PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Witam.

W tym miejscu witamy wszystkich naszych użytkowników. Można przekazywać pozdrowienia i opisać swój pierwszy raz z POLITYKA.org.pl !!

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
Malory
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Witam.

Postautor: Malory » 18 grudnia 2012, 15:22

Witam.

Nazywam się Michał. Zarejestrowałem się, gdyż uważam że każda dyskusja i osiąganie konsensusu jest budujące dla wszystkich obywateli konfrontujących swoje idee. Jeśli chodzi o moje poglądy- mówię o sobie jako o zielonym centryście opowiadającym się za ideą zrównoważonego rozwoju.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 18 grudnia 2012, 17:36

Witamy. pierwsze starcia typowe dla tego forum już za tobą :)
A po za ty uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

ElDario
Minister
Minister

Postautor: ElDario » 18 grudnia 2012, 17:38

Zielony plus czerwony czyli brunatny ? ahhh
Poskrobcie z wierzchu socjalistę a znajdziecie nazistę albo komunistę.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 18 grudnia 2012, 18:11

to powitalnia a nie pyskówalnia jakbyś nie zauważył.
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
Malory
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: Malory » 18 grudnia 2012, 19:52

Zielony plus czerwony

Szczerze powiedziawszy nie przepadam za czerwonymi. Jak już mówiłem jestem centrystą. Zresztą pewnie i masa zielonych nie zgodziła się z moim podejściem do energetyki, polityki dekarbonizacji czy leśnictwa.

Awatar użytkownika
mateuszjkl
Minister
Minister

Postautor: mateuszjkl » 18 grudnia 2012, 20:12

Witam. Jeszcze nie widziałem na tym forum aby dwaj forumowicze o innych poglądach doszli do konsensusu, ale próbuj...

zuikaku
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: zuikaku » 18 grudnia 2012, 20:32

Malory pisze:jestem centrystą
Drogą środka jest konserwatyzm-podążanie wyważoną ścieżką przodków i tradycji. Mawia się, że konserwatyzm to prawica, lecz tak naprawdę należy on do centrum pomiędzy różnymi skrajnościami. Dlatego wkrótce odkryjesz swoją prawdziwą duszę sarmacką.

Awatar użytkownika
mateuszjkl
Minister
Minister

Postautor: mateuszjkl » 18 grudnia 2012, 20:44

zuikaku pisze:
Malory pisze:jestem centrystą
Drogą środka jest konserwatyzm-podążanie wyważoną ścieżką przodków i tradycji. Mawia się, że konserwatyzm to prawica, lecz tak naprawdę należy on do centrum pomiędzy różnymi skrajnościami. Dlatego wkrótce odkryjesz swoją prawdziwą duszę sarmacką.

Wątpię by ktoś o centrowych poglądach zachwiał się na lewo albo na prawo. Jak już to bardziej na lewo , ale też nie do końca.

Awatar użytkownika
Malory
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: Malory » 19 grudnia 2012, 10:39

Ta, sarmacką duszą z germańskich przodków. :P Akurat jeśli chodzi o przodów to ich zdanie mnie bardzo mało obchodzi. W kwestiach społecznych akurat jestem progresywny, nie zachowawczy.
System pracy zarobkowej jest wynikiem przywłaszczenia indywidualnego narzędzi produkcji i ziemi; jest on zarazem koniecznym warunkiem rozwoju produkcji kapitalistycznej: wraz z nią musi też zginąć.
- Piotr Kropotkin

maribot
Senator
Senator

Postautor: maribot » 19 grudnia 2012, 10:50

Drogą środka jest socjalizm-podążanie wyważoną ścieżką rozwoju i nowoczesności. Mawia się, że socjalizm to lewica, lecz tak naprawdę należy on do centrum pomiędzy różnymi skrajnościami. Dlatego wkrótce odkryjesz swoją prawdziwą duszę wspólnotową.

:grin:

Awatar użytkownika
Mjolner
Wójt
Wójt
Postautor: Mjolner » 29 stycznia 2013, 16:37

Malory pisze:Jeśli chodzi o moje poglądy- mówię o sobie jako o zielonym centryście opowiadającym się za ideą zrównoważonego rozwoju.

Niepotrzebnie się tak rozpisałeś. Trzeba było krótko napisać - lewak. Czyli skrajna lewica. :smile:

maribot pisze:Drogą środka jest socjalizm-podążanie wyważoną ścieżką rozwoju i nowoczesności. Mawia się, że socjalizm to lewica, lecz tak naprawdę należy on do centrum pomiędzy różnymi skrajnościami. Dlatego wkrótce odkryjesz swoją prawdziwą duszę wspólnotową.

Eee tam, co Wy tam w platformie możecie wiedzieć. Przecież każdy dobrze wie, że komuniści to centrum. :lol:

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 29 stycznia 2013, 16:41

maribot pisze:Drogą środka jest socjalizm-podążanie wyważoną ścieżką rozwoju i nowoczesności. Mawia się, że socjalizm to lewica, lecz tak naprawdę należy on do centrum pomiędzy różnymi skrajnościami. Dlatego wkrótce odkryjesz swoją prawdziwą duszę wspólnotową.

:grin:

Nie rozumiem dlaczego wszelkiej maści lewaki zapierają się swego lewactwa.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 29 stycznia 2013, 17:00

pewnie dlatego, że nieuki nazywają tak każdego kogo chcą obrazić?

:lol:

Awatar użytkownika
Malory
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: Malory » 29 stycznia 2013, 17:00

Niepotrzebnie się tak rozpisałeś. Trzeba było krótko napisać - lewak. Czyli skrajna lewica.

Jakoś sobie nie przypominam żebym był za nacjonalizacją gospodarki, albo jej uspołecznieniu, lub za eliminacją własności prywatnej.
System pracy zarobkowej jest wynikiem przywłaszczenia indywidualnego narzędzi produkcji i ziemi; jest on zarazem koniecznym warunkiem rozwoju produkcji kapitalistycznej: wraz z nią musi też zginąć.
- Piotr Kropotkin

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 29 stycznia 2013, 17:13

Nazgul pisze:pewnie dlatego, że nieuki nazywają tak każdego kogo chcą obrazić?

:lol:

Ale dlaczego lewaków nazywanie lewakami obraża?

Wróć do „"Powitalnia"”