PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Towarzystwo wzajemnej adoracji

To małe forum dyskusyjne moderatorów, jak również miejsce zadawania pytań moderatorom i administracji forum. Tutaj możesz poskarżyć się na innych użytkowników albo złożyć wniosek o ukaranie kogoś.

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

PiSkorz
Wicepremier
Wicepremier

Towarzystwo wzajemnej adoracji

Postautor: PiSkorz » 27 lutego 2015, 23:27

Powiedzcie mi dlaczego na tym forum nie zjawiają się ludzie nowi ze swoimi pogladami tylko miele sie na okrągło ten sam konglomerat ludzi zgranych , którzy nie maja nic nowego do powiedzenia ??.

Na palcach dwóch rąk mozna zliczyć dyskutantów .

Jest tylko Worek , Marchewa , Nazgul , Cynik , Bil , Optymista I jeszcze kilku innych których nawet nie chcę wyliczać .

Ludzie , jeżeli nie zmienicie administracji to to forum padnie .
"Upadliśmy poniżej progu cywilizacyjnego."
T. Jasudowicz

Aimar
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: Aimar » 27 lutego 2015, 23:55

Ponieważ nie można powiedzieć, że zły Żyd to zły Żyd.
Można jechać po wszystkich innych nacjach ale to jest smutne. Ludzie lecą na forach z bardziej rozgarniętymi modami niż Marchewka.
To nie jest jedyne forum polityczne, które zdechło w ciągu ostatniego roku. Powstają nowe i nie ma się czym przejmować.

WTW: Marchewka jak to było z tym Grotem Roweckim? Czyż to nie twoje ulubione żydki sprzedały go esesmanom za niemieckie marki? Czyż to nie żydzioszki mordowały Polaków w czasach najgorszego stalinizmu? Oczywiście, że nie. Jarmułka zobowiązuje :)
To forum od jakiegoś czasu zostało miejscem do zabawy i podpuszczania niezbyt ogarniętej administracji. Można się pośmiać.

Lolek00
Moderator
Moderator

Postautor: Lolek00 » 27 lutego 2015, 23:58

Piskorz pisze:Powiedzcie mi dlaczego na tym forum nie zjawiają się ludzie nowi ze swoimi pogladami tylko miele sie na okrągło ten sam konglomerat ludzi zgranych , którzy nie maja nic nowego do powiedzenia ??.
Nie wiem czy zauważyłeś ale od 4 tysięcy postów tez należysz do tego "konglomeratu". Na innych forach politycznych (czy nawet forach w ogóle) jest często jeszcze mniejszy ruch.

- Nie zauważyłem żebyś się z kimś "wzajemnie adorował".
Piskorz pisze:Na palcach dwóch rąk mozna zliczyć dyskutantów .
Tak jak na większości klasycznych forów dzisiaj - te rozwiązania miały swoją złotą erę i ustąpiły miejsca portalom społecznościowym. Ludzie wolą być na Twitterze albo FB - bo tam są też światowi politycy i można przysrać wprost pod ich postem
Piskorz pisze:Ludzie , jeżeli nie zmienicie administracji to to forum padnie.
Chętnie przeczytam twoje propozycje dotyczące zmian - rozumiem że wszystkie sprawią że będzie więcej użytkowników.
Aimar pisze:Ponieważ nie można powiedzieć, że zły Żyd to zły Żyd.
Można jechać po wszystkich innych nacjach ale to jest smutne. Ludzie lecą na forach z bardziej rozgarniętymi modami niż Marchewka.
To nie jest jedyne forum polityczne, które zdechło w ciągu ostatniego roku. Powstają nowe i nie ma się czym przejmować.
Jakieś przykłady nowych, prężnie rozwijających się miejsc (na których można "jechać po nacjach") ?
Vivat et res publica et qui, illam regit

Awatar użytkownika
gazda
Minister
Minister

Postautor: gazda » 28 lutego 2015, 00:11

Aimar pisze:Czyż to nie twoje ulubione żydki sprzedały go esesmanom za niemieckie marki?

Gen. bryg. Augusta Fieldorfa ?Nil? tak samo.
Wszędzie tam, gdzie bezwzględny liberalizm dochodzi do stanowczej przewagi, następuje stopniowa likwidacja narodu, jego typu i indywidualności. - Zygmunt Balicki

Awatar użytkownika
Cynik
Moderator
Moderator

Postautor: Cynik » 28 lutego 2015, 09:15

Nowi ludzie nie pojawiają się z uwagi na monotematyczną linię dot podzialu na polskę lineralną i konserwatywną, zwaną wojną polsko-polską. Weźmy Gazdę i jego wieczne strzały do starszych swoich braci w wierze, czy ta abnormalna gloryfikacja ludzi, którzy niestety miełi więcej z bandytów niż bohaterów.
"Patriotism is the virtue of the vicious." - O.Wilde

Aimar
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: Aimar » 28 lutego 2015, 11:04

gazda pisze:Gen. bryg. Augusta Fieldorfa ?Nil? tak samo.

Dokładnie.
No i Chrystusa też zamordowali.

Awatar użytkownika
Clint Eastwood
Minister
Minister

Postautor: Clint Eastwood » 28 lutego 2015, 12:02

myślę, że niektórych może odstraszać struktura forum (wielość działów itd.) - ale pisałem już o tym kilka razy.

nie widzę tutaj jakiegoś towarzystwa wzajemnej adoracji. ja np. miałem spinę o coś chyba z każdym aktywnym użytkownikiem tego forum :cool:

Wróć do „Moderatorzy”