PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

WIADOMOŚĆ: "Wojciech Olejniczak szefem SLD"

Wszelkie tematy, które zostały zamknięte lub "straciły" ważność. Czasami warto zobaczyć, co się u nas działo...

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

regni1star
Radny powiatowy
Radny powiatowy

Postautor: regni1star » 29 maja 2005, 20:38

ja mógłbym bez "Trybuny", a nawet bez dziadka :D

Awatar użytkownika
maxio
Senator
Senator

Postautor: maxio » 29 maja 2005, 20:47

nie da ci ojciec , nie da ci matka tego co ci może dać sąsiadka :D ...
Nowy avatar ktory ma zadowolic wszystkich :)

wrem
Senator
Senator

Postautor: wrem » 29 maja 2005, 21:11

maxio pisze:Ja mógłbym ale ty chyba nie za bardzo bez "Trybuny" ... :D .

Maxio - trybune i wprost bardzo wiele laczy.. tu i tu ludzie z PZPR-u - tyle "wprost" jest bardziej renomowane - byly I sekretarz prowadzi :))

Awatar użytkownika
maxio
Senator
Senator

Postautor: maxio » 29 maja 2005, 21:43

Znów nie trafiłeś czytam Newsweeka raz na dwa tygodnie Businessweeka, a WPROST ? Król rzeczywiście o 180 sie przestawił :) , ale czy to zle ? Nie pierwszy się nawrócił ze drogi zła :D .

Ps. WREM odpowiedziałem na twój post w kwestii odejscia ZYTY :) .
Nowy avatar ktory ma zadowolic wszystkich :)

Awatar użytkownika
Aron
Wójt
Wójt

Postautor: Aron » 29 maja 2005, 23:38

Co było największą porażką rządów SLD? Kołtuneria, nepotyzm które zrodziły afery, łapówkarstwo, kanty i to tak naprawdę zniszczyło tą partie. Wszelkie próby odnowy, naprawy, powroty do lewicowego programu to dla mnie tylko medialne hasła, nic tak naprawdę się nie dzieje.
Czy Olejniczak jest w stanie coś z tym zrobić? Nie wiem, bo za mało o nim wiem. To, że jest młodszy od Dyducha, Oleksego czy Janika jeszcze nie czyni z niego reformatora i odnowiciela. Jeśli będzie na tyle silny, żeby nie ulegać presji to może i coś z tego będzie, ale jestem sceptycznie nastawiony, choć lepszego kandydata nie było.

Obywatel
Senator
Senator

Postautor: Obywatel » 29 maja 2005, 23:47

No coz jego suwerennosc widoczna byla na korytarzu przy reporterach kiedy Oleksy skutecznie cialkiem blokowal dostep i poganial go,zapewne aby za duzo nie gadal...
Chyb acos a`la Pawlak.
Wszytko jak widac tylko pic na wode,a staruchy teraz zajma luksusowa pozycje pelnej mocy decyzyjnej bez jakiejkolwiek odpowiedzialnosci.
Czyli wybrano kozla ofiarnego do zarzniecia aby potem w tryumfie wyzwolenia powrocili starzy :lol:

Komedia wyborcza.
Kolejna.
No ale to zawsze dziala,taka "demokracyjka" dla maluczkich aby im sie mordy smialy,bo wowczas latwiej wziac takiego za policzek i lekko potrzasnac dobrodusznie :D

Awatar użytkownika
XXviX
Senator
Senator

Postautor: XXviX » 30 maja 2005, 06:19

Obywatel pisze:No coz jego suwerennosc widoczna byla na korytarzu przy reporterach kiedy Oleksy skutecznie cialkiem blokowal dostep i poganial go,zapewne aby za duzo nie gadal...

Byla widoczna w chwili,kiedy mowil, ze zadnych naciskow nie bedzie tolerowal. Oj, powiedzial za duzo? :D

Obywatel pisze:No ale to zawsze dziala,taka "demokracyjka" dla maluczkich aby im sie mordy smialy,bo wowczas latwiej wziac takiego za policzek i lekko potrzasnac dobrodusznie :D

Tak to dziala demokracja na oszolomow i frustratow, do ktorych nic nie dociera, bo zawsze widza to co chca. Trudno. Szkoda tylko, ze cieszac sie swoimi przemysleniami zwykle pragna zrobic to publicznie...
Rząd, w duchu liberalnym, ma pomysł na rozwiązanie problemu głodu i bezrobocia. Proponuje, żeby głodni zjedli bezrobotnych.

FAQ GOD

Awatar użytkownika
mg
Poseł
Poseł

Postautor: mg » 30 maja 2005, 08:43

Tak działa ten system wyborczy. Posłowie odpowiadają przed kierownictwem partii, nie przed elektoratem.
Nie sposób zrozumieć narodu polskiego, tej wielkiej tysiącletniej wspólnoty tak głęboko stanowiącej o mnie, o każdym z nas, bez Chrystusa Jeśli byśmy odrzucili ten klucz dla zrozumienia naszego narodu, narazilibyśmy się na zasadnicze nieporozumienie. JPII

Obywatel
Senator
Senator

Postautor: Obywatel » 30 maja 2005, 10:57

XXviX

Zawsze tak bylo ze w tamtym obozie jak kogos dopuszczono do tego aby mowil to wiadomo bylo ze mowi to co MA powiedziec.
I ze zadnych naciskow nie bedzie tolerowal? :lol:
A CO sie stanie z Oleksym i dawna banda ? Ja jakos nie zauwazylem aby po glosnym odejsciu usuneli sie w cien,laza ciagle albo za gora albo sami gore prowadzaja.
WYJASNISZ mi to? CO oni tam jeszcze robia? Pono ma ich nie byc, wiec?
Co ogladajac to wszystko ogladam fatamorgane? A moze ja zle to oceniam i Oleksy zostal kamerdynerem i dlatego lazi za bonzami i sam sie kreci przy "korytku" ? 8)

Awatar użytkownika
XXviX
Senator
Senator

Postautor: XXviX » 30 maja 2005, 21:54

Obywatel pisze:XXviX

(ciach kupa bzdur)
WYJASNISZ mi to?

