PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Niższe kary dla gwałcicieli białych kobiet. Wyższe dla gwałcicieli azjatyckich kobiet.

Wszystko co dotyczy wszelkiego rodzaju mniejszości.

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Re: Niższe kary dla gwałcicieli białych kobiet. Wyższe dla gwałcicieli azjatyckich kobiet.

Postautor: Nazgul » 25 września 2015, 17:59

Tu nie twoje podwórko. Zachowuj się

podtrzymuje swoje zdanie. To juz adi pokazał o co chodzi.

Temat jak dla mnie sciekowy i do zamknięcia.
A poza tym uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
gazda
Minister
Minister

Re: Niższe kary dla gwałcicieli białych kobiet. Wyższe dla gwałcicieli azjatyckich kobiet.

Postautor: gazda » 25 września 2015, 18:05

Nazgul pisze:Tu nie twoje podwórko. Zachowuj się

podtrzymuje swoje zdanie.

Żródła są debilu pod artykułem do którego zalinkowałem.
Wszędzie tam, gdzie bezwzględny liberalizm dochodzi do stanowczej przewagi, następuje stopniowa likwidacja narodu, jego typu i indywidualności. - Zygmunt Balicki

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 25 września 2015, 18:12

Ok. Jak sobie poscielisz
A poza tym uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Wróć do „Mniejszości”