PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Jak zostać prezydentem?

To małe forum dyskusyjne moderatorów, jak również miejsce zadawania pytań moderatorom i administracji forum. Tutaj możesz poskarżyć się na innych użytkowników albo złożyć wniosek o ukaranie kogoś.

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Westwood
Poseł
Poseł

Jak zostać prezydentem?

Postautor: Westwood » 25 kwietnia 2014, 08:59

Jak zostać prezydentem na forum? Wystarczy popełnić ileś tam tysięcy postów. Popełnił ich ponad 12000 użytkownik o nicku NRohirrim. Zacząłem przeglądać jego posty i doszedłem do wniosku, że rzadko liczą one więcej niż dwa-trzy wiersze, nie licząc cytatów. Kolegi NR (tak będę go nazywał dla zwięzłości) pełno prawie wszędzie. Odzywa się on w każdym niemal temacie i ma zazwyczaj niewiele do powiedzenia. Żeby nie być gołosłownym, podam tylko kilka przykładów z ostatnich dni:

Sugerujesz że ktoś ma uszy nadstawione dla opiekuńczego bóstwa małego hetycko­aramejskiego królestwa leżącego na wschód od Haranu ?

Przy takim ,,poziomie'' dyskusji otrzepuję klawiaturę i kończę dyskusję ze swojej strony.

Rozumiem, że dyskusja byłaby na tyle prymitywna, że szkoda mojego czasu.

A komu tak bardzo przeszkadza ten symbol? Widocznie tym, którzy mają uszy nadstawione dla szatana

Żadna idealna analogia, tylko ocieranie się o bluźnierstwo.

Chrześcijaństwo to nie tylko katolicyzm.

3.5. Zdarzenie i sankcje punktowe:
* za jawne nabijanie postów / punktów (pisanie bezsensownych postów) -1

Bardzo proszę szanowną Administrację i Moderację o zbadanie zgłoszonej przeze mnie sprawy. Przecież każdy może pisać dziennie po kilkadziesiąt postów jednozdaniowych, które można mieć napisane gotowe i tylko wklejać je na forum, lekko tylko modyfikując. Nie zgadzam się z Tobą. Jesteś prymitywny itd. Przecież to jawne nabijanie postów!

Z góry dziękuję za zajęcie się sprawą.
Poza tym uważam, że należy ujawnić treść ostatniej rozmowy telefonicznej braci K.

Awatar użytkownika
NRohirrim
Prezydent
Prezydent
Kontaktowanie:

Re: Jak zostać prezydentem?

Postautor: NRohirrim » 25 kwietnia 2014, 09:34

Toż to jawne kłamstwo i atak na moją personę. Ale cóż, jak komuś brakuje argumentów to chwyta się takich zagrań jak powyżej. Normalnie bym nie komentował, bo szkoda życia na hejterów. Ale te cytaty to manipulacja najgorszego sortu - nie wszystkie zacytowane powyżej wypowiedzi są moje.
,,Lepiej żeby mowa była lepsza od ciszy, lub milcz'' - Dionizos z Halikarnasu

Westwood
Poseł
Poseł

Re: Jak zostać prezydentem?

Postautor: Westwood » 25 kwietnia 2014, 09:38

NRohirrim pisze:Toż to jawne kłamstwo i atak na moją personę. Ale cóż, jak komuś brakuje argumentów to chwyta się takich zagrań jak powyżej. Normalnie bym nie komentował, bo szkoda życia na hejterów. Ale te cytaty to manipulacja najgorszego sortu - nie wszystkie zacytowane powyżej wypowiedzi są moje.

Które nie są Twoje? Wszystkie kopiowałem ze stron, gdzie są Twoje posty.
Poza tym uważam, że należy ujawnić treść ostatniej rozmowy telefonicznej braci K.

Awatar użytkownika
Jojo
Minister
Minister

Postautor: Jojo » 25 kwietnia 2014, 09:42

Westwood, co cie ugryzło? Przecież za prezydenta na forum kasy nie bierze.
Też założyłeś dziwny temat i w nim "pościsz" lub "postujesz" :smile:
Nie wiem co miedzy tobą a NRohirrim zaiskrzyło, ale pierdołami sie zajmujesz.
Czyżby zazdrość o gwiazdki?
Największy przekręt PZPR to założenie PIS i przejęcie władzy jako prawica

Westwood
Poseł
Poseł

Postautor: Westwood » 26 kwietnia 2014, 06:40

Minęło ponad 20 godzin, ani be ani me, ani zamknij się. To chyba wolno pisać krótkie posty, a czasem nawet bezsensowne.
Warto spróbować i NR ponaśladować.

ElDario
Minister
Minister

Postautor: ElDario » 26 kwietnia 2014, 08:44

jestem ministrę
Poskrobcie z wierzchu socjalistę a znajdziecie nazistę albo komunistę.

Westwood
Poseł
Poseł

Postautor: Westwood » 26 kwietnia 2014, 08:48

ElDario pisze:jestem ministrę

To prawda - jesteś ministrę - Niewiele brakuje Ci do prezydęta. :lol:

Lolek00
Moderator
Moderator

Postautor: Lolek00 » 26 kwietnia 2014, 16:44

Nie rozumiem ludzi którzy przejmują się rangą na forum.

NR pisze bardzo różne posty to że czasami wyraża oburzenie (?) wg. mnie nie narusza regulaminu ot taki styl wypowiedzi.

Oczywiście NR miewał warny i bany i powracał na forum kilka razy - ale z ilością postów i ich długością to nie miało wiele wspólnego.
Vivat et res publica et qui, illam regit

ElDario
Minister
Minister

Postautor: ElDario » 26 kwietnia 2014, 16:53

Westwood pisze:
ElDario pisze:jestem ministrę

To prawda - jesteś ministrę - Niewiele brakuje Ci do prezydęta. :lol:

bende pramieręm
Poskrobcie z wierzchu socjalistę a znajdziecie nazistę albo komunistę.

Wróć do „Moderatorzy”