PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Ciezka cholera by to wziela!

Skład redakcji i inne redakcyjne tematy

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator, Redakcja

Awatar użytkownika
XXviX
Senator
Senator

Ciezka cholera by to wziela!

Postautor: XXviX » 21 lutego 2006, 19:05

Przepraszam, ze pakuje to tutaj, ale problem dotyczy również mojej pracy jako redaktora tego znamienietego serwisu.

Słuchajcie, mam problem z systemem, który skutecznie uniemożliwia mi zapisywanie dokumentów tak tekstowych (txt, doc, xls, a rtf daje radę) jak i graficznych (jpg, gif, czy avi i CADowski dwg). Przeinstalowałem system (bez formatu WSZYSTKICH dysków, jedynie ten na którym był system), antyvir nie widzi żadnych baboli, firewall nie ma znaczenia czy włączony czy nie (Kerio PF 4.1.2)... System nie ma problemów z zapisaniem html i htm. Mój OS to Win XP SP2 + akt; Kaspersky AntiVirus Personal Pro, Firewall Kerio PF.

Pytanie konkretne: czy to moze być problem z softem, czy szlag trafił moje dyski (albo co gorsza - i tu idą moje przypuszczenia - płytę główną)? Najbardziej mi zależy by ta franca mogła zapisywać pliki AutoCad 2005 bo mam projekty do oddania na przeeeedwczoraj :(

Edit: juz sobie poradzilem :> Jednak to byl soft a konkretnie rejestr systemu i masakra dokonana przez Kerio. Co ciekawe, po reinstalce systemu, Kerio nadal pamietał swoje poprzednie ustawienia... Był zainstalowany na innym dysku i usunięty przed instalka Wingrozy. Musi widocznie pakowac swoje ustawienia do jakiegoś pliku, tylko kto mu pozwolił to importować?? A miał być taki przyjazny...
Rząd, w duchu liberalnym, ma pomysł na rozwiązanie problemu głodu i bezrobocia. Proponuje, żeby głodni zjedli bezrobotnych.

FAQ GOD

Wróć do „REDAKCJA”