PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Piskorz - usuniecie

To małe forum dyskusyjne moderatorów, jak również miejsce zadawania pytań moderatorom i administracji forum. Tutaj możesz poskarżyć się na innych użytkowników albo złożyć wniosek o ukaranie kogoś.

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
marcinsz
Wicepremier
Wicepremier

Piskorz - usuniecie

Postautor: marcinsz » 05 października 2013, 07:09

Mam proste pytanie, oczekuję sensownej odpowiedzi.

Piskorz - po co on tu jest?

I nie piszcie że każdy może tu pisać bo to bzdura jest.

PiSkorz
Wicepremier
Wicepremier

Re: Piskorz - usuniecie

Postautor: PiSkorz » 05 października 2013, 07:26

marcinsz pisze:Mam proste pytanie, oczekuję sensownej odpowiedzi.

Piskorz - po co on tu jest?

I nie piszcie że każdy może tu pisać bo to bzdura jest.

Jak się nie ma argumentu to wypisuje się takie bzdury. Ostatnio Władek Gomułka zrobił tak z Żydami w 68 roku. Gospodarka waliła się , bida z nędzą zajrzała w oczy wszystkim proletariuszom no więc czyja to wina ??. Oczywiście Żydów i sru.......wywalił z Polski Żydów. A za niedługi czas i jego wypiep.......li.

Tak kończą się wszystkie głupoty. Mam nadzieję że i twoja również.
"Upadliśmy poniżej progu cywilizacyjnego."
T. Jasudowicz

Awatar użytkownika
marcinsz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: marcinsz » 05 października 2013, 07:33

Ja jestem bardzo wyrozumialy... ale nie jestem wstanie dostrzec żadnego pozytywu twojego tu pobytu a wręcz przeciwnie.

Ty jedynie trolujesz! Puszczasz slogany bez żadnego poparcia, oklamujesz i macisz.

Jaki to ma sens?
Art. 45. Każdy ma prawo do sprawiedliwego i jawnego rozpatrzenia sprawy bez nieuzasadnionej zwłoki przez właściwy, niezależny, bezstronny i niezawisły sąd.
Art. 174. Sądy i Trybunały wydają wyroki w imieniu Rzeczypospolitej Polskiej.

NIE PREZYDENT!

ado
Radny gminny
Radny gminny
Kontaktowanie:

Postautor: ado » 05 października 2013, 07:41

Na takich forach powinna być rzeczowa merytoryczna dyskusja, jesli nie ma sie nic ciekawego do powiedzenia to sie zwyczajnie nie pisze...

ten osobnik robi zamęt, i dzieki niemu forum sie rozrasta bo przybywa postow, ale czy o to chodzi

wywali ktos tego smiecia stad ?

PiSkorz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: PiSkorz » 05 października 2013, 07:43

marcinsz pisze:Ja jestem bardzo wyrozumialy... ale nie jestem wstanie dostrzec żadnego pozytywu twojego tu pobytu a wręcz przeciwnie.

Ty jedynie trolujesz! Puszczasz slogany bez żadnego poparcia, oklamujesz i macisz.

Jaki to ma sens?

To samo myślę o tobie. Dla ciebie opinia 100 profesorów jest głupia a tylko twoja jest mądra i kilku niewydarzonych "ekspertów" bo większość pochowała się po kątach.

T. Jasudowicz

Awatar użytkownika
marcinsz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: marcinsz » 05 października 2013, 07:47

Piskrz do jasnej cholery wątek o katastrofie jest GDZIE INDZIEJ!!!!

Przez ciebie każdy wątek jest rozwalony gdzie piszesz bo wszędzie piszesz o wszystkim!
Art. 45. Każdy ma prawo do sprawiedliwego i jawnego rozpatrzenia sprawy bez nieuzasadnionej zwłoki przez właściwy, niezależny, bezstronny i niezawisły sąd.
Art. 174. Sądy i Trybunały wydają wyroki w imieniu Rzeczypospolitej Polskiej.

NIE PREZYDENT!

