PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

brawo administracja tego forum

To małe forum dyskusyjne moderatorów, jak również miejsce zadawania pytań moderatorom i administracji forum. Tutaj możesz poskarżyć się na innych użytkowników albo złożyć wniosek o ukaranie kogoś.

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
fan_kata
Radny wojewódzki
Radny wojewódzki

brawo administracja tego forum

Postautor: fan_kata » 02 września 2013, 23:44

No muszę przyznać, że praktyki jakby żywcem wyciągnięte z historii... moim zdaniem zadaniem forum, jak sama nazwa wskazuje, powinna być dyskusja... a dyskusja polega na wymianie poglądów... natomiast sama administracja powinna ograniczać się do administrowania forum a nie zajmować się selekcją materiałów... jeżeli jakiś temat jest śmieszny bądź niedorzeczny zostaje zamknięty a forumowicze nie zostawiają na wesołym twórcy suchej nitki... ale jak temat jest usuwany to już śmierdzi komunistyczną cenzurą... a ponownie z historii wiemy jakie miała efekty cenzura

I jeszcze jedno jak można twierdzić, że przytaczanie dokumentów IPN to antysemityzm bądź doszukiwanie się czegokolwiek... dokumenty to dokumenty i tyle... niedorzeczność całkowita i brak logiki jakielkowiek... poniekąd smutne ale przynajmniej wyszło szydło z worka :lol:
Ostatnio zmieniony 02 września 2013, 23:56 przez fan_kata, łącznie zmieniany 1 raz.

ponad
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: ponad » 02 września 2013, 23:55

DEL :neutral:
Ostatnio zmieniony 03 września 2013, 00:23 przez ponad, łącznie zmieniany 1 raz.
-,,do czasów,w których istnieje prawda,a tego co się stało, nie można zmienić.
Z epoki identyczności, epoki samotności, z epoki Wielkiego Brata, z epoki dwójmyslenia -pozdrawiam was!"

Awatar użytkownika
fan_kata
Radny wojewódzki
Radny wojewódzki

Postautor: fan_kata » 03 września 2013, 00:02

A i jeszcze jedno... czy temat został usunięty bo cięzko podjąć jakąkolwiek dyskusję jak wyłożona jest kawa na ławę? Praktyka rodem z prlu

ponad
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: ponad » 03 września 2013, 00:04

fan_kata pisze:A i jeszcze jedno... czy temat został usunięty bo cięzko podjąć jakąkolwiek dyskusję jak wyłożona jest kawa na ławę? Praktyka rodem z prlu

Temat "Mariusz Max Kolonko" ale Ty też za bardzo się nie wczuwaj bo do gówniarstwa ,trzeba mieć dystans .
-,,do czasów,w których istnieje prawda,a tego co się stało, nie można zmienić.

Z epoki identyczności, epoki samotności, z epoki Wielkiego Brata, z epoki dwójmyslenia -pozdrawiam was!"

Awatar użytkownika
fan_kata
Radny wojewódzki
Radny wojewódzki

Postautor: fan_kata » 03 września 2013, 00:37

"Antysemityzm i poszukiwanie "prawdziwych nazwisk" polityków" genialna argumentacja :lol: czyli teraz antesemityzmem jest też przytaczanie i cytowanie dokumentów historycznych... brawo no nie mogę wyjść z podziwu

[ Dodano: Wto 03 Wrz, 2013 ]
A i jescze jedno pytanie do administracji czy jak napiszę w jakimś poście o kimś pochodzenia semickiego, że był stalinowskim zbrodniarzem co jest faktem historycznym to czy post taki kwalifikuje się na ostrzeżenie pod tytułem antysemityzm czy nie bo już nie jestem pewny jak to z wami jest... w sumie jak się mówi o stalinie jako o zbrodniarzu to zwykle nie jest się oskarżanym o antyrosyjskość... kawałek historii i tyle, tak sie mogło by wydawać... no ale takie gdybanie więc marchewa czy mogę opisywać osoby pochodzenia semickiego o ktorych historia ma niepochlebną opinię z nazwiska i czynu czy będzie to traktowane jako antsemityzm?

Awatar użytkownika
Kuba
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: Kuba » 03 września 2013, 01:30

fan_kata pisze:w sumie jak się mówi o stalinie jako o zbrodniarzu to zwykle nie jest się oskarżanym o antyrosyjskość

Rzeczywiście, bo nie był Rosjaninem.
Polacy jako Słowianie przez setki lat za naturalne środowisko zamieszkania mieli puszcze, łąki, lasy. Chęć likwidowania większej ilości ogródków działkowych równa się zamachowi na wartości narodowe.

dejpanspokój
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: dejpanspokój » 03 września 2013, 08:14

Żyd jest zawsze dobry bo daje kasę. Zły jest system bo trzeba ją oddawać w nieskończoność. A Polak to pijak i złodziej.
Żeby Polska...

