PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Książka - WAŻNY TEMAT !!!

To dział zamknięty dla Redaktorów POLITYKA.ORG.PL !!!

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator, Redakcja

Yobel
Radny gminny
Radny gminny
Kontaktowanie:

Książka - WAŻNY TEMAT !!!

Postautor: Yobel » 05 sierpnia 2006, 16:11

Do wszystkich Redaktorów serwisu polityka.org.pl - mam do Was wielką prośbę :!:

Jestem w trakcie pisania książki o dziennikarstwie, część będzie poświęcona poprawnemu pisaniu różnych form dziennikarskich. Zamieszczam w tej książce swoje teksty i analizuję je, pod różnymi kontami. Fajnie byłoby, aby także Wasze teksty były w tej pracy, jako przykłady!

W związku z tym jest sprawa: wszystkie osoby, które chcą, aby ich teksty zostały opublikowane w pracy, proszę wpisywać się w tym temacie, z wyraźnym powiedzeniem TAK. Osoby, które się na to nie zgadzają, proszę wyraźnie wpisać NIE. Każdy tekst będzie opatrzony datą publikacji w naszym serwisie, tytułem oraz naturalnie nazwiskiem lub pseudonimem autora (bez obaw, jeśli ktoś pisze pod pseudonimem, uszanuję to i nazwiska nie będzie).

Bardzo proszę o odpowiedź na ten temat i solidarne wpisywanie się. Jeśli ktoś życzy sobie być informowany o tym, które teksty zostały wykorzystane, zrobię to w podsumowaniu tego tematu, kiedy skończę pisać.
http://ufo.internauci.pl

Po prostu profesjonaliści

Awatar użytkownika
K. Popławski
Stażysta
Stażysta
Kontaktowanie:

Postautor: K. Popławski » 05 sierpnia 2006, 18:54

TAK

Oczywiscie zgadzam sie (jesli cos nadawaloby sie bylbym nawet podbudowany ;)). W przypadku wykorzystania prosilbym o informacje o tym fakcie i oczywiscie info o ksiazce (publikacji).

pozdro.
kp

Łukasz Naczas
Starosta
Starosta

Postautor: Łukasz Naczas » 05 sierpnia 2006, 18:57

Chciałem tylko dodać, że teksty publikowane na POLITYKA.ORG.PL przez redaktorów są własnością Redakcji, która wejdzie w promocję książki. Natomiast miłoby było, gdyby każdy wyraził taką zgodę osobiście. Naczelny już wyraził jako Serwis :)
*http://www.wipi.pl - studio dźwiękowe, fotograficzne, filmowe i reklamowe **************************************

Awatar użytkownika
Kerfi
Radny powiatowy
Radny powiatowy

Postautor: Kerfi » 05 sierpnia 2006, 19:19

YES YES YES....

W pełni się zgadzam :D

Pozdro
Dawid Ciślak

Awatar użytkownika
Dziadek Mróz
Senator
Senator
Kontaktowanie:

Postautor: Dziadek Mróz » 05 sierpnia 2006, 20:00

Nie ma problemu:).
Yo, she-bitch! Let's go!

Awatar użytkownika
ksaw
Radny wojewódzki
Radny wojewódzki
Kontaktowanie:

Postautor: ksaw » 15 sierpnia 2006, 08:23

Jeśli tylko moje teksty w czymś pomogą, to oczywiście TAK.

Teksty na stronie zamieszczam pod nazwiskiem K. Czernich.
Ostatnio zmieniony 19 sierpnia 2006, 19:22 przez ksaw, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
RussionFan
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: RussionFan » 19 sierpnia 2006, 14:05

TAK. Moich tekstów też możesz używać.

Awatar użytkownika
Kerfi
Radny powiatowy
Radny powiatowy

Postautor: Kerfi » 20 sierpnia 2006, 11:37

Byłoby fajnie gdyby coś takiego powstało. Mam nadzieję, że to nie jest słomiany zapał (żadnych info o postepach) bo inicjatywa godna pochwały!

Awatar użytkownika
RussionFan
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: RussionFan » 20 sierpnia 2006, 21:11

Yobel pisze książke, trzeba się wieć chyba uzbroić w cierpliwość.

Yobel
Radny gminny
Radny gminny
Kontaktowanie:

Postautor: Yobel » 25 sierpnia 2006, 22:54

To nie jest słomiany zapał, bo podpisałem umowę z wydawnictwem w połowie lipca. Książka już w 2/3 gotowa. Jak napiszę całość, dam Wam znać.

Awatar użytkownika
Kerfi
Radny powiatowy
Radny powiatowy

Postautor: Kerfi » 26 sierpnia 2006, 18:32

Bardzo fajnie! Powodzenia w dalszej pracy.

Awatar użytkownika
ksaw
Radny wojewódzki
Radny wojewódzki
Kontaktowanie:

Postautor: ksaw » 27 sierpnia 2006, 19:42

Yobel pisze:To nie jest słomiany zapał, bo podpisałem umowę z wydawnictwem w połowie lipca. Książka już w 2/3 gotowa. Jak napiszę całość, dam Wam znać.

No to czekamy na efekty! Powodzenia!
"Niech rycerze walczą, a Bóg da zwycięstwo".

Yobel
Radny gminny
Radny gminny
Kontaktowanie:

Postautor: Yobel » 05 kwietnia 2007, 10:20

W książce wykorzystałem tekst SXMana i Jakuba Gwita. Potrzebuję pisemnej zgody obu autorów, że zgadzają się nieodpłatnie przekazać te teksty na potrzeby książki (to znaczy na opublikowanie i rozpowszechnianie). Wystarczy, że napiszecie takie oświadczenie, wydrukujecie je a następnie zeskanujecie i wyślecie na mojego e-maila (każdy z Was).

Dodatkowo - każdy z Was musi jeszcze wysłać (UWAGA: we własnym zakresie !!!)osobne oświadczenie podobnej treści do wydawnictwa, które książkę opublikuje. Ponieważ sprawa jest pilna, proszę o poważne potraktowanie tej sprawy. Umieściłem w książce, w kilku nawet miejscach, adres internetowy naszej strony, więc będzie darmowa reklama, jest o co walczyć !!!

Jednocześnie chciałem przeprosić za tak długi czas oczekiwania na informacje w tej sprawie, ale wina niestety leży po stronie wydawnictwa. Ja miałem książkę ukończoną i złożoną w wydawnictwie już w październiku ubiegłego roku. Dopiero w dniu dzisiejszym otrzymałem informację o konieczności uzyskania Waszej pisemnej zgody.

Mój e-mail prywatny yobel@wp.pl, możecie na niego wysyłać oświadczenia. Adres wydawnictwa:

Wydawnictwo ASTRUM sp. z o.o.
ul. Norwida 19/6, 50-374 Wrocław

WZÓR OŚWIADCZENIA (dla mnie):

OŚWIADCZENIE

Niżej podpisany (tutaj Jakub Gwit lub SXMan) potwierdza, że zgadza się na nieodpłatne przekazanie swojego utworu na potrzeby książki "ABC dziennikarstwa" Autorowi, czyli Jarosławowi Ściślakowi. Zgoda oznacza nieodpłatne przekazanie artykułu i obejmuje opublikowanie i rozpowszechnianie.

(tutaj wydrukowane:
Jakub Gwit lub SXMan,powyżej
tego druku odręczny podpis imienia i
nazwiska lub ksywki)

WZÓR OŚWIADCZENIA 2 (dla wydawnictwa):

OŚWIADCZENIE

Niżej podpisany (tutaj Jakub Gwit lub SXMan) potwierdza, że zgadza się na nieodpłatne przekazanie swojego utworu na potrzeby książki "ABC dziennikarstwa" wydawnictwu ASTRUM z siedzibą we Wrocławiu. Zgoda oznacza nieodpłatne przekazanie artykułu i obejmuje opublikowanie i rozpowszechnianie.

(tutaj wydrukowane:
Jakub Gwit lub SXMan,powyżej
tego druku odręczny podpis imienia i
nazwiska lub ksywki)

Wróć do „KOLEGIUM REDAKTORSKIE”