PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Teoria spiskowa (?)

Wszelkie tematy, które zostały zamknięte lub "straciły" ważność. Czasami warto zobaczyć, co się u nas działo...

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
mg
Poseł
Poseł

Teoria spiskowa (?)

Postautor: mg » 01 lipca 2005, 09:11

Nie sposób zrozumieć narodu polskiego, tej wielkiej tysiącletniej wspólnoty tak głęboko stanowiącej o mnie, o każdym z nas, bez Chrystusa Jeśli byśmy odrzucili ten klucz dla zrozumienia naszego narodu, narazilibyśmy się na zasadnicze nieporozumienie. JPII

Awatar użytkownika
maxio
Senator
Senator

Postautor: maxio » 01 lipca 2005, 09:35

To jest wszystko PR (włącznie z tym czarnym) .
Wejście Cimoszki do gry Bochniarzowej to nie część jakiegoś spisku .
O ile Cimoszki to było iście rewelacyjnie przygotowane przez naprawde dobrą drużynę PR o tyle wejście Bochniarzowej to było moim zdaniem akt desperacji (chodz moim zdaniem Filar już by był lepszym kandydatem) .
Ale co się dziwisz tak jest na całym świecie wybory się właśnie tak wygrywa .
Patrz USA i zobacz ile osób przy kandydatach na urząd prezydenta pracuje . Jak przy debacie publicznej były dograne nawet najmniejsze gesty uśmiechy. Jak nagle z nikąd pojawiały się komitety żołnierzy z Wietnamu zarzucające kłamstwo Kerremu ? (co się później okazało że ci żołnierze wogóle z nim nie służyli) .
Polska kampania coraz bardziej zaczyna przypominać tą na całym świecie gdzie o zwycięstwie decyduje porządne przygotowanie do kampanii kandydata .
Cimoszka ma bardzo dobrą drużynę PR i to już pokazał na miejscu pozostałych kandydatów albo bym się ostro przygotowywał i dobierał jak najlepszą drużynę bo ciekawa walka się zapowiada :) .
Nowy avatar ktory ma zadowolic wszystkich :)

Awatar użytkownika
mg
Poseł
Poseł

Postautor: mg » 01 lipca 2005, 09:40

Te insynuacje o Bochniarz i Tymińskim to rzeczywiście przesadzone. Ale odnośnie ubecji, no to sam prezio już potwierdził jaki jest status Wprost :)

A te wejścia Cimoszewicza to budzą mdłości... Dobrze, że powiązali go z preziem, to łatwiej będzie go atakować i ludzie będą mieli opory głosować na kandydata kontynuacji, skoro potrzeba zmian jest tak widoczna.
Nie sposób zrozumieć narodu polskiego, tej wielkiej tysiącletniej wspólnoty tak głęboko stanowiącej o mnie, o każdym z nas, bez Chrystusa Jeśli byśmy odrzucili ten klucz dla zrozumienia naszego narodu, narazilibyśmy się na zasadnicze nieporozumienie. JPII

zuikaku
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: zuikaku » 01 lipca 2005, 15:10

Ciekawa hipoteza. Nie zdziwiłbym się gdyby okazała się prawdą.

wrem
Senator
Senator

Postautor: wrem » 01 lipca 2005, 19:15

maxio - twoja wiedza o stanach jest uboga - tan na prezydenta kupe ludzi startuje - niektorzy lokalnie w jednym stanie np :D

Niestety system demokracji posredniej sprawia ze parktycznie na gora dwoch sie glosuje..

Ale stany to nie Polska - tam nie ma ciszy wyborczej, wybory sa w dzien roboczy.. no i nie ma scislego przelozenia glosow na wynik..

U nas wciaz ludzie sa czuli na "manipulacje markeringowe"

Krzaku mial milony i przegral.

W pierwszych wyborach KLD mial tez mega budzet , profesjonalne firmy i ludzie wyczuli falsz - dostali pare glosow.
Samym marketingiem sie nie dojedzie - licza sie autorytery i osobowosci.
(teraz tez poparcie - dlatego gierdychy, rokity, tuski wala w kwacha - bo kogo poprze tem ma szanse wygrac - a przynajmniej pewna druga ture.

Cimoszewicz (o ile borowski ustapi ) raczej do II tury wejsdzie i to wlasciwie dlatego ze duzo sie od kwacha nie rozni a tamtem go popiera.

