PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Skąd taki a nie inny nick na forum?

W tym miejscu witamy wszystkich naszych użytkowników. Można przekazywać pozdrowienia i opisać swój pierwszy raz z POLITYKA.org.pl !!

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
Aron
Wójt
Wójt

Skąd taki a nie inny nick na forum?

Postautor: Aron » 16 września 2004, 21:04

Czemu wybraliscie akurat takie pseudo? Skąd to sie wzięło? Jakie dany nick ma znaczenie? Podzielcie się z innymi użytkownikami "historią swojego nicku".

Mi chyba wypada zacząć :)
Otóż moje pseudo wzięło się poprostu od mojego imienia. Mam na imię Arek i jedna z koleżanek kiedyś stwierdziła, że będę ARON i tak już zostało. Nie ma żadnego ukrytego znaczenia.

Awatar użytkownika
Halkatla
Radny gminny
Radny gminny

Postautor: Halkatla » 16 września 2004, 21:14

Halkatla? Była sobie kiedyś, gdzieś dawno temu w Finlandii wiedźma Halkatla. Była okrutna do szpiku kości. Poznała jednak Kogoś na tyle dla niej ważnego, że przeszła na tę dobrą stronę magii. Podobnie było ze mną. Poza tym kolekcjonuję czarownice, wiedźmy, itp - stąd mój nick.
"Nie wolno się bać. Strach zabija duszę. Strach to mała śmierć a wielkie uniecestwienie. Stawię mu czoło [...] Którędy przeszedł strach, tam nie ma nic. Jestem tylko ja"

Awatar użytkownika
Ukasz
Radny gminny
Radny gminny

Postautor: Ukasz » 16 września 2004, 21:48

Ukasz a wiec tak zaczelo sie podczas spotkania w barze pewien gosc ktory byl pod wpływek i to dosc duzym zamiast Łukasz mowil Ukarz ale stwierdzilismy ze znajomymi z SGIF ze to nie pasuje i zostało Ukasz wiec wniosek jest prosty od imienia
bede ksiedzem! jak moj ojciec!

Lukasz
Radny wojewódzki
Radny wojewódzki

Postautor: Lukasz » 16 września 2004, 22:15

Haha Wy to macie pomysly na tym forum :)Ale ok jak wszyscy to wszyscy...no wiec jak nietrudno sie domyslec moj nick sie wzial od mojego imienia.Po pierwsze oryginalnosc nie ma co :)

Awatar użytkownika
Małgorzata
Stażysta
Stażysta

Postautor: Małgorzata » 17 września 2004, 08:50

Cześć jestem tu od dłuższego czasu, ale do tej pory nic nie napisałam...
Jesstem tu za namowa mojego kolegi i tyle, czasami tu zaglądam. Na dziś to tyle pozdrawiam wszystkich

Admin: Witamy serdecznie! Gratulujemy pięknego obrazka przy Twoim nicku! Życzymy powodzenia i wielu ekscytujących dyskusji!!

WRJ
Stażysta
Stażysta

WRJ

Postautor: WRJ » 17 września 2004, 11:30

WRJ to moje inicjały:
Wojciech Roman J...
używam tego nicka od 5 lat.

Awatar użytkownika
Adam
Radny wojewódzki
Radny wojewódzki
Kontaktowanie:

Postautor: Adam » 17 września 2004, 18:53

No chyba wiecie... :D
Pozdrawia idealistyczny realista
-----------------------------------------------
www.przeglad.gniezno.pl

Iblis
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: Iblis » 17 września 2004, 21:11

Iblis – anioł, który nie ugiął się przed tyranią Allacha. Przeciwnik Allacha. Słowo pod względem etymologicznym jest zbliżone do devil i jest uznawane za islamski odpowiednik chrześcijańskiego Szatana.

Nick ten ma symbolizować mój zdecydowany ateizm, który wyraża się również małą ikonką na głowie mojego avatara. Ikonka ta jest symbolem ateizmu i przedstawia atom z przerwaną jedną orbitą elektronową symbolizującą ograniczenia możliwości poznania naukowego.

Obywatel
Senator
Senator

Postautor: Obywatel » 17 września 2004, 22:46

bo nim jestem i pozostane :wink:

precious
Stażysta
Stażysta

ARON NALEZY DO MNIE!

Postautor: precious » 20 września 2004, 19:49

ARON - jedna z KOLEZANEK? KOLEZANEK? Jestem genialna, wspaniala, nieziemsko urocza, Aron jestem wszystkim co najlepsze, ale nie jestem kolezanka!

Łukasz Naczas
Starosta
Starosta

Postautor: Łukasz Naczas » 20 września 2004, 19:57

hmmmm się nam tutaj robi ciekawie... ARON czy my czegoś nie wiemy ?? :):):) czy czegoś nam nie powiedziałeś :) czy Koleżanka, czy nie Koleżanka ?
*http://www.wipi.pl - studio dźwiękowe, fotograficzne, filmowe i reklamowe **************************************

Awatar użytkownika
Aron
Wójt
Wójt

Postautor: Aron » 20 września 2004, 20:19

Ok, ok :D
Pewna wyjątkowa osoba - Agniesia. Bardzo czuła na swoim punkcie :P

Wojtek Prusakiewicz

Postautor: Wojtek Prusakiewicz » 26 września 2004, 10:40

A ja postanowiłem, że nie będę się męczyć i wpisałem po prostu - co zresztą doskonale widać - swoje imię i nazwisko :D Nie lubię za bardzo się powtarzać, ale tym razem to uczynię: na Forum polityka.org.pl znalazłem się dzięki Adamowi :)

Awatar użytkownika
edek_z_krainy_kredek
Stażysta
Stażysta
Kontaktowanie:

Postautor: edek_z_krainy_kredek » 29 września 2004, 15:44

hmmm sam nie wiem... kiedyś siedziałem na czacie WP i wymyśliłem tego nicka bo był śmieszny, potem poznałem ludzi z czaa w realu bo robiliśmy spokania czatowe i tam wszyscy na mnie mówili Edek_z_krainy_kredek i tak się przyjęło. Teraz sam na siebie mówię Edek :D Mama na mnie mówi Edek, dziewczyna też, brat, koledzy... wszyscy :) Od jakichś 3 lat :)
Nawet rozwolnienie daje mi natchnienie

Awatar użytkownika
dudekryn
Radny gminny
Radny gminny
Kontaktowanie:

Postautor: dudekryn » 01 października 2004, 15:30

dudek- tak mnie zwa ryn-nazwa mojej miejscowosci
Bo matura i chęć szczera wkrótce dadzą fotel premiera...

Wróć do „"Powitalnia"”