PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Cześć wszystkim :)

W tym miejscu witamy wszystkich naszych użytkowników. Można przekazywać pozdrowienia i opisać swój pierwszy raz z POLITYKA.org.pl !!

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Mundek
Radny powiatowy
Radny powiatowy

Cześć wszystkim :)

Postautor: Mundek » 19 lipca 2012, 21:30

Cześć nazywam się Marcin, mam 20 lat i jestem niekulturalny, ponieważ napisałem kilkanaście postów a dopiero teraz przywitałem się z moimi rozmówcami.

Mam nadzieję, że miło będzie się nam rozmawiać. Gdyby ktoś chciał wiedzieć coś więcej o mnie to wie co zrobić.

Awatar użytkownika
Clint Eastwood
Minister
Minister

Postautor: Clint Eastwood » 20 lipca 2012, 08:51

Mundek pisze:jestem niekulturalny, ponieważ napisałem kilkanaście postów a dopiero teraz przywitałem się z moimi rozmówcami.
tak naprawdę, to ja w ogóle się tutaj z nikim nie witałem, a już mam 1500 na liczniku hehe ;)

cześć.

Kris
Radny gminny
Radny gminny

Postautor: Kris » 22 lipca 2012, 10:48

Cześć!

Wróć do „"Powitalnia"”