PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Palikot debatuje z pedofilami

Były "Ruch Palikota". Co wyróżnia tę partię od innych? Program, skład i działalność. Napisz, co myślisz! Co jest w Twojej opinii złe, a co jest dobre. Wyraź to!

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
Mjolner
Wójt
Wójt
Palikot debatuje z pedofilami

Postautor: Mjolner » 23 kwietnia 2013, 20:32

Debata z pedofilem i europosłem Danielem Cohnem-Benditem odbędzie się na Uniwersytecie Wrocławskim. Prowadzącym będzie Roman Kurkiewicz, lewak wychwalający terrorystów z RAF. Ciekawe, że jak studenci chcieli zrobić spotkanie z Ruchem Narodowym na UW to oczywiście była to agitacja polityczna, ale jak Siwiec, Palikot albo ten niemiec pedofil z parlamentu europejskiego mają spotkanie na uczelniach to już nie jest to agitacja. W dodatku jeszcze pedofil. :smile:

http://narodowcy.net/debata-z-pedofilem-i-palikotem-na-uniwersytecie-wroclawskim/2013/04/23/

Twoja_stara
Wójt
Wójt

Postautor: Twoja_stara » 23 kwietnia 2013, 21:23

Bo to już przyzwoity człowiek, któremu można zaufać, a nie jak tym nierzetelnym, niepokornym dziennikarzom, którzy razem z Jarkaczem i Rydzykiem podpalają państwo polskie... Ehhh ?
Gomułka o Katyniu - "Gdybyśmy ustalili fakty i doszli do wniosku [...], że sprawcami tych zbrodni są władze radzieckie, czy rzeczywiście jest to potrzebne dla nas, dla naszych stosunków?"

Awatar użytkownika
Mjolner
Wójt
Wójt
Postautor: Mjolner » 23 kwietnia 2013, 21:25

Europejczycy. :lol:

Lolek00
Moderator
Moderator

Postautor: Lolek00 » 23 kwietnia 2013, 21:27

Bendit jest odważny albo głupi :grin: Pedofilska wesz o komunistycznych odchyłach - poważnie ryzykuje.
Vivat et res publica et qui, illam regit

Awatar użytkownika
mateuszjkl
Minister
Minister

Postautor: mateuszjkl » 23 kwietnia 2013, 21:34

Znów ich zwyzywają. Czasem , aż się prosi żeby wyciągnąć gnata i strzelić takiemu w dyńkę. Wolność wolnością , ale pedofilia to zbyt daleki krok żeby to tolerować.
Jak w ogóle ktokolwiek może to tolerować ? Całkowity upadek moralny , życzę Benditowi przyjemnego spotkania z młodymi ludźmi :D.

Awatar użytkownika
Kuba
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: Kuba » 23 kwietnia 2013, 21:37

Byłem kiedyś na spotkaniu z Pawłem Kowalem i całkiem pozytywnie wypowiadał się o Cohn-Bendicie, mówił że zawsze może na niego liczyć między innymi w kwestiach Ukrainy. I że Bendit potrafił się zgodzić nawet z Kaczyńskimi i ich bronić gdy uważał że mają rację. Przyznam, że trochę mnie to zdziwiło.

Natomiast to spotkanie to będzie co najmniej cyrk. Raz, że ostatnio chyba większość spotkań z Palikotem kończy się cyrkiem to teraz jeszcze dodatkowo dochodzi prowokacja z zaproszeniem gościa, który się przyznał do pedofilskich praktyk. Bo to jest prowokacja.
Polacy jako Słowianie przez setki lat za naturalne środowisko zamieszkania mieli puszcze, łąki, lasy. Chęć likwidowania większej ilości ogródków działkowych równa się zamachowi na wartości narodowe.

Awatar użytkownika
mateuszjkl
Minister
Minister

Postautor: mateuszjkl » 23 kwietnia 2013, 21:41

Byłem kiedyś na spotkaniu z Pawłem Kowalem i całkiem pozytywnie wypowiadał się o Cohn-Bendicie, mówił że zawsze może na niego liczyć między innymi w kwestiach Ukrainy. I że Bendit potrafił się zgodzić nawet z Kaczyńskimi i ich bronić gdy uważał że mają rację. Przyznam, że trochę mnie to zdziwiło.