Widze ze musze jak dziecku...

Obywatel pisze:CO oni tam jeszcze robia? Pono ma ich nie byc, wiec?
Co ogladajac to wszystko ogladam fatamorgane? A moze ja zle to oceniam i Oleksy zostal kamerdynerem i dlatego lazi za bonzami i sam sie kreci przy "korytku" ? 8)

To sa POLITYCY. Z pierwszych stron gazet. Rzadza nami. Niewazne czy szanowani/wyszydzani/uczciwi/umoczeni. Dlugo beda jeszcze w cantrum zainteresowania mediow i opinii publicznej. Liczyles, ze znikna jak za dotknieciem rozdzki? Wyparuja? Zatem z rozumem Ci nie po drodze... Odpowiedz bo umieram z ciekawosci: potrafisz logicznie myslec, czy tylko narzekac jak nakrecona katarynka, ciagle te same nutki odgrywac? Zanim zaczniesz swoje frustracje przelewac na forum i chwalic sie swoja "obiektywna" ocena pomysl najpierw. Prosze...
Rząd, w duchu liberalnym, ma pomysł na rozwiązanie problemu głodu i bezrobocia. Proponuje, żeby głodni zjedli bezrobotnych.

FAQ GOD

Obywatel
Senator
Senator

Postautor: Obywatel » 30 maja 2005, 22:19

XXviX
Uch :D

Ale chwileczke rzadza nie "nami" tylko "wami" z SLD.
Wszak o SLD tu mowa, a nie ogolnie o politykach.
Nie rozumiem czy jest to az tak drazliwe i niewygodne aby schodzic na osobiste przytyki ? 8)
Interpretuje moze dobrze moze zle,ale to jeszcze nie powod...chyba ze brak argumentow sklania do przekonywania "silowego" ? :D

Awatar użytkownika
XXviX
Senator
Senator

Postautor: XXviX » 31 maja 2005, 06:29

Obywatel pisze:XXviX
Uch :D

Ale chwileczke rzadza nie "nami" tylko "wami" z SLD.
Wszak o SLD tu mowa, a nie ogolnie o politykach.

Rzadza nami. Nie rzadza juz w SLD. Sa politykami, poslami. To nie jest wladza?? :lol:

Obywatel pisze:Nie rozumiem czy jest to az tak drazliwe i niewygodne aby schodzic na osobiste przytyki ? 8)

Nie placz. Poprostu mam ciezkie i dosadne "pioro". Docen to, ze nie uzywam prawie w ogole wulgaryzmow :P

Obywatel pisze:Interpretuje moze dobrze moze zle,ale to jeszcze nie powod...chyba ze brak argumentow sklania do przekonywania "silowego" ? :D

Ehehe. Stosujesz tak oklepane sztuczki dyskusyjne, ze az... Na zaden z moich argumentow nie odpowiedziales i nie ustosunkowales sie do calej wypowiedzi. Bakles tylko ze nie o politykach tu rozmawiamy... No pewnie, bo jak polityk jest z SLD to nie jest politykiem tylko - nie przymiezajac - pszczolka Maja. :? Postaraj sie bardziej, ok?

FAQ GOD

Obywatel
Senator
Senator

Postautor: Obywatel » 31 maja 2005, 12:53

"Rzadza nami. Nie rzadza juz w SLD. Sa politykami, poslami. To nie jest wladza?? " i sam dodales na koncu znaczacy usmiech ktory jest znakomita odpowiedzia na ich "rzadzenie".
I kazdy wie ze ta ilosc SLD w Sejmie jest pod wzgledem przydatnosci panstwu wybitnie iluzoryczna.
Ewidentnie sie slizgaja.
Jesli mowa o terminie "politycy i poslowie".

" Odpowiedz bo umieram z ciekawosci: potrafisz logicznie myslec, czy tylko narzekac jak nakrecona katarynka, ciagle te same nutki odgrywac? Zanim zaczniesz swoje frustracje przelewac na forum i chwalic sie swoja "obiektywna" ocena pomysl najpierw. Prosze..." i co, NA TO mam ci odpowiedziec? kpisz czy o droge pytasz? 8)

" Docen to, ze nie uzywam prawie w ogole wulgaryzmow " Ach ! laskawco ty moj ! :lol:

Obywatel
Senator
Senator

Postautor: Obywatel » 31 maja 2005, 14:06

Do rzeczy:to jakaz to funkcje "raczyli" sobie obrac beniaminkowie dawnego systemu a tuzowie nowego w osobach Oleksy i Janik, oraz reszta "starej ferajny" ? 8)

Awatar użytkownika
AdamN
Radny gminny
Radny gminny

Postautor: AdamN » 31 maja 2005, 20:52

kolejny ochotnik do jakiejś afery (miejmy nadzieje że nie)

Wróć do „Tematy zapomniane...”