Westwood
Poseł
Poseł

Postautor: Westwood » 05 października 2013, 08:59

Moim skromnym zdaniem dopóki Piskorz trzyma się regulaminu, nikogo nie obraża, nie nawołuje do nienawiści na jakimś tam tle, może sobie pisać te bzdury - np. na zarzut pedofilii w kościele mądrze odpowiadać, że polskie dzieci za rządów Tuska chodzą głodne do szkoły.
Poza tym uważam, że należy ujawnić treść ostatniej rozmowy telefonicznej braci K.

GrandProtestant
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: GrandProtestant » 05 października 2013, 09:25

ado pisze:wywali ktos tego smiecia stad ?
Hola kolego!Taki plugawy język to nie na tym forum.Myślę,że prędzej ty stąd zostaniesz usunięty.

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 05 października 2013, 09:31

Zamiast się pastwić nad tym nieszczęśnikiem, może wskażcie jakie punkty regulaminu łamie.
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

dejpanspokój
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: dejpanspokój » 05 października 2013, 09:39

Worek pisze:Zamiast się pastwić nad tym nieszczęśnikiem, może wskażcie jakie punkty regulaminu łamie.

2.3. Treści publikowane na forum muszą być zgodne z polskim prawem.
Żeby Polska...

PiSkorz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: PiSkorz » 05 października 2013, 09:40

Worek pisze:Zamiast się pastwić nad tym nieszczęśnikiem, może wskażcie jakie punkty regulaminu łamie.

Nie jestem żadnym nieszczęśnikiem. Jeżeli już to Ty jesteś tym nieszczęśnikiem bo pozwalasz aby taki ado walił chamówą.

Jeżeli komuś nie odpowiada mój punkt widzenia to niech nie zwraca uwagi na moje posty.

Ja np. bardzo rzadko czytam posty marcina bo jego punkt widzenia jest mi kompletnie obcy.

T. Jasudowicz

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 05 października 2013, 09:42

Piskorz pisze:Nie jestem żadnym nieszczęśnikiem.

To zależy od punktu widzenia. W radiomaryjnym środowisku pewnie jesteś wzorcowy patriotą.

Piskorz pisze:Jeżeli już to Ty jesteś tym nieszczęśnikiem bo pozwalasz aby taki ado walił chamówą.

Ja nie moderuję.

Piskorz pisze:Jeżeli komuś nie odpowiada mój punkt widzenia to niech nie zwraca uwagi na moje posty.

Słusznie. Polecam.

dejpanspokój pisze:2.3. Treści publikowane na forum muszą być zgodne z polskim prawem.

W którym poście?
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

ponad
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: ponad » 05 października 2013, 09:47

Piskorz pisze:Jeżeli komuś nie odpowiada mój punkt widzenia to niech nie zwraca uwagi na moje posty.

Ja np. bardzo rzadko czytam posty marcina bo jego punkt widzenia jest mi kompletnie obcy.

Właśnie on jest wam potrzebny ,po to aby pokazać on jest zły i tacy jak oni są źli.
Jak tłumaczyć siedmio stronnicową ,,dyskusje" tylko z nim ,połowy forum na ostatnich stronach o katastrofie smoleńskiej .Jeśli ktoś nie potrafi przedstawić swoich argumentów to go ignoruje.
-,,do czasów,w których istnieje prawda,a tego co się stało, nie można zmienić.
Z epoki identyczności, epoki samotności, z epoki Wielkiego Brata, z epoki dwójmyslenia -pozdrawiam was!"

dejpanspokój
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: dejpanspokój » 05 października 2013, 09:51

Worek pisze:
dejpanspokój pisze:2.3. Treści publikowane na forum muszą być zgodne z polskim prawem.

W którym poście?

Wątek smoleński.
Żeby Polska...

Paw
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: Paw » 05 października 2013, 09:55

Piskorz pisze:Ja np. bardzo rzadko czytam posty marcina bo jego punkt widzenia jest mi kompletnie obcy.
:mrgreen:
Powiedziałbym, że różnicie się większa liczbą cech, a w tym uczciwością w prowadzeniu dyskusji i w przedstawianiu faktów. Akurat o to porównanie marcinsz sie nie obrazi.

Wróć do „Moderatorzy”