Chyba nie znał jego zapędów ;).

Twoja_stara
Wójt
Wójt

Postautor: Twoja_stara » 23 kwietnia 2013, 21:42

Palikot po prostu chce rozgłosu, bo sam program jego partii jest tak żałosny, że potrzebuje coś więcej do wzrostu poparcia. W sumie nie wiem, czemu ludzie wogóle przejmują się nim - jak głupi hejterzy Biebera, którzy wchodząc na jego wideo na YT, aby pohejtować, dają mu kolejne wyświetlenia, z których on się robi bardziej bogaty, fundując mu dalszą karierę :)
Gomułka o Katyniu - "Gdybyśmy ustalili fakty i doszli do wniosku [...], że sprawcami tych zbrodni są władze radzieckie, czy rzeczywiście jest to potrzebne dla nas, dla naszych stosunków?"

Awatar użytkownika
Mjolner
Wójt
Wójt
Postautor: Mjolner » 23 kwietnia 2013, 22:20

Wziołby ktoś wreszcie przyszedł na te ich spotkania z granatem i rzucił w tłum. :smile:

Atylla
Senator
Senator

Postautor: Atylla » 24 kwietnia 2013, 08:27

Palikot po prostu chce rozgłosu, bo sam program jego partii jest tak żałosny, że potrzebuje coś więcej do wzrostu poparcia.

Jakbyś nie zauważył tak samo robi PIS i PO ze Smoleńskiem.
"Nie daj się naprawiać hałastrze cienkoszyich, łysiejących wodzów. Nie proś, nie melduj, nie awanturuj się, nie ukorz, nie płaszcz, nie pełzaj."

Awatar użytkownika
Buka
Radny gminny
Radny gminny

Postautor: Buka » 04 sierpnia 2014, 18:50

Przecież pedofilia to nic złego. Małe dzieci lubią takie pieszczoty. Gdy dojdziemy do władzy pedofilia zostanie zalegalizowana!!!

Paw
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: Paw » 04 sierpnia 2014, 18:58

Buka pisze:Przecież pedofilia to nic złego. Małe dzieci lubią takie pieszczoty. Gdy dojdziemy do władzy pedofilia zostanie zalegalizowana!!!

Ten post wg mnie wskazuje, że user jest "agentem" wrogiego Palikotowi i Kaliszowi ugrupowania. A jeśli nie ugrupowania, to pewnie jest to znudzony, stetryciały troll, który bawi się wpisami, sprawdzając innych userów i moderację.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 04 sierpnia 2014, 18:59

po tym poście tymczasowy zakaz pisania. do rozpatrzenia dla Marchewy. 20 postów sam trolling.

to wbrew zasadom ale przypadek jest naprawdę hard....
A po za ty uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
Anubis
Poseł
Poseł

Postautor: Anubis » 04 sierpnia 2014, 22:24

Paw pisze:
Buka pisze:Przecież pedofilia to nic złego. Małe dzieci lubią takie pieszczoty. Gdy dojdziemy do władzy pedofilia zostanie zalegalizowana!!!

Ten post wg mnie wskazuje, że user jest "agentem" wrogiego Palikotowi i Kaliszowi ugrupowania. A jeśli nie ugrupowania, to pewnie jest to znudzony, stetryciały troll, który bawi się wpisami, sprawdzając innych userów i moderację.

Szybki jesteś, to już o tym pisałem wczoraj. Ktoś robi sobie jaja i parodiuje lewacki światopogląd. Trochę za prymitywnie, przy bardziej profesjonalnym trollingu pewnie by pociągnął dłużej.

Awatar użytkownika
MatiZ
Senator
Senator

Postautor: MatiZ » 05 sierpnia 2014, 07:06

Jakiś typowy leszcz, skoro nawet wiarygodnie nie potrafi potrollować. Takich pajaców na pęczki w internetach, dobrze że reakcja moderacji szybka.
Błąd dzielenia przez ogórek - Zainstaluj Wszechświat ponownie.

Wróć do „Twój Ruch”