PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Piskorz - część 2

To małe forum dyskusyjne moderatorów, jak również miejsce zadawania pytań moderatorom i administracji forum. Tutaj możesz poskarżyć się na innych użytkowników albo złożyć wniosek o ukaranie kogoś.

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
marcinsz
Wicepremier
Wicepremier

Piskorz - część 2

Postautor: marcinsz » 05 października 2013, 17:30

Dzięki za zamknięcie tematu o Piskorzu nie dając mi czasu na odpowiedź, po drugie nie sadziłem że mój temat ma jakikolwiek związek z jego poglądami, mało tego nie sądziłem że macie mnie za głupca abym komukolwiek zabraniał wygłaszać własne poglądy.

Wątek założyłem tylko i wyłącznie dlatego bo uważam że wyrażanie poglądów nie ma absolutnie nic wspólnego z wygadywaniem kłamstw których mówca w żaden sposób nie chce nawet bronić, z najnormalniejszym w świecie trolowaniem i rozpieprzaniem na każdym kroku tematów.

Niektórzy w niektóre tematy wkładają wiele wysiłku i pracy tylko po to by coś przekazać, czymś się podzielić, czasem nawet za nie oberwać. Ale gdy się widzi że ktoś to wszystko rozpieprza absolutnie w ten temat nic nie wnosząc, zgrywając kataryniarza, kłamiąc i zmyślając bujdy na poczekaniu - to już czasem krew człowieka zalewa.

Jeden z punktów regulaminu mówi że każdy powinien taktować innych tak, jak sam chciałby być traktowany. Więc na przyszłość nie miejcie pretensji - wynika z tego jasno że Piskorz traktowany najlepiej być nie chce ->

-> Nazgul - mam nadzieję że czytałeś regulamin i czytasz posty Piskorza.

Wolałbym aby Piskorz tu był i wypowiadał swoje zdanie, aby BRAŁ UDZIAŁ W DYSKUSJI, a nie zgrywał katarynkę! Lekceważąc to co inni do niego piszą. W innym przypadku - sens bytu na forum publicznym takich osób się kończy.

Pozdrawiam! Teraz możecie temat zamknąć. Dziękuję.

Wróć do „Moderatorzy”