PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

AKCJA "Nie dla podwójnego opodatkowania" - podpisz

Wszelkie tematy, które zostały zamknięte lub "straciły" ważność. Czasami warto zobaczyć, co się u nas działo...

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
aspagnito
Poseł
Poseł

Postautor: aspagnito » 12 grudnia 2009, 14:49

Jeśli Baba Jaga uwodzi Małgosię, a Dziadek Mróz Jasia, to chyba nikt nie powie, że liczą na zielone jabłuszko i pierniczki.
Vivat jedna racja! Vivat opcja anty! Co by się nie działo, rżnięcie bohatera zawsze ma sens, gdy mamy wrogów.. więc co by się nie działo - najlepiej być w opozycji do wszystkiego, a zwłaszcza w opozycji świń wobec gospodarza chlewu.
Gorej jak świnia dorwie się do koryta, bo najpierw zeżre, a potem znowu będzie głodna. Tak więc świnia musi być zawsze naprana, a jeśli zdycha.. to tylko z przepicia..

Ton tej wypowiedzi utrzymany jest w formie "chlewu".. bo jak ktoś zadaje publiczne pytanie.. to świetnym, bo zdrowo napranym sposobem na odpowiedź jest stwierdzenie, że się tej odpowiedzi "za nic" nie udzieli.

Jabolens iza blister!
"Jeśli Twój ksiądz nie jeździ na rejestracji Watykanu... TO WIEDZ, ŻE COŚ SIĘ DZIEJE!!!" (Natanek, 2014)

2906krzysiek
Stażysta
Stażysta

Postautor: 2906krzysiek » 22 stycznia 2010, 09:00

przeczytałem i odpada mój głos letka przesada co już robią politycy :mrgreen:

darkom
Stażysta
Stażysta
Kontaktowanie:

Postautor: darkom » 05 sierpnia 2010, 23:12

Czyli mam również rozumieć, że nie wsparłbyś SLD w gromieniu PiS`u za to, że w nowej ustawie dotyczącej supermarketów PiS w znacznej mierze utrudnia ich zakładanie?[/quote][/quote]

Widzę że autor tego posta ma zacięcie polityczne ale żadnej iskry ekonomisty. "Zakładanie" marketów jak się wyraziłeś to nie jest powód do chluby. Polska gospodarka doraźnie w krótkiej perspektywie zyska dzięki inwestycją w postaci budowy marketów. Niestety potem markety realizują tylko zyski. W jednym takim sklepie pracuje kilkadziesiąt osób a przez to że powstał pracę straciło 100 do 150 osób. To ma być zysk społeczny?
społeczeństwo nasze4 jest the best

Awatar użytkownika
ak47rp
Radny gminny
Radny gminny
Kontaktowanie:

Postautor: ak47rp » 06 sierpnia 2010, 08:45

Jak nie ja sam to chyba tylko partia WiP PO mnie oszukało i jest mi gożej namawiam wszystkich żeby na nich nie głosowali
Bo tylko wolność może wszystkich uszczęśliwić

ziompro
Stażysta
Stażysta

Postautor: ziompro » 29 września 2010, 15:08

siema nobki hce cos powiedziec jusz napisalem i co teras :?: :?: :?: :?: zal zal zal zal zal zall za llz aza zal zal zal zal :!: :!: :!: :!: mojim nupkom :arrow: :arrow: kto gra w metina 2? nieh napisze do mni oki oki oki koki oki oki :?: :?: :?: :?: narka to jusz wszystko co hcialem powidzec papapapapapa papapapa :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:
siema ziomale hehehe

Awatar użytkownika
polityczny-kier
Radny wojewódzki
Radny wojewódzki

Postautor: polityczny-kier » 29 września 2010, 15:20

Panu już chyba raczej towarzystwo odpowiedzialne za porządek na forum, z pełną godnością i szacunkiem do Pana wypowiedzi - podziękuje.

Awatar użytkownika
sindbad
Wójt
Wójt

Postautor: sindbad » 29 września 2010, 16:20

:evil: Forma przywitania jak się nie ma nic do powiedzenia :evil:
Nie daj się zepchnąć z twojej drogi nawet przez ludzi idących w tym samym kierunku.
S.J.Lec

KaskaMal
Radny gminny
Radny gminny

Postautor: KaskaMal » 30 stycznia 2011, 13:11

Inicjatywa jest całkiem OK, trzeba tylko nanieść propagandową poprawkę na chęci panów z SLD
www.niebojtasiewojta.pl - zajrzyj koniecznie, świetne forum polityki lokalnej :)

politykier
Stażysta
Stażysta

Postautor: politykier » 12 lutego 2011, 22:09

Inicjatywa godna podpisania.

Victory
Stażysta
Stażysta
Kontaktowanie:

Postautor: Victory » 01 marca 2011, 21:01

Olaf pisze:Pierwsze zdanie i... wiem, że mojego poparcia nie będzie.

Widzicie.. Bo to chyba tak już jest. Przeważnie ludzie myślą kategoriami: mój guru, polityk X powiedział Y a wiec jest to dobre :mrgreen: a jeśli jakiś inny polityk rzuci jakiś pomysł to od razu ten pomysł skreślamy. Pozostawiam to bez komentarza. Każdy sam wyciągnie wnioski. :wink:

zuikaku
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: zuikaku » 02 marca 2011, 07:22

Tak, to mentalność oblężonej twierdzy.

Wróć do „Tematy zapomniane...”