PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Powitalnia - przywitaj się z innymi forumowiczami!!!

W tym miejscu witamy wszystkich naszych użytkowników. Można przekazywać pozdrowienia i opisać swój pierwszy raz z POLITYKA.org.pl !!

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
Clint Eastwood
Minister
Minister

Postautor: Clint Eastwood » 11 stycznia 2012, 18:40

westwood, jeżeli dobrze rozumiem zainteresowanie polityką utożsamiasz z chodzeniem na wybory? można zarówno nieświadomie głosować jak i świadomie niegłosować. nie ma związku między tymi dwoma rzeczami ;)
cześć wamix ;)
Obrazek

Westwood
Poseł
Poseł

Postautor: Westwood » 11 stycznia 2012, 19:11

westwood, jeżeli dobrze rozumiem zainteresowanie polityką utożsamiasz z chodzeniem na wybory? można zarówno nieświadomie głosować jak i świadomie niegłosować. nie ma związku między tymi dwoma rzeczami ;)

Może zbytnio generalizuję, inspektorze, ale zazwyczaj ci, którzy na wybory nie chodzą, nie potrafią wymienić ważniejszych ministrów w obecnym rządzie, klubów poselskich, a czasem nawet marszałków obu izb parlamentu. Może i masz rację, ale nie chciałbym narażać się na zarzuty - zresztą słuszne - moderatorów zamieszczania postów nie na temat. Proponuję zatem przeniesienie dyskusji do innego wątku.

Pozdrawiam wszystkich nowych forumowiczów płci obojga!
Poza tym uważam, że należy ujawnić treść ostatniej rozmowy telefonicznej braci K.

HIOB
Radny gminny
Radny gminny

Postautor: HIOB » 31 lipca 2012, 09:45

Witam wszystkich forumowiczow. Zabieram się za czytanie interesujących mnie tematów.

Jest tego sporo ;)

Pozdro

Awatar użytkownika
NRohirrim
Prezydent
Prezydent
Kontaktowanie:

Postautor: NRohirrim » 31 lipca 2012, 09:47

Siema.
,,Lepiej żeby mowa była lepsza od ciszy, lub milcz'' - Dionizos z Halikarnasu

Awatar użytkownika
El Homo
Stażysta
Stażysta

Postautor: El Homo » 16 sierpnia 2012, 01:59

Witam!
Jestem tu nowy i możecie się spodziewać po mnie zażartych dyskusji na wiele najróżniejszych tematów
WTF?!

Chefkoch00

Lolek00
Moderator
Moderator

Postautor: Lolek00 » 16 sierpnia 2012, 03:47

Nie jeden tak pisał :lol: Witamy.
Vivat et res publica et qui, illam regit

Awatar użytkownika
sindbad
Wójt
Wójt

Postautor: sindbad » 16 sierpnia 2012, 12:09

:grin: Witaj i pisz.
Nie daj się zepchnąć z twojej drogi nawet przez ludzi idących w tym samym kierunku.
S.J.Lec

Awatar użytkownika
sececjonista
Minister
Minister

Postautor: sececjonista » 16 sierpnia 2012, 12:11

El Homo pisze:Witam!
Jestem tu nowy i możecie się spodziewać po mnie zażartych dyskusji na wiele najróżniejszych tematów

A jakie tematy Cię interesują .
"Demokracja-Bóg , który zawiódł" H.H. Hoppe

"Zwolennicy opieki społecznej, socjalizmu, etatyzmu i interwencjonizmu codziennie na tysiąc sposobów zabiegają o nowe ograniczenia indywidualnej wolności. " Henry Hazlitt

Awatar użytkownika
El Homo
Stażysta
Stażysta

Postautor: El Homo » 16 sierpnia 2012, 18:38

Oj, jeszcze Was zadziwię...

Interesuje mnie wszystko co "kontrowersyjne" - tj.: historia myśli politycznej, teoria ekonomii, historia, retoryka, logika, erystyka.
WTF?!

