PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Homoseksualizm skraca życie.

Wszelkie tematy, które zostały zamknięte lub "straciły" ważność. Czasami warto zobaczyć, co się u nas działo...

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
August
Wójt
Wójt

Homoseksualizm skraca życie.

Postautor: August » 12 maja 2007, 22:27

Nowe studia demonstrują, iż nałóg palenia skraca życie od roku do siedmiu lat, podczas gdy homoseksualny styl życia w Norwegii i Danii pomniejsza jego długość nawet o 24 lata. To twierdzenie przedstawili Paul i Kirk Cameron podczas dorocznej konwencji Eastern Psychological Association (EPA) 23 marca.
"Co usprawiedliwia potępianie nałogu palenia i równoczesną akceptację homoseksualizmu? Dziś w całym zachodnim świecie dzieci w szkołach uczą się, że muszą przeciwstawiać się paleniu ale akceptować homoseksualizm," powiedział dr Paul Cameron należący do Family Research Institute.
W Danii, kraju, który ma najdłuższą historię "małżeństwa homoseksualnego", pomiędzy 1990 a 2002 rokiem heteroseksualni mężczyźni, którzy zawarli związek małżeński, umierali osiągnąwszy średnio 74 lata życia, podczas gdy mężczyźni z "małżeństw homoseksualnych" osiągnąwszy 51 lat.
W Norwegii heteroseksualni mężczyźni, którzy zawarli związek małżeński, umierali mając 77 lat natomiast homoseksualni z "małżeństw homoseksualnych" mając 52. Względem kobiet sytuacja wygląda podobnie. Te, które wyszły za mąż zmarły w wieku 78 lat, a lesbijki z zalegalizowanych związków w wieku 56.
"Redukcja średniej życia u osób prowadzących homoseksualny tryb życia jest znaczna", wyjaśnia dr Cameron. "Te same liczby, przedstawiające śmiertelność poniżej normy można zobaczyć sprawdzając rejestry śmierci w Stanach Zjednoczonych. Skoro występuje wielkie obniżenie średniej życia u homoseksualistów, szkoły winny silnie i uparcie ostrzegać dzieci, tak jak to czynią wobec palenia. Szkoły wprowadzające pro-gejowski program, powinny to jeszcze raz przemyśleć," stwierdził specjalista.

Źródło
http://www.krucjata.org.pl/prasa,229.php3
"Niech się dzieje wola Nieba, z nią się zawsze zgadzać trzeba."

Awatar użytkownika
Corranh
Senator
Senator

Postautor: Corranh » 12 maja 2007, 23:52

I co z tego? Zarazliwe to nie jest to czemu cie to obchodzi. Nie umrzesz :lol:

Konserwatysci maja nieprzyjemny nawyk wpieprzania sie w sprawy innych ludzi ktore kompletnie ich nie dotycza. Martw sie lepiej o siebie.
Pan stworzył ludzi, a Samuel Colt uczynił ich równymi.

Awatar użytkownika
Ambioryks
Poseł
Poseł

Postautor: Ambioryks » 18 października 2007, 09:37

Corranh pisze:Konserwatysci maja nieprzyjemny nawyk wpieprzania sie w sprawy innych ludzi ktore kompletnie ich nie dotycza. Martw sie lepiej o siebie

Wiadomo, że nie powinno si.ę wpieprzać w nieswoje sprawy, ale to nie oznacza, że nie można uświadamiać ani ostrzegać. Tak samo jak brak zakazu palenia i sprzedaży papierosów nie oznacza, że nie powinno się ostrzegać przed negatywnymi skutkami palenia.
Ja jestem przeciwnikiem zakazywania komukolwiek robienia czegokolwiek ze sobą na własną odpowiedzialność, ale jestem jak najbardziej zwolennikiem uswiadamiania ludzi o skutkach pewnych czynności.

