PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

REORGANIZACJA SERWISU - głos użytkowników

Jeśli masz jakiś problem dotyczący funckjonowania serwisu POLITYKA.ORG.PL zgłoś go poprzez forum!

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
Kfiatek
Wójt
Wójt

Postautor: Kfiatek » 14 sierpnia 2012, 13:50

To sprawa ergonomii i wygody dla przeglądających forum. Jak masz otwarte kilkanaście stron (a zwykle tak jest) i zakładkach widoczne są tylko faviconki, to dużo łatwiej odnaleźć tą zakładkę z forum. Taka "przyjazność" forum przekłada się na lepszą rozpoznawalność i szansę na większą ilość odwiedzin, co chyba dla administracji nie powinno być obojętne. ;)

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 14 sierpnia 2012, 13:58

Kfiatek pisze:Taka "przyjazność" forum przekłada się na lepszą rozpoznawalność i szansę na większą ilość odwiedzin, co chyba dla administracji nie powinno być obojętne.

Jeśli to, czy ktoś tutaj bywa ma zależeć od faviconki to litości, po nam tacy tutaj?
Zależy nam tutaj na jakości polemiki a nie jej ilości.
Druga sprawa to ja jej nie zrobię, nie jestem grafikiem. Chcesz mieć taką - zaproponuj coś.
Ostatnio zmieniony 14 sierpnia 2012, 14:00 przez Worek, łącznie zmieniany 2 razy.
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

GrandProtestant
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: GrandProtestant » 14 sierpnia 2012, 14:00

Kfiatek pisze:To sprawa ergonomii
Fotel mam wygodny,nic mnie w dupę nie uwiera -to i zmiany mnie nie interesują.Kobiety zawsze kombinują jak proste sprawy skomplikować.

Awatar użytkownika
Kfiatek
Wójt
Wójt

Postautor: Kfiatek » 14 sierpnia 2012, 14:05

Na sukces składa się wiele drobnych z pozoru elementów. I zapewne nie ma znaczenia dla takich, których "fotel w dupę nie uwiera", ale dla innych może. Wybór należy do Was - w końcu, to nie moje forum. :)

GrandProtestant
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: GrandProtestant » 14 sierpnia 2012, 14:10

Kfiatek pisze:, to nie moje forum. :)
To po co chcesz nas uszczęśliwiać na siłę?

Awatar użytkownika
Kfiatek
Wójt
Wójt

Postautor: Kfiatek » 14 sierpnia 2012, 14:23

"Na siłę"? Zwracam uwagę na coś, co mnie utrudnia "chodzenie" po tym forum. Element niewielki i łatwy do wykonania (macie nawet swojego grafika, a i proponowałam kiedyś zrobienie mini-konkursu, na to "logo").

Przy okazji to test na przyjazność i otwartość tego forum. ;)

Awatar użytkownika
aspagnito
Poseł
Poseł

Postautor: aspagnito » 14 sierpnia 2012, 14:42

Wiesz, fajny pomysł. Nie wiem czemu chłopaki się czepiają, a zawsze drobny lifting strony, w którąkolwiek ze stron (byleby lepszą) podnosi sukces strony internetowej o kilka punktów. To stara zasada marketingowa, którą przeważnie wykorzystują korporacje farmaceutyczne i ja jak najbardziej jestem za - ale co ja mogę?
Jakiś chyba czas temu dodano opcję "ignoruj" i jest fajniej, choć mało kto z tego korzysta, to czujemy więcej władzy. Ja też proponowałem zmianę terminu "temat" na "topik", bo ten pierwszy kojarzy mi się z podstawówką, a ten drugi to nowomowa internetowa, więc jak najbardziej pasuje do tej witryny.
Ale powodzenia.. Przyda Ci się. Czasem trudno jest przekonać ludzi nawet do czegoś konkretnego i niosącego wielorakie korzyści.
Bez kompleksów w stronę jutra.

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 14 sierpnia 2012, 14:43

Kfiatek pisze:proponowałam kiedyś zrobienie mini-konkursu, na to "logo"

Nie mam nic przeciwko temu. Zrób konkurs.
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Awatar użytkownika
Kfiatek
Wójt
Wójt

Postautor: Kfiatek » 14 sierpnia 2012, 14:44

Ja? :lol:

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 14 sierpnia 2012, 14:45

Kfiatek pisze:Ja?

A dlaczego nie?

Awatar użytkownika
Kfiatek
Wójt
Wójt

Postautor: Kfiatek » 14 sierpnia 2012, 15:04

Tia. Za "wygranie konkursu" obiecam całusa, głosowanie u mnie na PW, a faviconkę "zainstaluję" włamując się na ftp. Dziękuję, ale nie skorzystam, choć coraz jaśniej jawi mi się rola "administratorów forum". :lol:

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 14 sierpnia 2012, 15:17

Nie pisałem nic o tym, że masz coś instalować.
Zaproponowałaś konkurs więc ja proponuję abyś go zorganizowała. Będziesz miała swój wkład w wygląd forum. Nie chcesz, to nie zawracaj dupy.

Awatar użytkownika
Kfiatek
Wójt
Wójt

Postautor: Kfiatek » 14 sierpnia 2012, 15:34

Worek pisze: Nie chcesz, to nie zawracaj dupy.

Twojej dupy napewno nie będę zawracała, kulturalny człowieczku.

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 14 sierpnia 2012, 15:58

Uznaj, że to ...
Kfiatek pisze: "obraz pełnej niemocy".

... łatwiej Ci się będzie z tym pogodzić.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 14 sierpnia 2012, 17:01

nie ale to dobry pomysł. organizuj - załóż temat i niech wklejają propozycję.
A po za ty uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Wróć do „Wasze pomysły i problemy...”