnica.

Blitzwing pisze:sugerujesz im, że są głupsi, że nic nie rozumieją

A to już Twoje prywatne odczucia.

Blitzwing pisze:Do tego mało kiedy odnosisz się do argumentów. Jak np. teraz - "wątpię abyś zrozumiał".

Argumentów? Za każdym razem jak pojawi się nowy użytkownik to trzeba tłumaczyć jak chłop krowie na miedzy. Uważam temat za rozstrzygnięty i zakończony. Jeśli ktoś się nie zgadza z "profilem" forum to powinien podjąć decyzję czy chce tutaj się udzielać. Próby zmiany ustaleń administracji forum są bezcelowe. Nie zmienimy swojej decyzji.

Blitzwing pisze:Ale spoko, przyzwyczaiłem się już, że jesteś na tym forum nietykalny, wolno Ci wszystko i ogólnie będziesz przeszkadzał w rzeczowych dyskusjach. Na szczęście jest tu też parę osób, z którymi da się wymienić poglądy.

Skoro tak Ci ze mną nie po drodze, to proponuję abyś nie komentował moich postów. Od razu będziesz miał spokojniejsze sny.
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Awatar użytkownika
Blitzwing
Starosta
Starosta

Postautor: Blitzwing » 31 lipca 2013, 07:30

Worek pisze:Uważam temat za rozstrzygnięty i zakończony.
Ja też. I liczę, że przy kolejnym zablokowaniu tematu, gdzie wystąpi magiczne słowo "Żyd", będzie to sensownie uzasadnione - bo ja mam zamiar trzymać się regulaminu forum.
Long live Europe!

Wróć do „Moderatorzy”