PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Powitalnia - przywitaj się z innymi forumowiczami!!!

W tym miejscu witamy wszystkich naszych użytkowników. Można przekazywać pozdrowienia i opisać swój pierwszy raz z POLITYKA.org.pl !!

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
Bilu1939
Moderator
Moderator

Postautor: Bilu1939 » 30 września 2011, 07:25

Powitać Motomaniak, miejmy nadzieję że szybko nas nie porzucisz dla jakiegoś innego forum, przykładowo o samochodach. Miłych dyskusji :smile:
"Konserwatysta jest wrogiem radykalizmu, zarówno prawicowego, jak i lewicowego. Konserwatysta jest patriotą, ale nie jest nacjonalistą. Konserwatysta jest zwolennikiem autorytetu i poszanowania władzy, ale jest wrogiem despotyzmu" - Janusz Radziwiłł.

motomaniak
Radny wojewódzki
Radny wojewódzki

Postautor: motomaniak » 30 września 2011, 07:34

jestem na 5 forach motoryzacyjnych :D i to od ładnych kilku lat, ale tam już mi się nudzi :razz:

Lolek00
Moderator
Moderator

Postautor: Lolek00 » 30 września 2011, 07:45

Vivat et res publica et qui, illam regit

Awatar użytkownika
crksk
Stażysta
Stażysta

Postautor: crksk » 30 września 2011, 17:54

Witam wszystkich serdecznie! :)
Mam na imię Czarek. Od kilku tygodni z zaciekawieniem obserwuje Wasze forum, ale dopiero parę dni temu zarejestrowałem się.
Interesuję się sportem, głównie piłką nożną, boksem. W okresie zimowym chętnie oglądam Biathlon, Skoki narciarskie.

Jeśli chodzi o moje poglądy to są one mocno prawicowe. Nie ulubiłem jeszcze żadnej partii, lecz poglądami blisko mi do partii konserwatywnych (PiS, Prawica RP) ale także w jakimś stopniu do UPR. Z wiekiem czasu one na pewno się ukształtują i ustabilizują. ;)

Pozdrawiam Serdecznie!

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 30 września 2011, 22:08

Witamy
A poza tym uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

zuikaku
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: zuikaku » 02 października 2011, 19:30

Nooo, skoro Motomaniak jest fanem motoryzacji, to wypada powitać czymś adekwatnym :

http://www.youtube.com/watch?v=wY_5c0mBXok

Czyż to nie urocza muzyka ? :smile:

piker
Stażysta
Stażysta

Postautor: piker » 20 października 2011, 00:40

Witam wszystkich!
Mam na imię Piotr, urodziłem się i mieszkam w Gdańsku, wiosen liczę sobie 19. Jestem typowym liberałem, utożsamiam się z wartościami jakie reprezentuje SLD. Polityką się interesuję mniej-więcej od 2005 roku. Bardzo zmartwił mnie słaby wynik lewicy w tegorocznych wyborach parlamentarnych, dlatego też postanowiłem włączyć się w życie polityczne - na początek to forum. Więv jestem. Dobra, kończę ten esej, bo miało być jedno zdanie - i znowu jestem niekonsekwentny... :wink:

Awatar użytkownika
Bilu1939
Moderator
Moderator

Postautor: Bilu1939 » 20 października 2011, 05:47

Witamy i powodzenia.
"Konserwatysta jest wrogiem radykalizmu, zarówno prawicowego, jak i lewicowego. Konserwatysta jest patriotą, ale nie jest nacjonalistą. Konserwatysta jest zwolennikiem autorytetu i poszanowania władzy, ale jest wrogiem despotyzmu" - Janusz Radziwiłł.

Awatar użytkownika
sindbad
Wójt
Wójt

Postautor: sindbad » 20 października 2011, 12:17

:mrgreen: Witaj cieszę się, że masz poglądy lewicowe. :mrgreen:
Nie daj się zepchnąć z twojej drogi nawet przez ludzi idących w tym samym kierunku.
S.J.Lec

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 20 października 2011, 14:05

Mam na imię Piotr, urodziłem się i mieszkam w Gdańsku, wiosen liczę sobie 19. Jestem typowym liberałem
łoj. a od kiedy typowy liberał ma poglądy zbieżne z SLD? :)
Witamy.
A poza tym uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

sumienie
Stażysta
Stażysta

Postautor: sumienie » 22 grudnia 2011, 21:26

witam

i od razu pytam w jakim dziale można po drążyć temat rozliczenia władzy lokalnej lub panstwowej....z polityka mam niewiele wspólnego ale juz nie moge patrzyc i sluchac tego co sie wyprawia i nam wmawia

pozdrawiam

kobieta
Stażysta
Stażysta

Postautor: kobieta » 22 grudnia 2011, 22:50

Witam wszystkich :)
Mądry głupiemu zawsze ustąpi, i dlatego ten świat tak wygląda.

Lolek00
Moderator
Moderator

Postautor: Lolek00 » 22 grudnia 2011, 22:53

Komitet powitalny zjawia się, i wita.
Vivat et res publica et qui, illam regit

wamix
Radny gminny
Radny gminny

Postautor: wamix » 11 stycznia 2012, 11:25

Witam wszystkich forumowiczów mam na imię Michał , mam wiele różnorakich zainteresowań a polityką interesuję się od dawna bo mieszkając w tym kraju
po prostu nie da się uniknąć zainteresowania tym tematem :smile:
Rządzić to znaczy móc na wszystko powiedzieć: NIE

Westwood
Poseł
Poseł

Postautor: Westwood » 11 stycznia 2012, 17:09

wamix pisze:Witam wszystkich forumowiczów mam na imię Michał , mam wiele różnorakich zainteresowań a polityką interesuję się od dawna bo mieszkając w tym kraju
po prostu nie da się uniknąć zainteresowania tym tematem :smile:

Witamy, Michale!
Jeśli chodzi o zainteresowanie polityką w naszym kraju, to od 50 do 60 % obywateli w wieku powyżej lat 18 niestety nie interesuje się prawie albo wcale polityką. Tyle bowiem wynosi odsetek osób mających czynne prawo wyborcze, a nie głosujących w wyborach prezydenckich, parlamentarnych, lokalnych i do Parlamentu Europejskiego. Nie wyobrażam sobie osoby, interesującej się polityką, a olewającej - kolokwialnie mówiąc - możliwości wywarcia konkretnego wpływu na sytuację nie tylko polityczną, lecz również gospodarczą, zdrowotną, oświatową, prawną i społeczną. Gdyby do wyborów poszły te 13-14 milionów osób, skład Sejmu, Senatu i rządu byłby zupełnie inny, mielibyśmy być może innego prezydenta i władzę lokalną. Kilkanaście milionów Polaków ma gdzieś, czy prezydentem będzie Korwin-Mikke, czy Marek Jurek, Grzegorz Napieralski czy Jarosław Kaczyński.

Ale to temat na inny wątek. Witam jeszcze raz serdecznie, niezależnie od Twoich poglądów czy sympatii politycznych!
Poza tym uważam, że należy ujawnić treść ostatniej rozmowy telefonicznej braci K.

Wróć do „"Powitalnia"”