PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .


Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Państwo Ciprofloksjańskie

Wszelkie informacje o tym, jak reklamować sie na serwisie POLITYKA.ORG.PL

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

cipronex
Radny gminny
Radny gminny
Posty: 23
Rejestracja: 07 kwietnia 2013, 18:56
Lokalizacja: Siemianowice

Państwo Ciprofloksjańskie

Postautor: cipronex » 07 kwietnia 2013, 19:13

Dobrzy Ludzie,

w imieniu Państwa Ciprofloksjańskiego zapraszam wszystkich do wspólnej zabawy. Nasze Państwo, jest państwem wirtualnym. Oznacza to ni mniej, ni więcej jak to, że wspólnie symulujemy istnienie pewnej struktury państwowej.

Inaczej jednak niż w przypadku realnej Polski, trawią nas inne problemy i mamy inne bolączki, chociaż życie polityczne toczy się w obu z tych państw, to jednak nasze oferuje zgoła inną rozrywkę. Odrobina absurdu, jak i postmodernistyczna dekonstrukcja, na której ufundowaliśmy nasze Państwo sprawiły, że podobnie jak Polska cierpieliśmy pod komunistyczną dyktaturą narzuconą nam przez wroga z zachodu, po czym, przy wsparciu Kościoła, odzyskaliśmy suwerenność i proklamowaliśmy monarchię.

Po Rewolucji Narcyzów, gdy najlepsi synowie ciprofloksjańskiej ziemi złożyli daninę krwi, by wyzwolić ojczyznę z ucisku komunistycznej kliki wciąż borykamy się z wieloma nierozwiązanymi problemami, a nasze państwo, niczym Polska z lat 90. jest dziwną hybrydą feudalnych zależności, pozostałości siermiężnego socjalizmu i afer finansowych.

(-) A. Superfluum, I Książę Solium

Państwo Ciprofloksjańskie

Wróć do „REKLAMA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość