PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

WIADOMOŚĆ: "Wojciech Olejniczak szefem SLD"

Wszelkie tematy, które zostały zamknięte lub "straciły" ważność. Czasami warto zobaczyć, co się u nas działo...

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
XXviX
Senator
Senator

Postautor: XXviX » 01 czerwca 2005, 16:21

Obywatel pisze:Do rzeczy:to jakaz to funkcje "raczyli" sobie obrac beniaminkowie dawnego systemu a tuzowie nowego w osobach Oleksy i Janik, oraz reszta "starej ferajny" ? 8)

Sam mi powiedz. To Ty twierdzisz ze nie odsuneli sie w cien...

Co do Twojej poprzedniej wypowiedzi, to szkoda klawiatury na odpowiedz. Przeczytaj moje wypowiedzi powyzej i sam sie skrytykuj za brak umiejetnosci rozumienia prostych sformulowan...
Rząd, w duchu liberalnym, ma pomysł na rozwiązanie problemu głodu i bezrobocia. Proponuje, żeby głodni zjedli bezrobotnych.

FAQ GOD

Obywatel
Senator
Senator

Postautor: Obywatel » 01 czerwca 2005, 20:28

Pytam tych ktorzy rzekomo moga cos wiedziec,wszak jestes w SLD ( myle sie ?), to KOGO mam zapytac,malo tego SAM odpowiedziec?!
Interpretuje to co widze i zadaje pytania.
Jak nie chcesz to nie odpowiadaj(oszczedzisz klawature,tylko co dziwne zeby to napisac jakos nie oszczedzasz... :D ponosi?),moze ktos inny mi odpowie jaka funkcje w tej chwili zajmuja ?

Awatar użytkownika
XXviX
Senator
Senator

Postautor: XXviX » 02 czerwca 2005, 16:10

Obywatel pisze:Pytam tych ktorzy rzekomo moga cos wiedziec,wszak jestes w SLD ( myle sie ?), to KOGO mam zapytac,malo tego SAM odpowiedziec?!

Gazet nie czytasz? Telewizji nie ogladasz? lol

Obywatel pisze:Interpretuje to co widze i zadaje pytania.

No jakis Ty bystry. A jak interpretujesz to nawet nie tlumacz :lol: Brak informacji o funkcjach Janika czy Oleksego wziales za ewidentny szwindel starej kadry. Zamiast przyjac to jako - uwaga, bedzie szokujaco - brak funkcji starej kadry. Obsesja, Obywatelu, obsesja...

Obywatel pisze:Jak nie chcesz to nie odpowiadaj(oszczedzisz klawature,tylko co dziwne zeby to napisac jakos nie oszczedzasz... :D

Owszem, napisanie tego co napisalem mialo wiecej sensu niz proby tlumaczenia Tobie czegokolwiek... ;P

Obywatel pisze:ponosi?),

Nie.

Obywatel pisze:moze ktos inny mi odpowie jaka funkcje w tej chwili zajmuja ?

A moze nie zajmuja? Przynajmniej narazie? Przyszlo do glowki?
Rząd, w duchu liberalnym, ma pomysł na rozwiązanie problemu głodu i bezrobocia. Proponuje, żeby głodni zjedli bezrobotnych.

FAQ GOD

Obywatel
Senator
Senator

Postautor: Obywatel » 02 czerwca 2005, 17:23

dzizes...

a odnosnie dostepu do informacji to spojzyj na moja lokalizacje panie madralinski narowisty przasny chlopaku.

duzo takich w SLD? no i mamy dzisiejsza sytuacje :D

to kto mi odpowie normalnie i rzeczowo?

regni1star
Radny powiatowy
Radny powiatowy

Postautor: regni1star » 03 czerwca 2005, 23:00

To może być.
W Holandii żyją czym innym (ale nieprzesadnie).
Za wczorajszym De Telegraaf:
"Nederlanden hebben na het <<nee>> tegen de Europese grondwet de smaak te pakken. Ze willen vaker een referendum bij belangrijke politieke beslissingen".
Co do Oleksego i Janika: pełnią funkcje podrzędne. I nie ma o co sie spierać.

Obywatel
Senator
Senator

Postautor: Obywatel » 04 czerwca 2005, 00:21

Ale chce wiedziec jakie,a ze nie podrzedne swiadczy obecnosc Oleksego na "Forum".

Awatar użytkownika
XXviX
Senator
Senator

Postautor: XXviX » 04 czerwca 2005, 00:43

Obywatel pisze:Ale chce wiedziec jakie,a ze nie podrzedne swiadczy obecnosc Oleksego na "Forum".

lol. Zadnych, niech to do Ciebie dotrze wreszcie...

FAQ GOD

Obywatel
Senator
Senator

Postautor: Obywatel » 04 czerwca 2005, 11:19

XXviX

A czy nie dotarlo ze nie oczekuje OD CIEBIE odpowiedzi?
To niech dotrze.

Awatar użytkownika
XXviX
Senator
Senator

Postautor: XXviX » 04 czerwca 2005, 16:39

Obywatel pisze:XXviX

A czy nie dotarlo ze nie oczekuje OD CIEBIE odpowiedzi?
To niech dotrze.

Prosze bardzo. Niech ktos mu zacytuje moja wypowiedz i bedzie spokoj. Chociaz akurat nie dziwi, ze nikomu sie nie chce Tobie odpowiadac...

FAQ GOD

Obywatel
Senator
Senator

Postautor: Obywatel » 04 czerwca 2005, 17:13

XXviX

Czy ty masz jakas manie chlopie?
Moze natrectwa ?
To sie leczy.

Idz sobie w chaszcze czy buraki,nie chce zebys mi odpowiadal, poczekam na kogos normalnego.
Jezu jakie natretne buraczysko....

Awatar użytkownika
XXviX
Senator
Senator

Postautor: XXviX » 05 czerwca 2005, 08:09

Moze natrectwa ?
To sie leczy.

Idz sobie w chaszcze czy buraki,nie chce zebys mi odpowiadal, poczekam na kogos normalnego.
Jezu jakie natretne buraczysko....

Problem w tym, ze "natretne buraczysko" jest jedynym, kto chce rozmawiac w tyn temacie z takim jednym burakiem z Holandii. Pogodz sie z tym frustracie - tym razem nie da rady nawciskac ciemnoty. Masz prosta i jasna odpowiedz. Znikam z tego tematu - zagraniczne buractwo to za wiele nawet dla mnie, cwikly z Polski...

FAQ GOD

Obywatel
Senator
Senator

Postautor: Obywatel » 05 czerwca 2005, 11:37

XXviX

Zapomniales co oznacza slowo "rozmowa",a twoja definicja tego slowa zawiera stosowanie przytykow osobistych.
Pa.

Awatar użytkownika
RussionFan
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: RussionFan » 06 czerwca 2005, 21:42

Moze natrectwa ?
To sie leczy.

To chyba ty masz jakas manie, co pokazales juz nie raz na tym forum.
Najprostsze rzeczy do ciebie nie do cieraja. Naprawde ciezko sie z toba dyskutuje.[/quote]

Awatar użytkownika
agao68
Radny gminny
Radny gminny

Postautor: agao68 » 27 lipca 2005, 20:12

czas zmian pokoleniowych ,ale nie za wszelka cene .....

Wróć do „Tematy zapomniane...”