PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Powitalnia - przywitaj się z innymi forumowiczami!!!

W tym miejscu witamy wszystkich naszych użytkowników. Można przekazywać pozdrowienia i opisać swój pierwszy raz z POLITYKA.org.pl !!

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
Clint Eastwood
Minister
Minister

Postautor: Clint Eastwood » 19 czerwca 2011, 11:20

cześć. czekamy jeszcze tylko na northwooda i southwooda.

Awatar użytkownika
Waga
Minister
Minister

Postautor: Waga » 19 czerwca 2011, 14:37

Witam na forum.
"Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby skądinąd łagodny i liberalny rząd, kiedy zabraknie mu pieniędzy." Alexis de Tocqueville

Jasna_Cholera
Stażysta
Stażysta

Postautor: Jasna_Cholera » 06 lipca 2011, 18:23

Salam alejkum, Gajz. Kłaniam się niziutko do samej ziemi z uszanowaniem i zapowiadam intensywną aktywność na forum.

Awatar użytkownika
gazda
Minister
Minister

Postautor: gazda » 06 lipca 2011, 19:19

Witaj. Obrazek
Wszędzie tam, gdzie bezwzględny liberalizm dochodzi do stanowczej przewagi, następuje stopniowa likwidacja narodu, jego typu i indywidualności. - Zygmunt Balicki

Awatar użytkownika
Waga
Minister
Minister

Postautor: Waga » 06 lipca 2011, 19:48

Witam! Nic zabójczy :shock:
"Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby skądinąd łagodny i liberalny rząd, kiedy zabraknie mu pieniędzy." Alexis de Tocqueville

Awatar użytkownika
sindbad
Wójt
Wójt

Postautor: sindbad » 06 lipca 2011, 20:35

Witaj i pisz. :mrgreen:
Nie daj się zepchnąć z twojej drogi nawet przez ludzi idących w tym samym kierunku.
S.J.Lec

Awatar użytkownika
MatiZ
Senator
Senator

Postautor: MatiZ » 06 lipca 2011, 20:38

Witamy serdecznie :smile:
Błąd dzielenia przez ogórek - Zainstaluj Wszechświat ponownie.

Awatar użytkownika
tiglatpilesar
Stażysta
Stażysta

Postautor: tiglatpilesar » 07 września 2011, 01:03

Szalom, czy jak to się mówi.
Wybory za pasam, tak że rozumiecie - aż mnie nosi ;)
Amerykańska demokracja przetrwa do czasu, kiedy Kongres odkryje, że można przekupić społeczeństwo za publiczne pieniądze - Alexis de Tocqueville

Awatar użytkownika
Bilu1939
Moderator
Moderator

Postautor: Bilu1939 » 07 września 2011, 05:57

Witamy serdecznie. Miłych i przyjemnych dyskusji.
"Konserwatysta jest wrogiem radykalizmu, zarówno prawicowego, jak i lewicowego. Konserwatysta jest patriotą, ale nie jest nacjonalistą. Konserwatysta jest zwolennikiem autorytetu i poszanowania władzy, ale jest wrogiem despotyzmu" - Janusz Radziwiłł.

Awatar użytkownika
Optymista
Minister
Minister

Postautor: Optymista » 07 września 2011, 06:32

Ja się nie przywitałem. To chyba niegrzecznie z mojej strony, prawda? Zatem posypuję głowę popiołem i wszystkim mówię cześć :)
"Today's gonna be a good day :)

Awatar użytkownika
Clint Eastwood
Minister
Minister

Postautor: Clint Eastwood » 07 września 2011, 12:12

shalom.

motomaniak
Radny wojewódzki
Radny wojewódzki

Postautor: motomaniak » 29 września 2011, 14:20

Dzień dobry :)

przeglądam Wasze forum od jakiegoś czasu i w końcu postanowiłem się zarejestrować :)

odnośnie polityki to zawsze mnie interesowała, z tym, ze brak wolnego czasu nie pozwala mi zagłębiać się w nią dostatecznie dobrze. Z wiadomościami jestem raczej na bieżąco. Mam nadzięję, że zaczerpnę trochę informacji i świadomości z tego forum ;) Jeśli chodzi o poglądy polityczne to są ciężkie do określenia, a odnośnie partii politycznych to prędzej znajde takie których nie lubię, niż takie z ktorymi sympatyzuję :razz:

prywatnie jestem inżynierem budownictwa, rozpocznę zaoczne studia magisterskie w tym kierunku, pracuję w zawodzie. I jak moj nick wskazuje jestem fanem motoryzacji :oops:

witam wszystkich raz jeszcze :)

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 29 września 2011, 14:23

Witaj.
Możesz rozwinąć jakiej motoryzacji jesteś fanem?
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

motomaniak
Radny wojewódzki
Radny wojewódzki

Postautor: motomaniak » 29 września 2011, 14:30

ciężko powiedzieć, szeroko pojętej :) ale najbardziej to autami od lat 50 do końca XX w :) nowe "plastiki" do mnie nie przemawiają :D lubię amerykańkie musclecary, stare japońskie kanciaki, całą polską motoryzację, porzadne niemieckie konstrukcje :) za starym poldkiem szybciej się obejrzę na ulicy niż za jakąś nówką z salonu. No i nie lubię golfa trójki/czwórki i passata :mrgreen:

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 29 września 2011, 14:46

No to po części mamy podobne zainteresowania. Ja głównie merce w tym specjalne względy dla MB/8 czy W114 i W115. Pewnie nie będę miał takiego i na razie trzymam na klasyka W201.
A propos amerykańskich to ostatnio widziałem na allegro DeLorean'a, którego wcześniej widziałem na zlocie gwiaździstym. Ma swój specyficzny klimat.
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Wróć do „"Powitalnia"”