PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .


Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

PATRONAT - Jarmark Świąteczny w Gnieźnie !!!

Wszelkie tematy, które zostały zamknięte lub "straciły" ważność. Czasami warto zobaczyć, co się u nas działo...

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Łukasz Naczas
Starosta
Starosta
Posty: 891
Rejestracja: 17 sierpnia 2004, 19:49
Lokalizacja: WIELKOPOLSKA

PATRONAT - Jarmark Świąteczny w Gnieźnie !!!

Postautor: Łukasz Naczas » 11 grudnia 2004, 18:59

POLITYKA.ORG.PL obejmuje patronat medialny nad imprezą pt: Jarmark Świąteczny, który to odbedzie się w Gnieźnie 19.12.2004 roku !!!

Oto informacje na temat tego przedsięwzięcia.

PS: Jeśli w Twoim miejscu zamieszkania odbywa się coś ciekawego, chcesz powiększyć grono patronów medialnych. Jesteśmy po to by Ci pomóc - zapraszamy do współpracy admin@polityka.org.pl


Szanowni Państwo,

Już 19 grudnia 2004 roku w godzinach od 9.00 - 18.oo odbędzie się trzeci świąteczny Jarmark Staroci w Gnieźnie – Świąteczne Spotkani Gnieźnian. Jest to jedyna tego typu impreza w Polsce. Oprócz wystawców staroci, pojawi się wiele stoisk z ozdobami świątecznymi, drzewkami choinkowymi oraz wszelkimi rzeczami związanymi ze świętami w bardzo atrakcyjnych cenach. Chcielibyśmy zachęcić do współpracy wszystkie firmy oraz instytucje, a także osoby prywatne do BEZPŁATNEGO wystawienia swojego stoiska! Poprzednie odsłony Jarmarku Świątecznego cieszyły się ogromnym zainteresowaniem odwiedzających. Wspaniała świąteczna atmosfera, jaka towarzyszy imprezie, sprawia, że wiele osób chętnie zagląda w tym dniu na gnieźnieński Rynek.

Od Państwa zależy, jak zechcą Państwo uczestniczyć we wspólnym spotkaniu mieszkańców Grodu Lecha. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i propozycje. Mamy nadzieję, że impreza przyniesie zadowolenie każdej ze stron. Jak co roku pragniemy wspomagać zbiórkę charytatywną na rzecz dzieci z najuboższych rodzin, a także osób pokrzywdzonych przez los. Planujemy przeprowadzić koncert kolęd, zlot Świętych Mikołajów z terenu całego Gniezna (zapraszamy firmy i instytucje do wystawienia swoich reprezentantów). Pragniemy zapełnić cały Rynek i mamy nadzieję, że zechcą Państwo uczestniczyć w tym przedsięwzięciu. Szykuje się niesamowita niedziela w centrum Pierwszej Stolicy Polski.

Zwracamy się zatem do Państwa o rozważenie następujących możliwości współpracy:

wystawienie stoiska promocyjnego według Państwa wizji
pomoc materialną w postaci nagród na konkursy dla dzieci i młodzieży
zgłaszanie wszelkich możliwości uatrakcyjnienia imprezy

Imprezę organizują: Federacja Młodych Socjaldemokratów, Miejski Ośrodek Kultury w Gnieźnie, Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji, Firma LOGI.PL, Spółdzielnia DOZÓR a także inne firmy i instytucje.

Strona internetowa jarmarku - www.jarmark.gniezno.pl.
**************************************
*http://www.wipi.pl - studio dźwiękowe, fotograficzne, filmowe i reklamowe **************************************

Wróć do „Tematy zapomniane...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość