PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Witam przybyłem na wasze Forum ...

W tym miejscu witamy wszystkich naszych użytkowników. Można przekazywać pozdrowienia i opisać swój pierwszy raz z POLITYKA.org.pl !!

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Naczelnik
Radny gminny
Radny gminny
Kontaktowanie:

Witam przybyłem na wasze Forum ...

Postautor: Naczelnik » 25 listopada 2013, 22:02

Wszystkich normalnych i szanujących Pis serdecznie WITAM a sympatyków innych opcji pozdrawiam z luzem i poczuciem Polskiej więzi krwi braterstwa.

Pozdrawiam będę aktywnym uczestnikiem Forum polityka.org.pl

Awatar użytkownika
marcinsz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: marcinsz » 25 listopada 2013, 22:17

A witam kolejnego wiernego.

A znów będzie trzeba prostować, odkręcać i tłumaczyć po koledze brednie rozsiewane z zaczadzonych umysłów pisiowatych myślicieli.

Awatar użytkownika
Anubis
Poseł
Poseł

Postautor: Anubis » 26 listopada 2013, 01:22

marcinsz pisze:A witam kolejnego wiernego.

A znów będzie trzeba prostować, odkręcać i tłumaczyć po koledze brednie rozsiewane z zaczadzonych umysłów pisiowatych myślicieli.

Polityka to raczej konfliktowy temat, zresztą gdyby wszyscy mieli podobne poglądy do ciebie to nie miałbyś z kim gadać.

Awatar użytkownika
Jojo
Minister
Minister

Re: Witam przybyłem na wasze Forum ...

Postautor: Jojo » 26 listopada 2013, 08:59

Naczelnik pisze:Wszystkich normalnych i szanujących Pis serdecznie WITAM

Serdecznie witam "normalnego człowieka szanującego PIS"
Szacun dla ciebie takich tam mało.
Tylko jedno pytanko dla p. Naczelnika: czy wiceprezesa Macierewicza też szanujesz?
Największy przekręt PZPR to założenie PIS i przejęcie władzy jako prawica

Awatar użytkownika
mateuszjkl
Minister
Minister

Postautor: mateuszjkl » 26 listopada 2013, 09:05

Witam.

Wszystkich normalnych i szanujących Pis

To chyba złe forum wybrałeś. Piskorz ostatnio siłą wyższą musiał opuścić to forum przynajmniej na jakiś czas .

http://www.forum.polityka.org.pl/warnin ... serid=2172

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 26 listopada 2013, 09:20

mateuszjkl pisze:To chyba złe forum wybrałeś.

Jeśli nie będzie innym ubliżał to dobrze wybrał. Niestety, wieloletnie doświadczenie uczy, że wyborca PiS prędzej czy później brak argumentów nadrabia chamstwem. Liczę na to, że nowy kolega będzie wyjątkiem.
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Awatar użytkownika
Jojo
Minister
Minister

Postautor: Jojo » 26 listopada 2013, 10:00

Przedstawił się jako "normalny wyborca" PIS. a to jest plus, Piskorz to jest fanatyk PISu

Awatar użytkownika
MatiZ
Senator
Senator

Postautor: MatiZ » 26 listopada 2013, 10:34

marcinsz pisze:A witam kolejnego wiernego.

Takim tekstem na normalne przywitanie pokazujesz, kto tu ma zaczadzony umysł kolego. :roll:

Witam nowego użytkownika. PiS akurat w ogóle nie szanuję, ale liczę że będziesz dobrym, bystrym rozmówcą.
Błąd dzielenia przez ogórek - Zainstaluj Wszechświat ponownie.

Awatar użytkownika
marcinsz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: marcinsz » 26 listopada 2013, 11:29

MatiZ pisze:Takim tekstem na normalne przywitanie pokazujesz, kto tu ma zaczadzony umysł kolego. :roll:

Wypowiem wprost moje zdanie:

Aby uznać za "dobrą monetę" intencje wyborcy PIS musiałbym zaakceptować i uznać za normalnego choćby takiego osobnika jak Macierewicz. W moim odczuciu jest to nie do zaakceptowania.

I nie chodzi mi o żadne poglądy! Poglądy szanuję i uważam że musi istnieć zróżnicowanie. Natomiast nie szanuję i nie będę szanował NIGDY kłamstw, krętactw, chorych sugestii na temat smoleński bo to NIE MA nic wspólnego z poglądami a nawet jeśli ma to TYM GORZEJ!

Nigdy nie było takiej partii w wolnej Polsce aby w tak przebrzydły sposób podważała instytucje własnego państwa, to sugeruje sposób myślenia, sposób dobierania doradców czy cele w każdym innym temacie spośród najwyższych władz tej partii!

Z tego tytułu żaden PISowski polityk, ani żaden PISowski wyborca nie będzie miał u mnie szacunku obojętnie jakie deklaracje złoży. To ludzie (politycy) na wskroś skompromitowani.

Zdaję sobie sprawę że moje zdanie jest wysoce radykalne i sam nad tym ubolewam. Ale inaczej postąpić nie mogę, nie mogę przejść obojętnie nad tym co ci ludzie uczynili! A przypomnę.. ci ludzie zrobili drugim człowiekiem w partii kogoś kto jedynie co ma do zaproponowania to fantazje smoleńskie, kłamstwa, człowieka który wykorzystuje swoją pozycję dzięki właśnie takim jak witany nowy kolega do tego by bezkarnie oskarżać, poniżać, sugerować o najgorsze rzeczy osoby na stanowiskach państwowych i cywilnych.

To nie jest coś co należy popierać, to przeszło już dawno granice zdrowego rozsądku!

Awatar użytkownika
Jojo
Minister
Minister

Postautor: Jojo » 26 listopada 2013, 11:52

marcinsz pisze: Ale inaczej postąpić nie mogę, nie mogę przejść obojętnie nad tym co ci ludzie uczynili!

Bardziej to boję się tego co oni jeszcze mogą uczynić.
Tu się z tobą zgodzę "akceptując PIS" trzeba zaakceptować ich kłamstwa łącznie z w-ce preziem Antosiem.
Program PIS to mrzonka.
Ale trzeba uszanować te 4 mln wyborców PIS.

Awatar użytkownika
MatiZ
Senator
Senator

Postautor: MatiZ » 26 listopada 2013, 11:54

Rozumiem. Mnie tam dużo bardziej od ludzi plotących głupstwa i kłamiących na temat nic dla mnie osobiście nie znaczącego wypadku lotniczego bardziej straszą ludzie którzy poprzez swoje złe decyzje, wynikające z braku kompetencji i nieuczciwości, wpływają na wysokość chociażby mojej pensji czy opłat za różne rzeczy, ale każdy ma swoje własne, małe fobie.
Błąd dzielenia przez ogórek - Zainstaluj Wszechświat ponownie.

Awatar użytkownika
marcinsz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: marcinsz » 26 listopada 2013, 11:58

Jojo pisze:Tu się z tobą zgodzę "akceptując PIS" trzeba zaakceptować ich kłamstwa łącznie z w-ce preziem Antosiem.
.....
Ale trzeba uszanować te 4 mln wyborców PIS.

Czy liczba popierających kłamstwa i urojenia upoważnia do tego by ich szanować?

Nie ma takiej możliwości aby najpodlejsze rzeczy tłumaczyć liczbą osób te rzeczy popierających! Dla mnie taki termin nie istnieje... bo podstawa to elementarna uczciwość!

[ Dodano: Wto 26 Lis, 2013 ]
MatiZ pisze:Mnie tam dużo bardziej od ludzi plotących głupstwa i kłamiących na temat nic dla mnie osobiście nie znaczącego wypadku lotniczego bardziej straszą ludzie którzy poprzez swoje złe decyzje, wynikające z braku kompetencji i nieuczciwości, wpływają na wysokość chociażby mojej pensji czy opłat za różne rzeczy, ale każdy ma swoje własne, małe fobie.

