PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Witam przybyłem na wasze Forum ...

W tym miejscu witamy wszystkich naszych użytkowników. Można przekazywać pozdrowienia i opisać swój pierwszy raz z POLITYKA.org.pl !!

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
Jojo
Minister
Minister

Postautor: Jojo » 26 listopada 2013, 12:20

Ja bym poparł każdego co pchnie sprawy Polski do przodu. Ale nawet na horyzoncie ze szpicy Pałacu Kultury nic nie widać.
Kaczyński to puste słowa, tym narodu nie kupi. Kiedyś powiedział coś takiego, że władzy potrzebuje dla brata i mamy.
Musimy przejąć władzę, by realizować testament mojego brata
To on mnie ciągnął. To, że zacząłem iść w górę, stało się dzięki niemu. Nie przebiłbym się bez Leszka - mówi w rozmowie z tygodnikiem "Do rzeczy" Jarosław Kaczyński. - Mieliśmy polityka, który umiał - dodaje.
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... BoxWiadTxt
To jak teraz bez brata chce to ciągnąć.
Największy przekręt PZPR to założenie PIS i przejęcie władzy jako prawica

Awatar użytkownika
mateuszjkl
Minister
Minister

Postautor: mateuszjkl » 26 listopada 2013, 15:23

Ortodoksyjnych Pisowców(Antoś i spółka od Rydzyka) nie popieram. Ale nie mogę już patrzyć na to jak Premier mając większość w Parlamencie,sejmie nic nie jest w stanie ruszyć do przodu. A Kaczyński jak będzie stał murem za Hofmanem to może się przejechać.

A PiS coś ruszy rozumiem ?
Ostatnie przemowy Kaczafiego były tak pełne optymizmu , że tylko brać sznur i się wieszać.

GrandProtestant
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: GrandProtestant » 26 listopada 2013, 15:30

mateuszjkl pisze:brać sznur i się wieszać.
Też kiedyś chciałem się powiesić ale nie mogłem złapać powietrza i dałem sobie siana z tym pomysłem. :wink:

Naczelnik
Radny gminny
Radny gminny
Kontaktowanie:

Postautor: Naczelnik » 26 listopada 2013, 16:46

Lepiej ruszy niż p.Donaldzik przez 7 lat nic nie robienia.Afera lekowa - to wystarczający powód
widziałeś dziś sondaż PO 19% ludzie się odwracają.

Awatar użytkownika
Jojo
Minister
Minister

Postautor: Jojo » 26 listopada 2013, 17:11

Naczelnik,
Kaczor w 2007 miał 32% w 2011 30% i przegrał teraz też więcej nie ma i na więcej go nie stać. Jak z tym wygra to OK tylko z kim tu rządzić.
Przywitany z oklaskami. Proponuję abyś zaczął pisać w odpowiednich do tego tematach.
Największy przekręt PZPR to założenie PIS i przejęcie władzy jako prawica

Awatar użytkownika
mateuszjkl
Minister
Minister

Postautor: mateuszjkl » 26 listopada 2013, 17:23

Lepiej ruszy niż p.Donaldzik przez 7 lat nic nie robienia.Afera lekowa - to wystarczający powód
widziałeś dziś sondaż PO 19% ludzie się odwracają.

Jakoś mnie to wcale nie cieszy , bo zamiast pójść po rozum do głowy to zamiast PO wybierają PiS. Ludzie są ślepi po prostu jak nie widzą że te partie tylko świniami przy korycie się różnią i podejściem do spraw społecznych w sprawach mało ważnych dla Polski.
Zajęliby się ekonomią a nie biadoleniem jak to źle jest w Polsce i że tylko oni są w stanie to zmienić...

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 26 listopada 2013, 21:54

Marczisz - ja ci odpowiem - bardziej światli wyborcy PISu widzą, ze ten Macierewicz ble, tan Kaczyński głupoty wali ale WIERZĄ, że zawsze popchnie w sprawy w pożądanym dla nich kierunku i zgodnie z ich poglądami.
to wiara, bo rzeczywistością ma oczywiście mało wspólnego.
A po za ty uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Westwood
Poseł
Poseł

Postautor: Westwood » 26 listopada 2013, 22:26

Naczelnik pisze:Ortodoksyjnych Pisowców(Antoś i spółka od Rydzyka) nie popieram.

Drogi panie Naczelniku, witam serdecznie na forum!

Mam do pana kilka prostych pytań:

Czy słyszałeś pan o arktycznych upałach? A może o tropikalnych mrozach? Albo o wyznawcach judaizmu w Arabii Saudyjskiej lub w Iranie? A może słyszałeś o opalających się w bikini kobietach w Afganistanie czy Pakistanie?

Nie? A możesz wymienić mi kilku członków partii smoleńskiej, którzy nie lubią Macierewicza i Padre Tadeo z Torunia?

Przepraszam Cię, Naczelniku, ale nie wierzę ani w jedno Twoje słowo. Jesteś zwyczajnym kłamczuszkiem. Jestem na 100 % pewien, że popierasz Antosia, Tadeusza i całą smoleńska bandę.
Poza tym uważam, że należy ujawnić treść ostatniej rozmowy telefonicznej braci K.

Awatar użytkownika
gazda
Minister
Minister

Postautor: gazda » 26 listopada 2013, 22:43

Kolega Naczelnik chciał się tylko przywitać a wy tak popłynęliście z tematem.
Wszędzie tam, gdzie bezwzględny liberalizm dochodzi do stanowczej przewagi, następuje stopniowa likwidacja narodu, jego typu i indywidualności. - Zygmunt Balicki

Westwood
Poseł
Poseł

Re: Witam przybyłem na wasze Forum ...

Postautor: Westwood » 26 listopada 2013, 22:55

Naczelnik pisze:Wszystkich normalnych i szanujących Pis serdecznie WITAM

No tak, kolega Naczelnik powitał wszystkich normalnych forumowiczów z jednej strony, jak też wszystkich szanujących PiS z drugiej strony. Normalni użytkownicy to z reguły nie mogą szanować PiS-u. Dla porównania, kolego Gazda, pragnę przytoczyć znany zapewne wszystkim toast, wygłoszony podczas imprezy przez kochającego męża : "Zdrowie wszystkich pięknych pań i mojej małżonki!" :lol:
Poza tym uważam, że należy ujawnić treść ostatniej rozmowy telefonicznej braci K.

Wróć do „"Powitalnia"”