PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Ning

W tym miejscu witamy wszystkich naszych użytkowników. Można przekazywać pozdrowienia i opisać swój pierwszy raz z POLITYKA.org.pl !!

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
Ning
Radny gminny
Radny gminny

Ning

Postautor: Ning » 14 stycznia 2015, 07:50

Cześć wszystkim! Nazywam się Ning, mam 22 lata i jestem w połowie Chinką. Moje wyznanie ta taoizm, a poglądy to komunizm, marksizm-leninizm-maoizm.
Mam nadzieję że będzie nam się dobrze dyskutowało.
Rewolucja to nie proszony obiad albo pisanie wypracowania ani też nie malowanie obrazu albo haftowanie; nie może być wyrafinowana, spokojna i delikatna, umiarkowana, miła, kulturalna, powściągliwa i wielkoduszna. Rewolucja to akt przemocy, w wyniku którego jedna klasa obala drugą."-MaoZedong

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 15 stycznia 2015, 08:16

A po za ty uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Wróć do „"Powitalnia"”