PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Czy Nazgul powinien być moderatorem ?

To małe forum dyskusyjne moderatorów, jak również miejsce zadawania pytań moderatorom i administracji forum. Tutaj możesz poskarżyć się na innych użytkowników albo złożyć wniosek o ukaranie kogoś.

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Czy Nazgul powinien być moderatorem ?

Nie
15
58%
Tak
11
42%

Liczba głosów: 26

Awatar użytkownika
Blitzwing
Starosta
Starosta

Postautor: Blitzwing » 23 listopada 2013, 21:11

A co to za argument "prymitywny antysemityzm" ? Ty nie masz pojęcia co to znaczy, a mnie zarzucasz brak argumentów ? Kolejny piewca tefauenowskiej prawdy o zerowej wiedzy i szczątkowym intelekcie próbuje zabłysnąć, ale coś mu nie idzie.
Long live Europe!

Marek K.
Poseł
Poseł

Postautor: Marek K. » 23 listopada 2013, 21:18

tefauenowskiej

To jakis nowy dialekt w naszym jezyku?
To Cie dyskfalifikuje jako powaznego rozmowce.

Awatar użytkownika
Blitzwing
Starosta
Starosta

Postautor: Blitzwing » 23 listopada 2013, 21:21

Marek K. pisze:
tefauenowskiej

To jakis nowy dialekt w naszym jezyku?
To Cie dyskfalifikuje jako powaznego rozmowce.
To właśnie jest brak argumentów. Nazywasz mnie antysemitą, a nie potrafisz tego w żaden sposób uargumentować. Proszę bardzo, cwaniaku - podaj jeden twardy dowód na mój antysemityzm i tym samym pokaż, że potrafisz coś więcej niż szczekać jak pies Michnika.
Long live Europe!

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 23 listopada 2013, 21:27

Blitzwing pisze:że potrafisz coś więcej niż szczekać jak pies Michnika.

A to co to jest? Argument?
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Awatar użytkownika
Blitzwing
Starosta
Starosta

Postautor: Blitzwing » 23 listopada 2013, 21:34

Worek pisze:
Blitzwing pisze:że potrafisz coś więcej niż szczekać jak pies Michnika.

A to co to jest? Argument?
Możesz się wypowiedzieć w tym samym temacie, równie często zachowujesz się tak samo jak Nazgul.
Long live Europe!

Marek K.
Poseł
Poseł

Postautor: Marek K. » 23 listopada 2013, 21:36

Nazywasz mnie antysemitą, a nie potrafisz tego w żaden sposób uargumentować

Czyli rozumiem,ze jestes fanem Izraela?

Awatar użytkownika
Blitzwing
Starosta
Starosta

Postautor: Blitzwing » 23 listopada 2013, 21:39

Nie, jestem polskim patriotą. Izrael oceniam na podstawie tego, co robi obecnie i nie ma to żadnego związku z antysemityzmem.
Long live Europe!

Marek K.
Poseł
Poseł

Postautor: Marek K. » 23 listopada 2013, 21:43

Izrael oceniam na podstawie tego, co robi obecnie

Prosze o opisanie tego, co Izrael,Twoim zdaniem, robi.

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 23 listopada 2013, 21:43

Blitzwing pisze:Nie, jestem polskim patriotą.

Czym? he he
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Awatar użytkownika
Blitzwing
Starosta
Starosta

Postautor: Blitzwing » 23 listopada 2013, 22:13

Marek K. pisze:
Izrael oceniam na podstawie tego, co robi obecnie

Prosze o opisanie tego, co Izrael,Twoim zdaniem, robi.
Może zacznę od tego, co już zrobił:

- wbrew prawu międzynarodowemu jego agenci wtargnęli na terytorium obcego państwa i uprowadzili człowieka, któremu - abstrahując od tego, co zrobił - należał się proces w kraju, którego był obywatelem - mowa o Adolfie Eichmannie. Proces transmitowano w telewizji, a Izrael zbił na tym gigantyczny kapitał polityczny, od tego czasu zaczęło się lansowanie męczeństwa i robieniu z niego użytku w każdy możliwy sposób. Eichmann był winny, nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Izrael zorganizował jednak pokazówkę, wybrał jednego z tysiąca winnych, żeby nagłośnić cierpienia swojego narodu i zrobić z nich uniwersalne narzędzie wywierania nacisku na wszystkie środowiska, które odważyłyby się kwestionować jego działania na świecie. Odtąd mówi się, że antysemitą jest ten, kogo nie lubią Żydzi.

- Izrael powstał na podstawie decyzji ONZ, będącą faktycznie urwaniem terytorium arabskiej Palestyny. Było to jak wsadzenie kija w mrowisko, czego dowodem była wojna z Arabami zaledwie rok po tej decyzji.

A teraz co robi:

- Izrael jako państwo domaga się od innych państw zadośćuczynień za utracone przez Żydów majątki należące do nich przed wojną.

- izraelskie osadnictwo na arabskich terenach to kolejna grabież arabskiej ziemi
- izraelscy politycy w rodzaju Michaela Schudricha szkalują Polaków i sugerują im aktywne uczestnictwo w Holocauście, jak również posługują się kłamstwem w celu wymuszenia korzystnych dla siebie rozstrzygnięć w polskim prawie.

Na początek tyle. Czy to jest antysemityzm ?

Wynurzenia Worka nie skomentuję.
Long live Europe!

Lolek00
Moderator
Moderator

Postautor: Lolek00 » 23 listopada 2013, 22:19

Ja myślę że Nazgul po prostu działa już rutynowo :wink: Ja jestem zdziwiony że na tym forum patrioci mielą temat żydów bez względu na to co dzieje się w kraju, mediach etc. bez względu czy jest afera korupcyjna czy cokolwiek innego. Temat nr 1 jest niezmienny.

Ja osobiście mam lekką znieczulice do takich obrazków jak w wątku o Witosie. I to już od czasów szkolnych i przez te czasy po trochu też.

Co ciekawe znałem kilka ogarniętych osób które od tak demonstracyjnie, dla jakiejś buntowniczej zasady bardziej, bądź mniej na pokaz czy nie - deklarowali się jako antysemici - praktycznie nie będąc na tym punkcie realnie nienawistni czy agresywni. I to ma taki wydźwięk silny właśnie; poprawność polityczna, filosemickie uwrażliwienie - na temat "antysemityzm jako młodzieńczy bunt" można by pisać w tym kraju prace doktorskie.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Dyskryminacja_pozytywna

Określenie którego nie ma w polskiej debacie.
Vivat et res publica et qui, illam regit

Awatar użytkownika
Blitzwing
Starosta
Starosta

Postautor: Blitzwing » 23 listopada 2013, 22:25

Lolek - ja jestem zdania, że prymitywny antysemityzm powinien być tak samo tępiony jak każdy inny niczym nieuzasadniony pogląd, który godzi w czyjeś dobre imię. Mam swoje poglądy, nie każdemu się podobają, ale mimo wszystko nie dopuszczam do sytuacji, w której kogoś nie lubię dla zasady. Nie mam nic do gejów, choć nie znoszę widoku całujących się facetów. Nie twierdzę, że Żydzi to zło wcielone, ale ich międzynarodowe powiązania są niemożliwym do zaprzeczenia faktem i łatwo to sprawdzić. Żaden Żyd, żaden gej, żaden Arab, nie zrobili mi w życiu nic złego osobiście. Ale są w każdej z tych grup jednostki, a nieraz i społeczności zwyczajnie brudne, szkodliwe, zwyczajnie podłe albo fanatyczne. I każdej należy się z jednej strony szacunek, a z drugiej nic nie chroni ich od krytyki, jeśli jest zasadna.
Long live Europe!

Lolek00
Moderator
Moderator

Postautor: Lolek00 » 23 listopada 2013, 22:34

Ja uważam że stygmatyzacja grup społecznych jest nie do wyeliminowania cywilizacyjnie. Zawsze będzie przybierać biegun albo pozytywny albo negatywny wobec odmiennych jednostek - tylko że w rzeczowej dyskusji to nie ma żadnej mocy a przynajmniej nie powinno mieć.
Vivat et res publica et qui, illam regit

Awatar użytkownika
Blitzwing
Starosta
Starosta

Postautor: Blitzwing » 23 listopada 2013, 22:43

Lolek00 pisze:Ja uważam że stygmatyzacja grup społecznych jest nie do wyeliminowania cywilizacyjnie. Zawsze będzie przybierać biegun albo pozytywny albo negatywny wobec odmiennych jednostek - tylko że w rzeczowej dyskusji to nie ma żadnej mocy a przynajmniej nie powinno mieć.
No nie powinno, dlatego nikt dziś poważnie nie traktuje np. ględzenia Stroopa w celi o naukowych dowodach na umiejscowienie Żydów bliżej zwierząt niż ludzi. Prymitywny antysemityzm wynika z niewiedzy i ignorancji, natomiast krytykowanie czyichś działań lub postaw nie może być nazywane antysemityzmem, jeśli akurat zdarzyło się, że winny jakiegoś łajdactwa jest takiego, a nie innego wyznania.
Long live Europe!

Awatar użytkownika
mateuszjkl
Minister
Minister

Postautor: mateuszjkl » 24 listopada 2013, 23:05

Jak dzieci , po prostu jak dzieci :).
Tym tematem zmienicie jego status ? Ukażecie swoją wrogość do niego ?

Jeszcze ElDario i reszta ( ostatnimi czasy mocno zbaczający w kierunek narodowy) zarzucacie mu brak kultury i zachowania , a sami reprezentujecie to co reprezentujecie swoimi tekstami. Przekomarzania kto zaczął pierwszy chyba można sobie darować , bo to argument na poziomie szkoły podstawowej...

Wróć do „Moderatorzy”