Awatar użytkownika
fan_kata
Radny wojewódzki
Radny wojewódzki

Postautor: fan_kata » 03 września 2013, 08:49

Kuba pisze:
fan_kata pisze:w sumie jak się mówi o stalinie jako o zbrodniarzu to zwykle nie jest się oskarżanym o antyrosyjskość

Rzeczywiście, bo nie był Rosjaninem.
ale jego polityka była polityką rosji nie tylko Gruzji... i to nie Gruzja dopuszczała się ludobójstw tylko Rosja pod rządami stalina, w tym momencie mówimy nie o niechęci do konkretnej postaci tylko w odniesieniu do całej nacji raczej i myśląc o czynach stalina kojarzymy je raczej z Rosją niż z Gruzją ale nie odbiegajmy od tematu

chociaż jak tak pomyśleć to w Rosji też jak jakiś temat był niewygodny to tematu nie było... jak to mawiał stalin: jest człowiek jest problem, nie ma człowieka nie ma problemu :wink:

dejpanspokój pisze:Żyd jest zawsze dobry bo daje kasę. Zły jest system bo trzeba ją oddawać w nieskończoność. A Polak to pijak i złodziej.
opanuj się kolego bo mi zamkną wątek za antysemityzm... no chyba że to operacja fałszywa flaga :lol:

Awatar użytkownika
Marchewa
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Marchewa » 03 września 2013, 09:43

fan_kata, zmień forum. Takich na których możesz leczyć frustrację w temacie w którym dostałeś ostrzeżenia jest bez liku. Dlaczego usiłujesz ewangelizować na tym?
Spory polityczne trwają najdłużej gdy obie strony nie maja racji.
Gonzalez Suarez

Awatar użytkownika
fan_kata
Radny wojewódzki
Radny wojewódzki

Postautor: fan_kata » 03 września 2013, 09:59

Marchewa pisze:fan_kata, zmień forum. Takich na których możesz leczyć frustrację w temacie w którym dostałeś ostrzeżenia jest bez liku. Dlaczego usiłujesz ewangelizować na tym?
bo ewangelię głosi się pośród niewiernych :wink: a tak w ogóle to nie była odpowiedź na moje pytanie

poza tym tak się zastanawiam , jakie jest odniesienie forumowiczów do tego typu praktyk... bo mnie osobiście taka sytuacja... jakby to powiedzieć, poruszyłaby. O co mi chodzi? A o to, że administracja tego forum jak ma ochotę to sobie temat nie zamyka tylko usuwa. Forum polityczne, które powinno być obrazem całego społeczeństwa i jego opinii a nie tylko jego części, nie powinno mieć prawa samo w sobie ograniczać dostępu do postów jego uczestników... bo wtedy to nie jest forum tylko tuba propagandowa, mam na myśli oczywiście posty nie odbiegające od norm, ale nawet wtedy posty takie powinny być według mnie tylko zamykane by miały szansę być przeczytane i ocenione przez uczestników a usuwane po odpowiednio długim braku zainteresowania. Jako autor uważam że całkowite usunięcie postu było swego rodzaju samowolką no bo jeżeli nie to dlaczego... tylko nie piszcie mi że antysemityzm itp... pewnie ktoś sobie pomyśli że wpis był wielce niestosowny ale nie, było to zebranych w kupę parę artkułów dotyczących dokumentów IPN i ich skany i artykuł prof. Chodakiewicza i według mnie post został całkowicie wywalony bo ciężko podjąć jakąkolwiek dyskusję jak ma się dowody na stole... ale dobra... natomiast jako uczestnik forum politycznego, chciałbym mieć prawo samemu ocenić jaki był dany wpis... wątki powinny być zamykane raczej z woli forumowiczów niż administracji, no chyba że są obelżywe, agresywne, nieprzyzwoite itp wtedy ok... jak najbardziej... ale jak administrator decyduje o tym jaki wątek jest warty kontynuacji jaki nie bo takie jest jego widzimisię to już coś nie tak. Nie wspominając o usuwaniu tematu zanim ktokolwiek się z nim zapozna, tamatu w którym praktycznie cała treść była cytowana i to cytowana z normalnych źródeł prasowych, nie z jakichchś podejrzanych stronek... no jakby na to nie patrzeć, jak tego nie obracać kojarzy się to jednoznacznie. Postępując tak administrator decyduje za was czy coś jest warte przeczytania czy nie... w tym momencie to nie administrator tylko cenzor...i to by mnie tak poruszyło bo tak już było i nie było to dobre

no czy uzyskam w końcu odpowiedź jak to się dzieje, że przytaczanie dokumentów traktowane jest jako antysemityzm czy nie? i dlaczego mój post o kwaśniewskim został usunięty zanim w ogóle ktokolwiek poza paroma osobami i administratorami zdążył się z nim zapoznać a jeżeli wpis był aż tak niestosowny, że należało go od razu usunąć to proszę o wyjaśnienie dlaczego? przecież linki tam umieszczone są linkami do najzwyklejszych artykułów prasowych a nie skanem ulotek prawicowych bojówek i skoro informacje te ukazują się bez problemów na łonie poczytnej prasy krajowej nie widzę jakichkolwiek problemów w ich dalszym publikowaniu na zasadzie przytoczenia tekstu wraz ze źródłem

Wróć do „Moderatorzy”