PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Czy Nazgul powinien być moderatorem ?

To małe forum dyskusyjne moderatorów, jak również miejsce zadawania pytań moderatorom i administracji forum. Tutaj możesz poskarżyć się na innych użytkowników albo złożyć wniosek o ukaranie kogoś.

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Czy Nazgul powinien być moderatorem ?

Nie
15
58%
Tak
11
42%

Liczba głosów: 26

Paw
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: Paw » 13 stycznia 2015, 17:08

notkin pisze:Przez przypadek zagłosowałem na TAK.

Tak łatwo się poddajesz? Przeciez wynik może być sfałszowany - na zasadzie, jak w wyborach ;-)

Awatar użytkownika
MatiZ
Senator
Senator

Postautor: MatiZ » 13 stycznia 2015, 18:06

Cynik pisze:Mod to wredna funkcja. Moźe jednak powinniście wykazywać więcej szacunku do tskiej osoby. Mod jest od pilnowania przestrzegania regulaminu ale i panowania nad emocjami rozmówców. Panowie, luzujcie.

Podejrzewam że chodzi Panom właśnie o to, że nasz mod rozpala zarówno swoje emocje jak i rozmówców właśnie. Chociaż mi tam wszystko jedno kto moduje, tak ino stwierdzam.
Błąd dzielenia przez ogórek - Zainstaluj Wszechświat ponownie.

kajzer
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: kajzer » 13 stycznia 2015, 20:42

Ja tam długo nie jestem na forum i jestem za!Nazgul!! by był modem
Wolno mi..???
Pisze jak Jest...!!

Wróć do „Moderatorzy”