Awatar użytkownika
wuzetka
Minister
Minister

Postautor: wuzetka » 18 października 2007, 10:12

Statystycznie długość życia kierowców jest krotsza niż osób ktore nie sią kierowcami a motocyklistow jeszcze krótsza. A terrorysci albo członkowie gangów żyją średnio ok 30 lat. Wegetarianie ponoć są zdrowsi od tych ktorzy jedzą mięso, A Ci co się wpieprzają w czyjeś prywatne sprawy są zagrożeni nerwicą i grozi im pobyt u czubków. :roll:
Ostatnio zmieniony 18 października 2007, 10:26 przez wuzetka, łącznie zmieniany 2 razy.

chlop
Radny gminny
Radny gminny

Postautor: chlop » 18 października 2007, 13:51

Zakładając żę statystyka śmiertelnośći homoseksualistów jest rzetelna to i tak nie wynika zniej przaktyczny wniosek, bo nie wiadadomo z czego wynika skrócona długość życia czy z powodu preferencji czy uprawiania seksu czy zawierania związków?...
Czy na przykład ktoś mający skłonności homoseksualne ale powstrzymujący się od uprawiania seksu wydłuży swoją długość życie?

Gdzie śmi się obiło o uszy twierdzenie poparte jakimiś badaniami że intensywne uprawianie seksu (hetero) skraca życie.

Awatar użytkownika
Ambioryks
Poseł
Poseł

Postautor: Ambioryks » 18 października 2007, 15:40

chlop pisze:nie wiadadomo z czego wynika skrócona długość życia czy z powodu preferencji czy uprawiania seksu czy zawierania związków

Jak łatwo się domyslić, z uprawiania "seksu" (jeśli w ogóle w odniesieniu do homików można użyć takiego określenia).
chlop pisze:Gdzie śmi się obiło o uszy twierdzenie poparte jakimiś badaniami że intensywne uprawianie seksu (hetero) skraca życie.

A mi się obiło o uszy, że intensywne uprawianie seksu hetero wydłuża życie i poprawia jego jakość, bo powoduje wytwarzanie wielu zbawiennych dla zdrowia hormonów.
A to o skracaniu życia przez seks hetero to chyba wziąłeś z jakichś ultrakatolickich stron. Na niekktórych z nich można znaleźć informacje, że masturbacja obniża płodność, a jakiekolwiek fantazje erotyczne są grzechem.

chlop
Radny gminny
Radny gminny

Postautor: chlop » 18 października 2007, 15:50

Ambioryks pisze:wziąłeś z jakichś ultrakatolickich

Ależ skąd...nie czytuję takowych.
Spróbuję to odnaleźć być może to było z odkryć naukowców australijskich :twisted: :wink:

[ Dodano: Czw 18 Paź, 2007 ]
http://kopalniawiedzy.pl/wiadomosc_4593.html

Awatar użytkownika
wuzetka
Minister
Minister

Postautor: wuzetka » 18 października 2007, 16:59

chlop pisze:Zakładając żę statystyka śmiertelnośći homoseksualistów jest rzetelna to i tak nie wynika zniej przaktyczny wniosek, bo nie wiadadomo z czego wynika skrócona długość życia czy z powodu preferencji czy uprawiania seksu czy zawierania związków?...
Ani z jednego ani z drugiego, ani z trzeciego tylko z tego że jest to grupa zwiększonego ryzyka zarazeniem się wirusem AIDS.
Ambioryks pisze:A mi się obiło o uszy, że intensywne uprawianie seksu hetero wydłuża życie i poprawia jego jakość, bo powoduje wytwarzanie wielu zbawiennych dla zdrowia hormonów.
mi się obiło o uszy, że intensywne uprawianie seksu wydłuża życie i poprawia jego jakość, bo powoduje wytwarzanie wielu zbawiennych dla zdrowia hormonów.
To " hetero" to już wyłącznie Twoja twórczość

chlop
Radny gminny
Radny gminny

Postautor: chlop » 18 października 2007, 18:51

wuzetka pisze:że intensywne uprawianie seksu wydłuża życie i poprawia jego jakość

Czy sa na to jakieś badania? Czy to tylko sa gdybania? :twisted:
Ostatnio zmieniony 18 października 2007, 18:52 przez chlop, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
wuzetka
Minister
Minister

Postautor: wuzetka » 18 października 2007, 19:06

chlop pisze:Czy sa na to jakieś badania? Czy to tylko sa gdybania?

