PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

porządek na forum

Jeśli masz jakiś problem dotyczący funckjonowania serwisu POLITYKA.ORG.PL zgłoś go poprzez forum!

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

zacid
Radny powiatowy
Radny powiatowy

porządek na forum

Postautor: zacid » 19 lipca 2006, 16:08

Jestem na forum od niecałych dwóch tygodni i cały czas zadziwia mnie jego ogrom :) Już w sumie przyzwyczajam się do tylu działów i nawet zaczyna mi się to podobać ale chodzi mi teraz o to że w każdym dziale jest masa starych tematów sprzed conajmniej paru miesięcy. Ja po dwóch tygodniach się w tym nie odnajduje to co dopiro ma powiedzieć osoba która się dopiero zaloguje. Codziennie znajduje jakieś nowe ciekawe tematy ale są ona już poprostu nieaktualne. Każdy dział ma kilku moderatorów zauważyłem też taki dział jak "Tematy zapomniane..." pomyślałem więc że może mogłyby tam być usówane tematy w których nikt już się nie udziela od np miesiąca. W ten sposób forum bedzie bardziej przejrzyste i czytelne. Co o tym myślicie? ;)

Awatar użytkownika
XXviX
Senator
Senator

Re: porządek na forum

Postautor: XXviX » 19 lipca 2006, 17:55

Słusznie. Można już poprzekładać te kilkadziesiąt nieodwiedzanych tematów :)
Rząd, w duchu liberalnym, ma pomysł na rozwiązanie problemu głodu i bezrobocia. Proponuje, żeby głodni zjedli bezrobotnych.

FAQ GOD

Awatar użytkownika
Dziadek Mróz
Senator
Senator
Kontaktowanie:

Postautor: Dziadek Mróz » 19 lipca 2006, 18:21

Ok. Jak chcecie to jak mi się natłoczy natłok wolnego czasu, to mogę porobić porządki. Przewiduję że ten cudowny okres zacznie się w poniedziałek.
Yo, she-bitch! Let's go!

Awatar użytkownika
Marchewa
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Marchewa » 19 lipca 2006, 18:35

Tylko bez przesady z tymi porządkami. Na pewno wymaga ich dział Nowości co wynika z samej natury działu. Natomiast tematy ogólne raczej bym pozostawiał. Może przyjąć zasadę że jak tematy nie mieszczą się na jednej stronie to wtedy robić porządki.

Natomiast fajnie byłoby zrobić coś z moderacją forum. Sporej ilości moderatorów na forum nie było od lutego (a szkoda). Często zdarzaja się off-topiki. A nie sztuka opr... czasami warto założyć temat w kwestii do której co rusz wraca dysputa (jak ta nieszczęsna monarchia).
Spory polityczne trwają najdłużej gdy obie strony nie maja racji.
Gonzalez Suarez

Awatar użytkownika
Dziadek Mróz
Senator
Senator
Kontaktowanie:

Postautor: Dziadek Mróz » 19 lipca 2006, 18:47

Na pewno jeszcze "aktualności" i "władza". Bo przecież PiS rządzi, nie SLD. Chyba że wierzymy w potężny, postkomunistyczny układ, który oplata Polskę;).

Co do moderowania dyskusji, to się staram, ale pozostało jeszcze sporo tej maniery absolutnego rozpasania w tematach;).
Yo, she-bitch! Let's go!

Wróć do „Wasze pomysły i problemy...”