PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Czy Nazgul powinien być moderatorem ?

To małe forum dyskusyjne moderatorów, jak również miejsce zadawania pytań moderatorom i administracji forum. Tutaj możesz poskarżyć się na innych użytkowników albo złożyć wniosek o ukaranie kogoś.

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Czy Nazgul powinien być moderatorem ?

Nie
15
58%
Tak
11
42%

Liczba głosów: 26

Awatar użytkownika
Krogulec
Radny wojewódzki
Radny wojewódzki

Postautor: Krogulec » 25 listopada 2013, 19:40

Blitzwing pisze:
Marek K. pisze:

Na początek tyle. Czy to jest antysemityzm ?

Odnosząc się do całości wypowiedzi, napiszę, że to nie jest antysemityzm. Ale jak na początek to jesteś na dobrej drodze do tego.

Własne wewnętrzne frustracje, które ludzie uzewnętrzniają wobec innych są ich sposobem na znalezienie usprawiedliwienia swoich niskich pobudek i znalezienia celu, zaistnienia. Cóż jest lepszego i prostszego niż wypominanie win innym? Jednostronne i nieprzyjazne spojrzenie bez szerszego ogólnego spojrzenia i zrozumienia tematu, wyjście poza uprzedzenia, nie prowadzi do zdrowych konkluzji. Ci, których tak traktujemy, nie ważne kim by byli, nawet jeżeli na to zasługują, działają w ten sam sposób. Chociażby ultrasyjonistyczne ugrupowania w Izraelu vs ndeckie ugrupowania w Polsce etc.
Akcja- reakcja.
Ciężko czasem trafić argumentami (takimi prawdziwymi, które mają pokrycie w ogólnie uznawanych źródłach) do niektórych ludzi.

Jak zawsze najłatwiej nienawidzić.

Awatar użytkownika
Blitzwing
Starosta
Starosta

Postautor: Blitzwing » 26 listopada 2013, 00:02

Krogulec pisze:Odnosząc się do całości wypowiedzi, napiszę, że to nie jest antysemityzm. Ale jak na początek to jesteś na dobrej drodze do tego.
Nie zgadzam się. Moje wypowiedzi nie są ani trochę antysemickie, a dowód na to jest choćby taki, że na tym arcywrażliwym na tym punkcie forum nie zebrałem jeszcze ostrzeżenia.

[mod] Normalnie dla antysemitów definiujemy antysemityzm, koniec świata - Worek[/mod]

Krogulec pisze:Własne wewnętrzne frustracje, które ludzie uzewnętrzniają wobec innych są ich sposobem na znalezienie usprawiedliwienia swoich niskich pobudek i znalezienia celu, zaistnienia. Cóż jest lepszego i prostszego niż wypominanie win innym? Jednostronne i nieprzyjazne spojrzenie bez szerszego ogólnego spojrzenia i zrozumienia tematu, wyjście poza uprzedzenia, nie prowadzi do zdrowych konkluzji. Ci, których tak traktujemy, nie ważne kim by byli, nawet jeżeli na to zasługują, działają w ten sam sposób. Chociażby ultrasyjonistyczne ugrupowania w Izraelu vs ndeckie ugrupowania w Polsce etc.
Wybacz, ale to bełkot. Reakcja na antypolonizm w wykonaniu polityków izraelskich to nie jest działanie z niskich pobudek, ani wypominanie win. W taki sposób, jak Ty to teraz czynisz, próbuje się z normalnych ludzi robić antysemitów.
Krogulec pisze:Ciężko czasem trafić argumentami (takimi prawdziwymi, które mają pokrycie w ogólnie uznawanych źródłach) do niektórych ludzi.
A co masz na myśli mówiąc "ogólnie uznawane źródła" ? Każde moje słowo jestem w stanie poprzeć źródłami i dowodami. Mogę długo pisać na temat zbrodni Żydów polskich, amerykańskich, sowieckich i izraelskich nativach i wszystko poprę dowodami. I nie jest to kwestia jakieś wyimaginowanej nienawiści, a zwykłej, prosto rozumianej prawdy historycznej.
Ostatnio zmieniony 26 listopada 2013, 08:24 przez Blitzwing, łącznie zmieniany 1 raz.
Long live Europe!

Awatar użytkownika
Krogulec
Radny wojewódzki
Radny wojewódzki

Postautor: Krogulec » 27 listopada 2013, 20:29

Krogulec napisał/a:
Odnosząc się do całości wypowiedzi, napiszę, że to nie jest antysemityzm. Ale jak na początek to jesteś na dobrej drodze do tego.
Nie zgadzam się. Moje wypowiedzi nie są ani trochę antysemickie, a dowód na to jest choćby taki, że na tym arcywrażliwym na tym punkcie forum nie zebrałem jeszcze ostrzeżenia.

Patrz wyżęj -To nie jest antysemityzm. wiec nie wiem z czym się nie zgadzasz.

Krogulec napisał/a:
Własne wewnętrzne frustracje, które ludzie uzewnętrzniają wobec innych są ich sposobem na znalezienie usprawiedliwienia swoich niskich pobudek i znalezienia celu, zaistnienia. Cóż jest lepszego i prostszego niż wypominanie win innym? Jednostronne i nieprzyjazne spojrzenie bez szerszego ogólnego spojrzenia i zrozumienia tematu, wyjście poza uprzedzenia, nie prowadzi do zdrowych konkluzji. Ci, których tak traktujemy, nie ważne kim by byli, nawet jeżeli na to zasługują, działają w ten sam sposób. Chociażby ultrasyjonistyczne ugrupowania w Izraelu vs ndeckie ugrupowania w Polsce etc.
Wybacz, ale to bełkot. Reakcja na antypolonizm w wykonaniu polityków izraelskich to nie jest działanie z niskich pobudek, ani wypominanie win. W taki sposób, jak Ty to teraz czynisz, próbuje się z normalnych ludzi robić antysemitów.

Nie pisałem tu o stricte pod podaną przez ciebie sytuacje, ale ogólnie.
Po streszczeniu mojego bełkotu można napisać:
Odreagowujemy na innych swoje frustracje i lęki. Niezrozumienie rodzi potrzebę obrony, im mniej wiemy, tym bardziej się boimy i zacieklej bronimy.

Krogulec napisał/a:
Ciężko czasem trafić argumentami (takimi prawdziwymi, które mają pokrycie w ogólnie uznawanych źródłach) do niektórych ludzi.
A co masz na myśli mówiąc "ogólnie uznawane źródła" ? Każde moje słowo jestem w stanie poprzeć źródłami i dowodami. Mogę długo pisać na temat zbrodni Żydów polskich, amerykańskich, sowieckich i izraelskich nativach i wszystko poprę dowodami. I nie jest to kwestia jakieś wyimaginowanej nienawiści, a zwykłej, prosto rozumianej prawdy historycznej.

Takie, o których nauczają w szkołach, są ogólnie uznawane.
Nie znamy się, jestem tu nowy. Nie sprzeczam się z tobą, ani nie kontrargumentowałem. Przepraszam, jeżeli nie do końca zrozumiale napisałem, ale...
Po prostu do ludzi, którzy święcie wierzą w pewna idee ciężko dotrzeć, bo braki w wiedzy są zastępowane przez wiarę i domysły.
Żydowscy syjoniści też potrafią pisać zapewne godzinami o naszych wyimaginowanych zbrodniach, pomocy w eksterminacji ich narodu przez polaków, palestyńczyków itp.

Jak dla mnie najbardziej skomplikowana sytuacja, a zarazem w pewien sposób klarowną mamy w konflikcie palestyńskim. Tam obie strony łatwo uzasadniają swoje zbrodnie i karygodne zachowanie walka o wolność i ideały. Czuja się, a może są zmuszeni według nich, do używanai coraz to bardziej drasrtycznych sposobów walki z przeciwnikiem.
Strzelanie do cywili przez snajperów (znana scena z ojcem) oraz z drugiej strony wysadzanie się na targach i autobusach.
Nie wspominając już o sytuacji w Ruandzie, za czasów czystki urządzonej przez Hutu na Tutsi.

Jak zawsze konflikty dotykają najbardziej najmniej winnych.

Awatar użytkownika
Hornet
Marszałek województwa
Marszałek województwa
Kontaktowanie:

Postautor: Hornet » 02 października 2014, 22:42

Pozwolę sobie z pewną dozą nieśmiałości powrócić do przewodniego pytania:

Czy Nazgul powinien być moderatorem :?:

Sonda wskazuje że nie, ale czy to tylko sonda i wynik byłby istotny w demokratycznym układzie, a nie na prywatnym folwarku.

Dlatego postuluję zmianę nazwy działu, na "Narzekalnia", lub "Ściana płaczu", wtedy będzie wiadomo co jest w środku.

Dziękuję za uwagę i do widzenia.

dejpanspokój
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: dejpanspokój » 03 października 2014, 10:29

Hornet pisze:Czy Nazgul powinien być moderatorem :?

Tak, powinien być moderatorem z prostego powodu: Nie ma nic do powiedzenia i działa na zadanych mu schematach. Moim zdaniem Ideał.
Żeby Polska...

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 03 października 2014, 11:04

Żadnych merytorycznych argumentów, które wskazałyby na to, że źle pełni swoją funkcję. A skoro ich nie ma to wszystko wskazuje na to, że jest dobrym moderatorem.
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Awatar użytkownika
Bilu1939
Moderator
Moderator

Postautor: Bilu1939 » 03 października 2014, 12:23

Nie, nie powinien być, w końcu nie śmieszą go żarty Horneta i przeszkadzają listy prawdziwych nazwisk, przekazywanych przez prawdziwych Polaków na prawdziwie polskich forach.
"Konserwatysta jest wrogiem radykalizmu, zarówno prawicowego, jak i lewicowego. Konserwatysta jest patriotą, ale nie jest nacjonalistą. Konserwatysta jest zwolennikiem autorytetu i poszanowania władzy, ale jest wrogiem despotyzmu" - Janusz Radziwiłł.

GrandProtestant
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: GrandProtestant » 03 października 2014, 12:45

Odpierd....się od Nazgula! :wink: Nie macie lepszych tematów?!Kaczyński podał przednią kończynę Tuskowi,a wy co?!Może chcielibyście podać Nazgulowi na zgodę dolną kończynę? :wink: A na poważnie; to nie jest zły chłop.Klnie tak samo często jak my,nie jest wredny tak jak go malujemy,na dodatek jest Dolnoślązakiem- tak jak ja.I dlatego go popieram, bo należymy do jednej kliki(dolnośląskiej) :wink:

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 03 października 2014, 13:11

he he
Tu bardziej chodzi o to, że pozbawienie Nazgula funkcji moderatora na tym forum spowoduje, że ich posty staną się mądrzejsze. Nie będzie krytyki ich merytorycznej zawartości.
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Awatar użytkownika
MatiZ
Senator
Senator

Postautor: MatiZ » 03 października 2014, 14:45

Ja uważam że być nie powinien, skoro faktycznie nie śmieszą go żarty Horneta :evil:
Błąd dzielenia przez ogórek - Zainstaluj Wszechświat ponownie.

Awatar użytkownika
Hornet
Marszałek województwa
Marszałek województwa
Kontaktowanie:

Postautor: Hornet » 03 października 2014, 15:41

MatiZ pisze:Ja uważam że być nie powinien, skoro faktycznie nie śmieszą go żarty Horneta :evil:

No i to jedyny rozumny głos. Buk ci to synu w dzieciach wynagrodzi i to nieślubnych. Takie zawsze przyjemniej robić. Śmiedź k/sm/utasom....

Z życia wycięte...:
- Nie byłem pijany!
- Nazgul! Błagałeś prysznic, aby przestał płakać! :razz:

Skoro już posłodziłem, to się przyznam. to była celowa robota, bo trudno liczyć aby admin wyrzucił moda z powodu jakiejś sondy. Stanęliście na wysokości zadania i za to was lubię... :mrgreen:

To, że Nazgul jest złośliwą marnotą, to już całkiem inna bajka i zasadniczo specjalnie mnie to nie rusza, po prostu nie piszę w tematach i tyle. :wink:

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 03 października 2014, 15:50

Hornet pisze: Z życia wycięte...:
- Nie byłem pijany!
- Nazgul! Błagałeś prysznic, aby przestał płakać! :razz:

Jesteś lepszy niż Karol Strasburger. Tak mało śmieszne że aż śmieszne, szczególnie jak sobie człowiek wyobrazi że się z tego sam do siebie smiejesz jak wklejasz.

Awatar użytkownika
Hornet
Marszałek województwa
Marszałek województwa
Kontaktowanie:

Postautor: Hornet » 03 października 2014, 16:25

Adi pisze:Jesteś lepszy niż Karol Strasburger.

Dzięki, nawet się tego po tobie nie spodziewałem... Zauważ że i tak lepsze niż twoje śmigło... :roll:

Życie jest jak Tetris:
- sukcesy nikną,
- porażki się nawarstwiają,
- a i tak najlepsza jest długa pałka. :wink:

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 05 października 2014, 14:34

Obrazek
A po za ty uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 15 października 2014, 11:35

Wróć do „Moderatorzy”