PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Witam.

W tym miejscu witamy wszystkich naszych użytkowników. Można przekazywać pozdrowienia i opisać swój pierwszy raz z POLITYKA.org.pl !!

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
Rachela
Radny gminny
Radny gminny

Postautor: Rachela » 02 listopada 2010, 22:36

NRohirrim88 pisze:Przykre Lolek to jest jak młode Polki paradują na golasa gdzie się da, niewychowane w pewnym poczuciu przyzwoitości do swojego ciała, a potem część z nich kończy w niemieckim, brytyjskim czy jakimś innym burdelu.

To z powodu odrzucenia prawdziwej Wiary.

Awatar użytkownika
NRohirrim
Prezydent
Prezydent
Kontaktowanie:

Postautor: NRohirrim » 02 listopada 2010, 22:36

A chciałbyś Lolek żeby Twoja kobieta, matka, siostra, albo córka były takimi prostytutkami? Bo ja bym nie chciał.
,,Lepiej żeby mowa była lepsza od ciszy, lub milcz'' - Dionizos z Halikarnasu

Lolek00
Moderator
Moderator

Postautor: Lolek00 » 02 listopada 2010, 22:38

A chciałbyś Lolek żeby Twoja kobieta, matka, siostra, albo córka były takimi prostytutkami? Bo ja bym nie chciał.
nie chciał bym - ale to nie znaczy że mam mieć pretensje do prostytutek. Przecież to ich ciało.

Analogicznie nie chciał bym żeby moja siostra przeszła na islam - ale jak przejdzie to trudno - nic jej nie zrobię.

Rachela: nie odpowiedziałaś na pytanie we wcześniejszym poście.
Vivat et res publica et qui, illam regit

Awatar użytkownika
NRohirrim
Prezydent
Prezydent
Kontaktowanie:

Postautor: NRohirrim » 02 listopada 2010, 22:39

Ciało ich, ale społeczeństwo moje.

Lolek00
Moderator
Moderator

Postautor: Lolek00 » 02 listopada 2010, 22:42

twoje, jej już nie?

Gdyby "społeczeństwo" nie chodziło do burdeli to by ich nie było - społeczeństwo jest takie - prostytutki są jego częścią - marginesem bo marginesem ale jednak.
Ostatnio zmieniony 02 listopada 2010, 22:42 przez Lolek00, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Clint Eastwood
Minister
Minister

Postautor: Clint Eastwood » 02 listopada 2010, 22:42

witam! już lubię nową koleżankę!

Awatar użytkownika
Rachela
Radny gminny
Radny gminny

Postautor: Rachela » 02 listopada 2010, 22:45

Dziś kończę konwersację z Wami.Było mi bardzo miło.
Niech Allah będzie z Wami.

Awatar użytkownika
NRohirrim
Prezydent
Prezydent
Kontaktowanie:

Postautor: NRohirrim » 02 listopada 2010, 22:50

Lolek00 pisze:twoje, jej już nie?

Gdyby "społeczeństwo" nie chodziło do burdeli to by ich nie było - społeczeństwo jest takie - prostytutki są jego częścią - marginesem bo marginesem ale jednak.

I niech zostaną tym marginesem.
Nie chcę się obudzić w społeczeństwie w którym byłoby zupełne publiczne przyzwolenie na to, tak jak i nie chciałbym się obudzić w społeczeństwie gdzie moja córka, albo wnuczka byłaby kurwą, mówiąc, ale przecież to normalne w dzisiejszych czasach.

Rachela pisze:Dziś kończę konwersację z Wami.Było mi bardzo miło.
Niech Allah będzie z Wami.

Również. Allahu Akbar.
Ostatnio zmieniony 02 listopada 2010, 23:01 przez NRohirrim, łącznie zmieniany 1 raz.

Lolek00
Moderator
Moderator

Postautor: Lolek00 » 02 listopada 2010, 22:59

w Czechach płacą podatki ku potędze Republiki - ciekawe czy tam są na marginesie.

Awatar użytkownika
NRohirrim
Prezydent
Prezydent
Kontaktowanie:

Postautor: NRohirrim » 02 listopada 2010, 23:02

Ku potędze? Chyba ku przemieleniu przez dekadencję. Na podatkach świat się nie kończy.

Lolek00
Moderator
Moderator

Postautor: Lolek00 » 02 listopada 2010, 23:06

Ale płacą swój ryczałcik - na drogi, policje, szpitale itd. A u nas jest to samo z tą różnicą że nie płacą.

Awatar użytkownika
NRohirrim
Prezydent
Prezydent
Kontaktowanie:

Postautor: NRohirrim » 02 listopada 2010, 23:09

Na policję, która będzie musiała częściej interweniować i na szpitale, które będą częściej odwiedzane.
Ciekawe jak będą śpiewać w kraju nad Wełtawą za kilka dekad.

Lolek00
Moderator
Moderator

Postautor: Lolek00 » 02 listopada 2010, 23:11

Osobiście bym ich nie opodatkowywał. Co jak co ale za to państwo zabierać nie powinno - po prostu zauważam że są kraje które to jakoś wykorzystały..

swoją drogą jak nie płacą to też nie ubywa chorych.