ŻADNA opcja polityczna nie zdziała cudów i drastycznie sytuacji majątkowej Polaka nie zmieni... natomiast w mgnieniu oka zmieni nastawienie innych do tego Polaka.

Kłamstwa, oskarżenia w takim tonie, w jakim przedstawia to Macierewicz i spółka jest tematem numer jeden zawsze przed jakimikolwiek decyzjami gospodarczymi.

Awatar użytkownika
Jojo
Minister
Minister

Postautor: Jojo » 26 listopada 2013, 12:06

Szanować dla mnie wcale nie znaczy że muszę się z nim zgadzać.
Ale kulturalnie przekonywać do racji, bez wyzwisk i przekleństw. (nie dotyczy polityków oni mają immunitet i po nich obelgi spływają jak woda po kaczce) :)

Naczelnik
Radny gminny
Radny gminny
Kontaktowanie:

Postautor: Naczelnik » 26 listopada 2013, 12:07

Ortodoksyjnych Pisowców(Antoś i spółka od Rydzyka) nie popieram. Ale nie mogę już patrzyć na to jak Premier mając większość w Parlamencie,sejmie nic nie jest w stanie ruszyć do przodu. A Kaczyński jak będzie stał murem za Hofmanem to może się przejechać.

Dziękuje za przywitanie :-)

Awatar użytkownika
marcinsz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: marcinsz » 26 listopada 2013, 12:16

Jojo pisze:Szanować dla mnie wcale nie znaczy że muszę się z nim zgadzać.
Ale kulturalnie przekonywać do racji, bez wyzwisk i przekleństw. (nie dotyczy polityków oni mają immunitet i po nich obelgi spływają jak woda po kaczce) :)

Ja rozumiem że w kwestiach politycznych są racje i są to racje po obu stronach. Natomiast racji nie ma w kwestii smoleńskiej - są fakty i tu ja uważam... po wielu miesiącach na tym forum że porozumienia jakiegokolwiek nie będzie, nie będzie żadnego pokojowego nastawienia bo gdyby to nastąpiło wyborca PIS musiałby zrozumieć faktycznie na kogo głosuje. To nie wykonalne! Nie można moralnie popierać kłamcy w tak ważnej kwestii!, nie można jednocześnie rozumieć kłamstwa i szkody z tego wynikające i jednocześnie takie osoby popierać ... nigdy nie nastąpi żadne rozliczenie ze strony wyborcy tych ludzi z tego co uczynili.

Może ty masz jeszcze nadzieję, ja kiedyś też tak myślałem... dziś już sądzę że dużo realniej stoję na ziemi. Jak masz okazję zauważyć zgody tej nawet nie ma w prywatnym gronie..

Szkoda! No wielka szkoda! :sad: całkiem nie potrzebny epizod dla nas wszystkich a dla PIS... to jest chyba już "być albo nie być".

Naczelnik pisze:Ortodoksyjnych Pisowców(Antoś i spółka od Rydzyka) nie popieram. Ale nie mogę już patrzyć na to jak Premier mając większość w Parlamencie,sejmie nic nie jest w stanie ruszyć do przodu. A Kaczyński jak będzie stał murem za Hofmanem to może się przejechać.

Dziękuje za przywitanie :-)

Nie rozumiem, kompletnie nie rozumiem! Jak możesz nie zgadzać się z ludźmi których chcesz posadzić na najwyższych szczeblach władzy!? Nie ma żadnej alternatywy?

Mniej swoje poglądy i walcz o nie ale na litość boską nie KŁAMSTWEM i NIE SUGESTIĄ!!!!
Ostatnio zmieniony 26 listopada 2013, 12:21 przez marcinsz, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „"Powitalnia"”