Najlepszy mareketing nie pomoze (narazie) w Polsce faszysujacym oszolomom , pozerom , furiatom i schizofenikom.

"sila spokoju" (tyle ze nie wydaniu mazowieckiego bo to nie byl spokoj a anemia ;) zwycieza..

zły
Wójt
Wójt

Postautor: zły » 06 lipca 2005, 23:15

III RP to nie raj na ziemii, ale...

Jak Kaczory miały upaść razem z AWS znienili szyld na PiS, teraz chcą to samo zrobić tylko, że z całym krajem. Sami przyczynikil się bezpośrednio do tego że nasz kraj tonie w bagnie , sprawowali władzę, mieli swoj czas zarówno komuchy i postkomuchy jak solidaruchy i postsolidaruchy. Niech piją piwo jakie sobie nawarzyli a nie wycierają sobie gęby Rzeczypospolitą to niesmaczne jest.
"Nie podcina się gałęzi na której się siedzi... chyba , że zamierzaj ą Cię na niej powiesić"

Stanisław J. Lec

Awatar użytkownika
Kowa1
Wójt
Wójt

Re: Teoria spiskowa (?)

Postautor: Kowa1 » 11 sierpnia 2015, 21:15

UWAGA OSTRZEŻENIE !
Na tym forum administratorzy i moderatorzy już mniej prześladują użytkowników o uczciwych poglądach.

Aimar
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: Aimar » 11 sierpnia 2015, 21:29

Ehh jak zapewne wiecie - Ciotki rządzące tym lolowatym forum postanowiłu mnie po raz kolejny zabnować. Tak z rok temu.
Ich poziom inteligencji nie odpowiadał średniej, więc nie mieli innego wyjścia (brak argumentów).
Pisałem kilka razy prośbę o bana na IP ale pewnie ciołki nie wiedzą jak to się robi.
Ponieważ jestem z Wami z innego IP to postanawiam TO konto ostatecznie zamknąć.
Powody są następujące:
1. Jestem rasistą - nie lubię czarnuchów zwanych uchodźcami
2. Jestem chyba antysemitą - Żydki przeszkadzają mi coraz bardziej
3. Ogólnie pewnie jestem ksenofobem.
4. Pedałów, lesb i biseksów też nie trawię...
Można by jeszcze wymieniać wiele moich wad ale mam nadzieję, że te wystarczą do zbanowania tego IP :)
A konsekwencje będą wesołe.
Kim jest Marchewka? Kto za nim stoi i co z tego ma?
To jest jego popis: "To jest ostrzeżenie mające związek z twoim postem: viewtopic.php?f=56&p=251935#p251935 - TO JEST ANTYSEMITYZM wg tego kolesia (gdyby ktoś nie wiedział).
Odpowiedzcie sobie sami...

Aimar
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: Aimar » 16 września 2016, 23:20

Ehh jak zapewne wiecie - Ciotki rządzące tym lolowatym forum postanowiłu mnie po raz kolejny zabnować. Tak z rok temu.
Ich poziom inteligencji nie odpowiadał średniej, więc nie mieli innego wyjścia (brak argumentów).
Pisałem kilka razy prośbę o bana na IP ale pewnie ciołki nie wiedzą jak to się robi.
Ponieważ jestem z Wami z innego IP to postanawiam TO konto ostatecznie zamknąć.
Powody są następujące:
1. Jestem rasistą - nie lubię czarnuchów zwanych uchodźcami
2. Jestem chyba antysemitą - Żydki przeszkadzają mi coraz bardziej
3. Ogólnie pewnie jestem ksenofobem.
4. Pedałów, lesb i biseksów też nie trawię...
Można by jeszcze wymieniać wiele moich wad ale mam nadzieję, że te wystarczą do zbanowania tego IP :)
A konsekwencje będą wesołe.
Kim jest Marchewka? Kto za nim stoi i co z tego ma?
To jest jego popis: "To jest ostrzeżenie mające związek z twoim postem: viewtopic.php?f=56&p=251935#p251935 - TO JEST ANTYSEMITYZM wg tego kolesia (gdyby ktoś nie wiedział).
Odpowiedzcie sobie sami...

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 17 września 2016, 10:45

I czekałeś rok aby nam to powiedzieć? to się leczy Aimar. :D
A po za ty uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Marek K.
Poseł
Poseł

Postautor: Marek K. » 17 września 2016, 16:05

No to sie chlop dowartosciowal, lol.

Wróć do „Tematy zapomniane...”