Awatar użytkownika
NRohirrim
Prezydent
Prezydent
Kontaktowanie:

Postautor: NRohirrim » 02 listopada 2010, 23:30

http://wyborcza.pl/1,76842,5867213,Czes ... tutek.html

Czeska policja w Chomutowie walczy z nawałem prostytutek. W internecie publikuje ich zdjęcia razem z niemieckimi klientami.

Na czarno-białej fotografii widać dziewczynę wsiadającą do opla. W środku siedzi dwóch facetów, trzeci stoi przy aucie. Dziewczyna to prostytutka, mężczyźni to klienci z Niemiec. Zdjęcie niedawno zrobiła kamera z monitoringu w Chomutowie na ulicy Lipskiej. Teraz z kilkunastoma innymi wisi na stronie miejskiej policji. Ma odstraszać następnych klientów.

W Chomutowie, 50-tys. miasteczku tuż przy czesko-niemieckiej granicy, przyznają, że chwytają się brzytwy, ale na prostytutki nic nie pomaga. Odkąd upadł komunizm, czesko-niemieckie pogranicze stało się największym domem publicznym Europy. Wszystko przez Niemców, którzy masowo wyprawiali się do Czech na tanie prostytutki. Niemiecka prasa pisze, że niemieccy klienci jeździli nawet w konwojach, a na samochodach wywieszali napisy typu "Sex-Tournée". Wrażenia opisywali potem na forach internetowych.

W podmiejskich lasach odbywały się regularne orgie. Prostytutki i ich sutenerzy terroryzowali okolice. Podziemie kwitło, miejscowe prostytutki z biegiem lat zastąpiły zmuszane do nierządu kobiety ze Wschodu, a nawet z Brazylii. Czescy i niemieccy policjanci mówią wprost o gangach handlujących żywym towarem. Na klientach nie robiło to wrażenia. Niemiecka prasa zamieszczała zaś regularnie informacje, że czescy lekarze wykryli HIV u kolejnej prostytutki, i prosiła klientów, by poszli na badania. Sutenerzy odpowiadali, ściągając na pogranicze coraz młodsze dziewczyny. Niemiecka klientela wierzyła bowiem, że im młodsza prostytutka, tym mniejsze ryzyko zakażenia.

Prostytucja w Czechach jest legalna, a za uprawianie nierządu w publicznych miejscach policja może wlepić co najwyżej mandat. - To zabawa w kotka i myszkę. Gdy podjeżdża policja, prostytutki chowają się po barach, gdy odjeżdża, wracają na ulicę - mówi w czeskim radiu Jan Rehak, wiceburmistrz Chomutowa.

Dlatego w mieście sięgnięto po piętnowanie procederu na stronie internetowej policji. Do zdjęć prowadzi specjalny link po niemiecku. Fotografii na razie jest 15. Twarze i numery rejestracyjne zamazano, ale Czesi liczą, że znajomi czy krewni rozpoznają swoich. Strona przeżywa oblężenie, codziennie wchodzi na nią kilka tysięcy osób, także z Niemiec. Czesi chcą też za pośrednictwem niemieckiej policji wysyłać sfotografowanym zdjęcia do domów. - Strach przed tym, co będzie, gdy o eskapadzie dowie się żona, powinien skutecznie ich zniechęcić do odwiedzin - mówią na policji w Chomutowie. Efektów jeszcze nie widać, ale w innych przygranicznych miastach chcą walczyć z prostytucją w podobny sposób.

Lolek00
Moderator
Moderator

Postautor: Lolek00 » 02 listopada 2010, 23:35

NRohirrim88 pisze:W podmiejskich lasach odbywały się regularne orgie. Prostytutki i ich sutenerzy terroryzowali okolice. Podziemie kwitło, miejscowe prostytutki z biegiem lat zastąpiły zmuszane do nierządu kobiety ze Wschodu, a nawet z Brazylii. Czescy i niemieccy policjanci mówią wprost o gangach handlujących żywym towarem. Na klientach nie robiło to wrażenia. Niemiecka prasa zamieszczała zaś regularnie informacje, że czescy lekarze wykryli HIV u kolejnej prostytutki, i prosiła klientów, by poszli na badania. Sutenerzy odpowiadali, ściągając na pogranicze coraz młodsze dziewczyny. Niemiecka klientela wierzyła bowiem, że im młodsza prostytutka, tym mniejsze ryzyko zakażenia.

I właśnie dlatego to zalegalizowano - żeby nie było podziemia.

Co do handlu żywym towerem - patrz moje opinie w temacie "kara śmierci". Handel żywym towerem też by był, jak by nie zalegalizowano.. i ofiary też.

Dodam jeszcze jedno - iż w Polsce prostytucja też jest legalna. Tyle że "stręczycielstwo nie" - i to właśnie kreuje dobry kompromis.

BTW:
Dziwię się że moja wypowiedź o rozbieraniu się przed facetem - wywołała dyskusję o prostytucji czy obłudzie - to idealnie dowodzi że dla niektórych rozbieranie się i sex kojarzy się jednoznacznie - prostytucja, przemoc, przestępczość i inne..

Cóż.. ja mam inne skojarzenia - dlatego zadałem to pytanie Racheli i dałem cytat z Koranu.

Wróć do „"Powitalnia"”