PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .


Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Założenia REDAKCYJNE

Skład redakcji i inne redakcyjne tematy

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator, Redakcja

Łukasz Naczas
Starosta
Starosta
Posty: 891
Rejestracja: 17 sierpnia 2004, 19:49
Lokalizacja: WIELKOPOLSKA

Założenia REDAKCYJNE

Postautor: Łukasz Naczas » 25 lutego 2006, 12:33

Na POLITYKA.OR.PL staramy się, aby selekcjonować doniesienia agencji prasowych i przygotowywać NEWS-y tak, aby były najbardziej ciekawe dla Użytkowników.

Współpracujemy już z wielma ośrodkami i instytucjami, których informacje są u nas prezentowane w ramac współpracy.

Mamy ponad 20 Redaktorów, którzy poświęcają swój czas i starają się pozyskać i wyłuskać najcenniejsze informacje - co czynią także takie znane serwisy jak Onet czy WP. My natomiast prezentujemy informacje na własny sposób, często docierając do źródła i bezpośrednio relacjnująć (czy to wydarzenie z Wielkiej Brytanii czy z Polski).

Już niebawem zaprezentujemy całą listę serwisów i instytucji, które wyraziły chęć wspópracy z POLITYKA.ORG.PL za co w tym miejsce należą się wielkie podziękowania.

Skupiamy się na wiadomościach z zakresu polityki, a takich miejsce w polskim Internecie jest bardzo, ale to bardzo mało!

Jednocześnie przeprowadziliśmy selekcję, jeśli chodzi o Moderatorów z poprzedniego forum, który była POLITYAK.ORG.PL i podziękowaliśmy osobom, które nie miały po prostu czasu. Część z nas została jako stara gwardia :) Dołączyła młoda, bardzo aktywna grupa, która stworzyła Redakcję - DZIAŁAMY DLA NASZYCH UŻYTKOWNIKÓW.

Coraz więsza oglądalność serwisu sprawia, że staramy się podnosić nasz poziom pisania wiadomości, jak rówież staramy się, aby PUNKT WIDZENIA był w pełni autorkim miejsce naszych felietonistów.

Jeszcze w planach wiele ciekawych przedsięwzięć. Uwagi, które mają nasi użytkownicy wystarczy wysłać na adres admin@polityka.org.pl - postaramy się wprowadzić wszelkie ciekawe i rozsądne pomysły.

Stajemy się, jak to mówią Użytkownicy, przesyłający nam maile - NAJBARDZIEJ POLITYCZNYM MIEJSCE W SIECI... Za to Wam serdecznie już terz dziękujemy! Możecie na Nas liczyć nadal!
**************************************
*http://www.wipi.pl - studio dźwiękowe, fotograficzne, filmowe i reklamowe **************************************

Wróć do „REDAKCJA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość