PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Ostrzeżenia

Jeśli masz jakiś problem dotyczący funckjonowania serwisu POLITYKA.ORG.PL zgłoś go poprzez forum!

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
Ambioryks
Poseł
Poseł

Ostrzeżenia

Postautor: Ambioryks » 03 stycznia 2008, 15:12

Nie wytrzymam, dlaczego ja mam dwa ostrzeżenia za to, że raz zacytowałem tekst zawierajacy wulgaryzmy (które częściowo ocenzurowałem przy cytowaniu), a Nazgul, który wielokrotnie sypał pyskówkami w odniesieniu do współdyskutantów i kilkakrotnie nazywał mnie "dzieckiem" i nazywał "dziećmi" UPR-owców, ma też dwa ostrzeżenia? Moim zdaniem to niesprawiedliwe. Bo ja nigdy nie używałem pyskówek w odniesieniu do współdyskutantów, ani nikogo nie obrażałem, a mimo to zostałem potraktowany tak samo, jak Nazgul. Z powodu jednego incydentu z cytatem zawierajacym wulgaryzmy.
Poza tym, Nazgul miał już wcześniej dwa ostrzeżenia, ale one zostały mu zdjęte i tylko 'zastąpione" dwma innymi, mimo, że w regulaminie nie jest napisane, że ostrzeżenia wygasają z upływem czasu (choć nawiasem mówiąc, ja byłbym za tym, żeby wygasały, a przynajmniej mogły zostać zdjęte przy zauważeniu poprawy). To też, według mnie, niesprawiedliwe.
Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć te niejasne reguły?

zuikaku
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: zuikaku » 03 stycznia 2008, 16:16

Nie przejmuj się.

Awatar użytkownika
Ambioryks
Poseł
Poseł

Postautor: Ambioryks » 03 stycznia 2008, 18:29

zuikaku pisze:Nie przejmuj się.

To wszystko, co masz na ten temat do powiedzenia? Więc też nie wiesz, na czym tak naprawdę polegają zasady dotyczące otrzymywania ostrzeżeń, ich ilości, zdejmowania ostrzeżeń itd.?

zuikaku
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: zuikaku » 03 stycznia 2008, 19:32

Polegają na widzimisię tych, którzy je przyznają.

Awatar użytkownika
Marcin Pindor
Radny powiatowy
Radny powiatowy
Kontaktowanie:

Postautor: Marcin Pindor » 06 stycznia 2008, 08:15

Nie zupełnie .... raczej na tym jak ktoś zachowuje się w stosunku do innych :) Niebawem pojawi się więcej opcji :roll: Na pocieszenie powiem że 21 stycznia miną 3 m-ce i twoje ostrzeżenia zostaną skasowane :) Póki co musisz z nimi żyć :)
Ostatnio zmieniony 06 stycznia 2008, 08:17 przez Marcin Pindor, łącznie zmieniany 1 raz.
***Do 9 roku życia byłem socjalistą. Podobno każdy za młodu powinien nim być... potem jednak człowiek mądrzeje***

! W sprawach PILNYCH zostaw wiadomość na PW lub GG

Awatar użytkownika
Ambioryks
Poseł
Poseł

Postautor: Ambioryks » 06 stycznia 2008, 19:38

Marcin Pindor pisze:raczej na tym jak ktoś zachowuje się w stosunku do innych

Ale przecież ja nikogo nie obrażałem. Dostałem odtrzeżenie za to, że zacytowałem fragment tekstu zawierającego wulgaryzmy. Co prawda, nie podałem autora cytatu, ale napisałem to w cudzysłowie, więc to chyba jasne, że to nie ja wymyśliłem.
Marcin Pindor pisze:Na pocieszenie powiem że 21 stycznia miną 3 m-ce i twoje ostrzeżenia zostaną skasowane

OK.

Wróć do „Wasze pomysły i problemy...”