Strona 1 z 1

ZMIANA skryptu polityka.org.pl

: 18 lipca 2013, 08:20
autor: aspagnito
Witam,
Przyszedł moment, kiedy zauważyć trzeba proste zjawisko. Przydałyby się zmiany, zwłaszcza kosmetyczne, aby serwis był atrakcyjniejszy i bardziej popularny i podejrzewam, że nie ma co grzebać w starym skrypcie.
Oczywiście obecny format to standard, ale coraz bardziej mam wrażenie, że mimo iż posiada on wiele możliwości, to to co widzę na ekranie zaczyna odbiegać daleko od dorobku tego forum. Czasami pojawiały się koncepcje zmian, ale moderatorstwo i administracja twierdziły zgodnie, że to takie widzimisię. No niestety nie.
Gdyby forum było przyjemne w użytkowaniu, podświadomie więcej ludzi tu zarejestrowanych by się częściej logowało, a o to głównie chodzi, żeby jak najwięcej ludzi jak najczęściej dużo pisało. Ja mam jeszcze wzrok jako taki, ale co ma powiedzieć osoba 50-letnia, która chce brać udział w dyskursie, a dopiero co nauczyła się włączać komputer?
To jest możliwe. Facebook potrafił niedawno zmienić skrypt, więc i Wy potraficie. Najlepiej poprosić jakąś dziewczynę, żeby namodziła, a Wy to przełożycie na realia.
Obecna forma nie jest minimalistyczna, ale z całą pewnością przestarzała.

: 18 lipca 2013, 08:24
autor: krw1994
Tu się z kolegą zgadzam, należałoby trochę upiększyć to forum. :wink:

: 18 lipca 2013, 08:25
autor: aspagnito
krw1994 pisze:Tu się z kolegą zgadzam, należałoby trochę upiększyć to forum. :wink:

Dzięki.

: 18 lipca 2013, 09:12
autor: Clint Eastwood
ale o co konkretnie ci chodzi?
phpbb w wersji zrobionej przez przema w tym momencie daje chyba najwięcej możliwości (więcej nawet niż phpbb3). z technicznego punktu widzenia nie ma sensu grzebać w skrypcie.
chyba, że tobie chodzi o zmiany w wyglądzie. dodanie skórki. ale moim zdaniem też niepotrzebne.

: 18 lipca 2013, 09:54
autor: Worek
aspagnito pisze:Gdyby forum było przyjemne w użytkowaniu, podświadomie więcej ludzi tu zarejestrowanych by się częściej logowało, a o to głównie chodzi, żeby jak najwięcej ludzi jak najczęściej dużo pisało.


Nie, nie o to chodzi.

: 18 lipca 2013, 15:12
autor: mateuszjkl
Mi się strona podoba , bo jest bardzo prosta w obsłudze - wszystkie tematy nowe widać na wierzchu nie trzeba się bawić z szukaniem , poza tym jest minimum grafiki co przyśpiesz użytkowanie tego forum - a i tak czasem zauważam że strona przestaje działać , co by było jakby była "upiększona" ?

: 18 lipca 2013, 16:05
autor: Adi
Nawet przy bardzo wolnym necie kiedy inne strony ładują się godzinami to forum chodzi dobrze bo jest minimalistyczne i o to w tym wszystkim chodzi.

: 19 lipca 2013, 16:13
autor: Kuba
krw1994 pisze:Tu się z kolegą zgadzam, należałoby trochę upiększyć to forum. :wink:


A ja nie. Raz, że phpBB z modyfikacją Przema jest chyba najbardziej funkcjonalnym skryptem jaki znam, a dwa - z obecną skórką wszystko jest idealnie czytelne.

Ja bym nic nie robił, bo jest dobrze.