PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Piskorz - usuniecie

To małe forum dyskusyjne moderatorów, jak również miejsce zadawania pytań moderatorom i administracji forum. Tutaj możesz poskarżyć się na innych użytkowników albo złożyć wniosek o ukaranie kogoś.

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Westwood
Poseł
Poseł

Postautor: Westwood » 05 października 2013, 09:57

Piskorz pisze:Jeżeli komuś nie odpowiada mój punkt widzenia to niech nie zwraca uwagi na moje posty.

Popieram w 100 % !
Poza tym uważam, że należy ujawnić treść ostatniej rozmowy telefonicznej braci K.

PiSkorz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: PiSkorz » 05 października 2013, 10:08

Westwood pisze:
Piskorz pisze:Jeżeli komuś nie odpowiada mój punkt widzenia to niech nie zwraca uwagi na moje posty.

Popieram w 100 % !

Chciał bym nieskromnie zauważyć że chyba pierwszy raz zgadzamy się w 100 procentach.

Nie ma to jak zgoda w narodzie.......
"Upadliśmy poniżej progu cywilizacyjnego."
T. Jasudowicz

Westwood
Poseł
Poseł

Postautor: Westwood » 05 października 2013, 10:14

Piskorz pisze:Chciał bym nieskromnie zauważyć że chyba pierwszy raz zgadzamy się w 100 procentach.

Nie zgadzam się z Twoimi poglądami, ale po kres moich dni będę bronił Twego prawa do ich głoszenia.

Voltaire
Poza tym uważam, że należy ujawnić treść ostatniej rozmowy telefonicznej braci K.

Awatar użytkownika
mateuszjkl
Minister
Minister

Postautor: mateuszjkl » 05 października 2013, 10:52

wywali ktos tego smiecia stad ?

Może Ciebie wywalmy ?

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 05 października 2013, 11:12

Uważam że masz święte prawo do głoszenia swoich poglądów, natomiast będę uradowany jak kiedyś powieszą kaczora i resztę czerwonej złodziejskiej kliki.

PiSkorz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: PiSkorz » 05 października 2013, 11:25

Westwood pisze:
Piskorz pisze:Chciał bym nieskromnie zauważyć że chyba pierwszy raz zgadzamy się w 100 procentach.

Nie zgadzam się z Twoimi poglądami, ale po kres moich dni będę bronił Twego prawa do ich głoszenia.

Voltaire

Wolter to akurat nie jest mój idol ale pogląd przez niego wyrażony podoba mi się.

Poza tym Wolter był człowiekiem wybitnie "obdziobanym" czy jak kto woli wykształconym który na każdy argument znalazł kontrargument.

Zauważyłem że na tym forum na moje argumenty , co pomniejsi userzy, nie potrafią znaleźć kontrargumentów dlatego puszczają im nerwy i walą chamówę.

T. Jasudowicz

Lolek00
Moderator
Moderator

Postautor: Lolek00 » 05 października 2013, 11:28

Marcinsz najpierw wdajecie się w dyskusje z Piskorzem a potem chcecie wywalić go z forum jak nie macie do niego nerwów.

Kliknijcie jego 2/3/6 - ma dwa warny za obrazę, marcinsz ma 1 warna właśnie za obrażanie piskorza..

Jeżeli ktoś przeholuje to będą kolejne - ale jeżeli nie umiecie wytrzymać to dam wam małą wskazówkę: Obrazek

Widziałem zgłoszony post, taka uwaga nie jest do końca na temat - ale ja nie widzę w tym złamania regulaminu - tym bardziej że skarżącym się w to graj i odpisują. Nie można wywalić z forum politycznego kogoś bo narzeka na premiera. Muszę mieć taką dozę tolerancji bo to forum polityczne a nie o katastrofach lotniczych. Na forum o katastrofach pewnie połowa piszących w temacie o Smoleńsku dostała by bana za brak merytoryki.

Piskorza toleruje się na tym forum z tych samych powodów dla których Antka toleruje się jako lidera parlamentarnego zespołu :wink: Bo to jest dla niektórych sprawa polityczna ... i mają się wygadać - jak dla kogoś się kompromitują to tym lepiej dla ich przeciwników.
Ostatnio zmieniony 05 października 2013, 11:37 przez Lolek00, łącznie zmieniany 1 raz.
Vivat et res publica et qui, illam regit

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 05 października 2013, 11:31

Przecież i tak poziom kultury dyskusji na tym forum jest znacznie wyższy niż w sejmie.

Lolek00
Moderator
Moderator

Postautor: Lolek00 » 05 października 2013, 11:41

Adi pisze:Przecież i tak poziom kultury dyskusji na tym forum jest znacznie wyższy niż w sejmie.
...
Adi pisze:ważam że masz święte prawo do głoszenia swoich poglądów, natomiast będę uradowany jak kiedyś powieszą kaczora i resztę czerwonej złodziejskiej kliki.
: [
czy ja wiem.
Vivat et res publica et qui, illam regit

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 05 października 2013, 11:47

No przecież kulturalnie oznajmiłem swoje poglądy i odczucia.

Nie myl celowego obrażania z prezentacją swojego poglądu.

PiSkorz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: PiSkorz » 05 października 2013, 11:54

Lolek00 pisze:Kliknijcie jego 2/3/6 - ma dwa warny za obrazę, marcinsz ma 1 warna właśnie za obrażanie piskorza..

I tu leży główna niesprawiedliwość dlatego że ja jestem ze swoimi prawicowymi poglądami prawie sam natomiast lewicujących userów jest np. 80% i oni mogą tak zaaranżować sytuację że w kilku atakując mnie dostaną razem np. 3 warny a ja sam poprzez odpieranie ataków dostanę 3 warny i zostanę wykluczony.

T. Jasudowicz

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 05 października 2013, 12:01

Piskorz pisze:
I tu leży główna niesprawiedliwość dlatego że ja jestem ze swoimi prawicowymi poglądami prawie sam

Jak i sam jeden uważasz swoje poglądy za prawicowe

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 05 października 2013, 12:09

mów za siebie adi. akurat większość fachowców uważa PIS za prawicę.

1. Póki Piskorz nie łamie regulaminu jest tutaj mile widziany.

uważam jego poglądy w sprawie Smoleńska za absurdalne i całkowicie teflonowe na jakiekolwiek argumenty. wiec z nim nie dyskutuję w tym temacie.

to forum zawsze dopuszczało szerokie spektrum poglądów i chciałbym żeby tak zostało.

2. seanse niechęci typu wywalmy tego czy owego i temat na 10 stron niczemu nie służą i wg. mnie są bardzo szkodliwe jak i są formą werbalnej przemocy wobec usera. temat więc zamykam.

3. ado otrzymuje ode mnie wniosek o ukaranie za nazwanie piskorza śmieciem.
A po za ty uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Wróć do „Moderatorzy”