Widać nie wiesz co znaczy "mi się obiło o uszy" A jak jesteś poważnie zainteresowany tematem to odsyłam do literatury fachowej a i tantrę nie zaszkodziłoby poczytać.
Bardzo dobra książka "Jak wyzwolić energię życia" Poczytać i zastosować. Najlepiej przepraktykować na sobie.

NuvkoslaV
Radny powiatowy
Radny powiatowy

Postautor: NuvkoslaV » 18 października 2007, 19:26

Homoseksualizm skraca życie...

August, to powinniśmy się cieszyć, nie?

chlop
Radny gminny
Radny gminny

Postautor: chlop » 18 października 2007, 19:48

wuzetka pisze:
chlop pisze:Czy sa na to jakieś badania? Czy to tylko sa gdybania?

Widać nie wiesz co znaczy "mi się obiło o uszy" A jak jesteś poważnie zainteresowany tematem to odsyłam do literatury fachowej a i tantrę nie zaszkodziłoby poczytać.
Bardzo dobra książka "Jak wyzwolić energię życia" Poczytać i zastosować. Najlepiej przepraktykować na sobie.

Tantra? Czy to jakaś nawiedzona filozofia?
Tematem jestem zainteresowany tak sobie. I o tyle o ile informacje są rzetelne.

Awatar użytkownika
Dziadek Mróz
Senator
Senator
Kontaktowanie:

Postautor: Dziadek Mróz » 19 października 2007, 17:30

NuvkoslaV pisze:August, to powinniśmy się cieszyć, nie?

A z czego?
Ktoś napisał dlaczego rzekomo homoseksualiści żyją krócej? Chyba że czujecie się ukontentowani myśląc że to kara boża.
Yo, she-bitch! Let's go!

Awatar użytkownika
Ambioryks
Poseł
Poseł

Postautor: Ambioryks » 19 października 2007, 21:30

wuzetka pisze:To " hetero" to już wyłącznie Twoja twórczość

Nie moja. Czytałem to gdzieś.
Dziadek Mróz pisze:Ktoś napisał dlaczego rzekomo homoseksualiści żyją krócej?

Paul Cameron napisał, że chodzi o choroby związane z praktykami homoseksualnymi - oprócz "standardowego" AIDS również wirus wątroby typu C, zapalenie cewki moczowej, i różnego rodzaju skażenia. Napisał, że "typowe praktyki seksualne homoseksualistów są medycznym horrorem" i że "obejmują one wymianę śliny, nasienia, kału, krwi, doświadczenie rektalnej traumy", a poza tym, że 90% homoseksualistów zażywa narkotyki.
Co do tego ostatniego, to podchodzę do tego sceptycznie, ale co do pozostałych - nie wiem.

Awatar użytkownika
XXviX
Senator
Senator

Postautor: XXviX » 20 października 2007, 06:48

Ambioryks pisze:oprócz "standardowego" AIDS również wirus wątroby typu C, zapalenie cewki moczowej, i różnego rodzaju skażenia.

No patrz, dokładnie to co może spotkać w tym samym stopniu człowieka hetero.

Ambioryks pisze:a poza tym, że 90% homoseksualistów zażywa narkotyki.

Ihaaa, a Żydzi jedzą macę z krwi rdzennie polskich dzieci.

Ambioryks pisze:Co do tego ostatniego, to podchodzę do tego sceptycznie, ale co do pozostałych - nie wiem.

Ano, bo seks analny jest ok z panienką, a między facetami to powoduje "wymianę kału" :D Podobnie jak śliny czy nasienia. Straszne. Zapewne homoseksualiści średnio nie dożywają 30-tki.
Rząd, w duchu liberalnym, ma pomysł na rozwiązanie problemu głodu i bezrobocia. Proponuje, żeby głodni zjedli bezrobotnych.

FAQ GOD

Wróć do „Tematy zapomniane...”