Chefkoch00

Awatar użytkownika
Kuba
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: Kuba » 16 sierpnia 2012, 19:36

Ja się chyba jeszcze nie witałem, choć kilka postów już jest. Zatem witam wszystkich razem i każdego z osobna :mrgreen:
Polacy jako Słowianie przez setki lat za naturalne środowisko zamieszkania mieli puszcze, łąki, lasy. Chęć likwidowania większej ilości ogródków działkowych równa się zamachowi na wartości narodowe.

Azael666
Radny gminny
Radny gminny

Postautor: Azael666 » 18 września 2012, 23:36

Witam wszystkich! Nazywam się Aleksander (lat 19) i wiążę swą przyszłość z polityką ^^ Mam nadzieje, że pomożecie mi w zrealizowaniu mojego życiowego celu :)
"Nikt nie stoi na szczycie świata. Nie ty, nie ja, ani nawet bogowie. Ale ta nieznośna pustka na tronie niebieskim dobiega końca. Od tej teraz... ja będę na nim zasiadał."
~Aizen Sousuke

krzychu80
Stażysta
Stażysta
Kontaktowanie:

Postautor: krzychu80 » 09 października 2012, 15:56

Witam całą elitę :)

Awatar użytkownika
Optymista
Minister
Minister

Postautor: Optymista » 10 października 2012, 08:47

Witamy :))
"Today's gonna be a good day :)

Limanu
Stażysta
Stażysta

Postautor: Limanu » 10 października 2012, 11:41

no właśnie witam wszystkich :wink:

Awatar użytkownika
wKominiarce
Radny gminny
Radny gminny

Postautor: wKominiarce » 15 października 2012, 04:25

Witam. Przybywam z dalekiego Ciemnogrodu. Trafiłem tutaj z ciekawości licząc na ciekawe dyskusje (czytaj: gorące wojenki) dotyczące Marszu Niepodległości. Moja gorąca sarmacka krew kłóci się z ze sposobem myślenia, który staram się reprezentować. Jestem narodowcem starającym się twardo stąpać po ziemi, stawiam na pracę u podstaw. Nie wierzę w demokrację jako wartość najwyższą, państwo może sobie świetnie radzić bez niej, ustrój może być korzystny, albo nie. Tutejsi korwiniści spalą mnie na stosie, ale absolutnie wolny rynek nie jest możliwy, a państwo ma obowiązek ingerować w gospodarkę wtedy kiedy to konieczne, za to zbrodnią jest mieszanie się nadmierne. Polityka to nie Kościół, tutaj dogmatów nie ma, wszystko jest tylko środkiem na dany czas, trzeba być elastycznym. Istnieje tylko interes narodowy. Rodzina jest podstawową tkanką społeczeństwa i jest święta. Każdy naród myśli tylko o sobie i o swoim interesie, sojusze są tylko efektem wspólnych interesów. Tego my w Polsce nie potrafimy zrozumieć marząc o wiecznej przyjaźni z USA, wierząc we wspaniałą Angelę i UE... My Polacy jesteśmy narodem dobrowolnie kładącym głowę pod topór, wypranym z narodowej dumy, wstydzącym się swojego pochodzenia, wstydzącym się siebie samego! Świętujemy klęski nie pamiętamy, nie chcemy pamiętać zwycięstw! Dobrowolnie skazujemy się nabycie tymi gorszymi, na uboczu. Nie umiemy pracować dla narodu, jedynie robić pseudopatriotyczne cyrki pod krzyżem i się warcholić. Jestem fanatycznym katolem i Kościoła będę tutaj zawsze ostro bronił. Jestem członkiem Młodzieży Wszechpolskiej.

Teraz już wiecie czego się po mnie spodziewać.

Nick wybrałem jaki wybrałem bo pomysłu nie miałem.
Młodzież Wszechpolska

Wróć do „"Powitalnia"”