PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

przedstawiam sie

W tym miejscu witamy wszystkich naszych użytkowników. Można przekazywać pozdrowienia i opisać swój pierwszy raz z POLITYKA.org.pl !!

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 06 października 2013, 14:58

Adi, w oczka kuje?
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

kowalskil
Radny gminny
Radny gminny
Kontaktowanie:

Postautor: kowalskil » 06 października 2013, 15:08

maszynaz pisze:Super. Skoro jesteś fizykiem jądrowym to opowiedz mi o tym czego dokonałeś przez te długie lata pracy. Odkryłeś jakąś rewolucyjną prawdę?

Niczego rewolucyjnego nie dokonalem.

Ludwik
Ludwik Kowalski

Pamietnik bylego komunisty ==> http://ludkow.info

Paw
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: Paw » 06 października 2013, 15:25

Lolek00 pisze:Adresy nie są ukryte po to, żeby zadawać takie pytania.
Dla modów nie są ukryte ;-)

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 06 października 2013, 15:26

Nadaje z USA.
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

PiSkorz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: PiSkorz » 06 października 2013, 15:37

Muszę powiedzieć że przeczytałem pamietnik byłego komunisty i jest to uczciwe przedstawienie całego oglądu ówczesnej sytuacji.

Jeżeli ten pan podaje uczciwie swoje namiary to nie powód aby mu nie wierzyć. Na poprzednim forum Pan Ludwik Kowalski zabierał niezbyt często głos być może dlatego że traktował nas jak smarkaterię.

Nie mniej jego wiedza jest bardzo kształcąca. Jeżeli chodzi o mnie to z zapartym tchem posłuchał bym opowieści o przedwojennej Polsce. Tej Polski żydowskiej o której tak naprawdę niewiele wiemy.

Moi sąsiedzi zajmujący się problematyką żydowską przybliżają mi ten temat . W moim mieście prowadzona jest właśnie renowacja Kahału i Bożnicy
"Upadliśmy poniżej progu cywilizacyjnego."
T. Jasudowicz

Awatar użytkownika
sececjonista
Minister
Minister

Postautor: sececjonista » 06 października 2013, 15:56

Worek pisze:Pierwszy po Nieczasie przypadek na tym forum, gdzie ktoś otwartym tekstem pisze kim jest.

???????????????
"Demokracja-Bóg , który zawiódł" H.H. Hoppe

"Zwolennicy opieki społecznej, socjalizmu, etatyzmu i interwencjonizmu codziennie na tysiąc sposobów zabiegają o nowe ograniczenia indywidualnej wolności. " Henry Hazlitt

dejpanspokój
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Re: przedstawiam sie

Postautor: dejpanspokój » 06 października 2013, 16:17

kowalskil pisze:Jestem fizykiem jadrowym na emeryturze, mam prawie 82 lata i mieszkam w Stanach Zjednoczonych.

W samą porę. Czy był zamach w Smoleńsku czy jednak brzoza? Co na to fizyka?
Żeby Polska...

PiSkorz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: PiSkorz » 06 października 2013, 16:28

dejpanspokój pisze:
kowalskil pisze:Jestem fizykiem jadrowym na emeryturze, mam prawie 82 lata i mieszkam w Stanach Zjednoczonych.

Myślę że Twój poziom rozumowania nie zachwyci tego człowieka.

dejpanspokój.

T. Jasudowicz

dejpanspokój
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: dejpanspokój » 06 października 2013, 17:50

Piskorz pisze:
dejpanspokój pisze:

dejpanspokój.

Twoje myślenie w tej sprawie jest inwalidztwem umysłowym. Chcesz dyskutować to odpowiedz na pytania, które ci zadałem w wątku. Ciągle masz szansę na rehabilitację intelektualną.
Żeby Polska...

PiSkorz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: PiSkorz » 06 października 2013, 18:10

dejpanspokój pisze:
Piskorz pisze:
dejpanspokój pisze:

dejpanspokój.

Twoje myślenie w tej sprawie jest inwalidztwem umysłowym. Chcesz dyskutować to odpowiedz na pytania, które ci zadałem w wątku. Ciągle masz szansę na rehabilitację intelektualną.

Pytanie człowieka który co dopiero wchodzi na forum czy zamach był w Smoleńsku czy jednak brzoza??.

Panie Ludwiku . Ja Pana przepraszam za idiotyzm.

T. Jasudowicz

szyderca
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: szyderca » 07 października 2013, 07:22

Przedstawiam się...
:cool:

Z tym zamachem to tak jak za komuny....komuch mówił;

Czy wiesz, co to jest dla nas Katyń? To jest sprawdzian. Każdego Polaka możesz zapytać, co sądzi o Katyniu, nie dekonspirując się przed nim. Człowieka w tramwaju możesz zapytać. Jeśli powie: To zrobili Rosjanie – odejdź, masz do czynienia z wrogiem lub idiotą, jeśli powie: To robota gestapo, pogadaj z nim, choćby nie był nam bliski, może zyskasz człowieka, jeśli nie dla Partii, to na pewno dla Frontu Narodowego

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 07 października 2013, 07:41

szyderca pisze:Z tym zamachem to tak jak za komuny....komuch mówił

Raczej próbują ją w ten sposób ludzie, dla których teoria zamachu jest źródłem poparcia politycznego. To wyznawców teorii zamachu łączy z komuchami - kłamstwo.

I tak komuchy i zwolennicy zamachu, dobrali sobie do szerzenia kłamstwa odpowiednich klakierów.

szyderca
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: szyderca » 07 października 2013, 07:48

Worek pisze:
szyderca pisze:Z tym zamachem to tak jak za komuny....komuch mówił

Raczej próbują ją w ten sposób ludzie, dla których teoria zamachu jest źródłem poparcia politycznego. To wyznawców teorii zamachu łączy z komuchami - kłamstwo.

I tak komuchy i zwolennicy zamachu, dobrali sobie do szerzenia kłamstwa odpowiednich klakierów.

To pora przestać wierzyć w zamach Worku. Dejpanspokoj nie bedzie Ci wdzięczny za tę opinię.

Wróć do „"Powitalnia"”