PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Nowy post w starym temacie

To małe forum dyskusyjne moderatorów, jak również miejsce zadawania pytań moderatorom i administracji forum. Tutaj możesz poskarżyć się na innych użytkowników albo złożyć wniosek o ukaranie kogoś.

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Paw
Wicepremier
Wicepremier

Nowy post w starym temacie

Postautor: Paw » 27 września 2013, 16:28

Cześć, chcę poruszyć problem braku możliwości napisania nowego postu w starym temacie, który zakończył się moim wcześniejszym postem. Mogę jedynie edytować stary post i napisać coś nowego, ale to jest żadne wyróżnienie dla odnowionego tematu wygrzebanego z przeszłości. I dlatego nikt prócz mnie nie dowie się o nowym poście w starym temacie.

Ten problem mam np. tutaj: http://www.forum.polityka.org.pl/viewto ... &start=900

Tego problemu nie mają moderatorzy, którzy maja odblokowaną możliwość dokładania nowych postów. I robią to nawet po napisaniu poprzedniego kilka minut wcześniej.

Rozumiem, że zablokowanie takiej możliwości (napisania nowego postu w starym temacie) przez zwykłych userów sprzyja uniknięciu bałaganu, bo jest nadużywana do nabijania postów. Albo robią to z wygody - by nie edytować co chwilę starego postu, gdy się odpowiada różnym dyskutantom.

Może zamiast bezterminowej blokady istnieje możliwość nałożenia czasowej blokady dla userów (abo dla wszystkich), np. dziennej, czy tygodniowej, która ukróciłaby nadużywanie nieograniczonego pisania serii postów, jeden pod drugim? To pozwoliłoby mi otworzyć dyskusję w starym temacie.

Co Wy na to? Jak można rozwiązać ten problem?

Awatar użytkownika
marcinsz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: marcinsz » 30 września 2013, 18:00

Paw pisze:Cześć, chcę poruszyć problem braku możliwości napisania nowego postu w starym temacie, który zakończył się moim wcześniejszym postem. Mogę jedynie edytować stary post i napisać coś nowego, ale to jest żadne wyróżnienie dla odnowionego tematu wygrzebanego z przeszłości. I dlatego nikt prócz mnie nie dowie się o nowym poście w starym temacie.

Możesz edytować swój ostatni post - skopiować do schowka, usunąć post, i napisać jako nowy :)

Działa i w cale nie jest kłopotliwe :mrgreen:

Paw
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: Paw » 01 października 2013, 20:56

Ale wtedy początek nowego postu zaczyna się po staremu. Chyba że usunę stary i wyślę nowy post. Trochę z tym zabawy. Może dlatego niektórzy userzy zakładają nowe (stare) tematy? ;-)

Lolek00
Moderator
Moderator

Postautor: Lolek00 » 01 października 2013, 22:35

Chodzi oto żeby nie pisał nikt kilku postów jeden pod drugim.

Wiem że edycja starego posta nie odświeża tematu. Ja bez tej listy na górze pogubił bym się w tym forum. Korzystam albo z niej albo z szukaczki jak szukam starych tematów.

Ta operacja z nowym postem jest kłopotliwa - można sobie popisać tam daty ręcznie ale to już zamota ciężka. Mnie osobiście nie wadzi to że - jest data aktualna i dopisane tylko "edit:"
Vivat et res publica et qui, illam regit

Wróć do „Moderatorzy”