PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .


Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Republika Victoria - Twoje wirtualne państwo

Wszelkie informacje o tym, jak reklamować sie na serwisie POLITYKA.ORG.PL

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Sepowaty
Stażysta
Stażysta
Posty: 2
Rejestracja: 14 lutego 2013, 19:01
Lokalizacja: E-g

Republika Victoria - Twoje wirtualne państwo

Postautor: Sepowaty » 14 lutego 2013, 19:03

Obrazek

Odnośnik do strony głównej: http://repvictoria.pl/
Odnośnik na forum: http://forum.repvictoria.pl/
Odnośnik do artykułu Wiki: http://micropedia.wikia.com/wiki/Republika_Victoria

Co to jest mikronacja?
Wirtualne państwo, v-państwo (mikronacja, gr. mikrós – mały, łac. natio – urodzenie, tutaj – nacja) – rodzaj społeczności internetowej, zajmującej się symulacją państwa w warunkach wirtualnych. Czasami ogranicza się ona tylko do wybranych sfer, w zależności od zamysłu twórcy. Niektóre mikronacje skupiają się na działalności gospodarczej w systemach opartych na mniej lub bardziej zaawansowanych skryptach, inne z kolei największy nacisk kładą na prowadzenie polityki zagranicznej, tworzenie praw, dyplomację między mikronacjami.

Republika Victoria
… lub inaczej Republika Victorii to internetowe państwo, czyli mikronacja – prawnie republika parlamentarno-gabinetowa. Posiadamy własny jednoizbowy Parlament, Radę Ministrów, Prezydenta, Sąd Najwyższy, Siły ZBrojne czy nawet kulturę i szkolnictwo. Każdy chętny może zamieszkać w naszym Państwie i zostać jego obywatelem. Wystarczy zarejestrować się na forum i złożyć wniosek o obywatelstwo, aby móc uczestniczyć aktywnie w życiu naszego Państwa, zostać tym kim się chce i zbudować swoje v-życie.

Etymologia
Victoria jest symbolem zwycięstwa lub wolności. Jego nazwa pochodzi z języka łacińskiego i oznacza właśnie zwycięstwo. Warto jednak wiedzieć, że Victoria pokazywana odwrotnie, czyli wierzchem dłoni w stronę patrzącego jest uznawana za gest obraźliwy. Podczas II wojny światowej spopularyzował go brytyjski premier Winston Churchill, w Polsce zaś „victoria” w dużej mierze zawdzięcza swoją popularność Lechowi Wałęsie.

Informacje w pigułce
Victoria jest położona na Kontynencie Wschodnim (Orientyce). Jej stolicą jest Megapolis. Od zachodu graniczy z Ziemiami po Pięcipolsce, od południa z Monarchią Austro-Węgier, a od wschodu z Trizondalem i Wielką Brytanią. Północną granicę wyznacza Ocean Wirtualny Północny. Państwo od 3 kwietnia 2012r. jest członkiem stowarzyszonym Organizacji Polskich Mikronacji. Victoria jest szybko rozwijającą się mikronacją. Posiada własną konstytucję i kilkudzesięciu obywateli. Władzę wykonawczą pełni Prezydent oraz Rada Ministrów, władzę ustawodawczą Parlament, a sądowniczą – Sąd Najwyższy. W skład podziału administracyjnego wchodzą kraju związkowe, takie jak: Rzeczpospolita Victorii, Republika Santanii i Burgii, Gubernatorstwo Karpat i Intelowa oraz Księstwo Krymii.

Zapraszamy!

Wróć do „REKLAMA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość