PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Janusz Korwin-Mikke

Jednostki wybitne, a może perfekcyjni manipulanci? Kto jest najlepszy, a kto najgorszy w opinii internatów? Kim się chwalisz, a kogo się wstydzisz? Porozmawiajmy o konkretnych osobach...

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Atylla
Minister
Minister

Re: Janusz Korwin-Mikke

Postautor: Atylla » 06 kwietnia 2018, 09:16

Napisałem ci co zyskała.

No właśnie nic konkretnego nie napisałeś. Bo Rosja tylko na tym straciła.

Widzę, że Rosję znasz tylko z przekazów w TV więc nie dalsza dyskusja z kimś na twoim poziomie mija się z celem.

W przeciwieństwie do ciebie znam wielu Rosjan, i byłem w Rosjji nie raz jeszcze w czasach ZSRR.

w ciągu zaledwie kilku ostatnich lat cały czas bredzicie, że od Rosji wszyscy się odwracają. To ile obrotów przed Putinem już zrobili?

No i wzrost PKB Rosji to kompletna porażka. Gdyby nie jej specyficzna struktura gospodarki to byłby tam poteżny kryzys.

Korwin jest stetryczałym dziadkiem. Reliktem dawnych czasów, żyjącym we własnym świecie i osiągającym w porywach 1% poparcia.

Przypomnę ci że ostatnio w wyborach miał kolejno 7 i 5 %. Więc jak się wypowiadasz na jakiś temat to przynajmniej zaciagnij informacji a nie robisz z siebie idiotę.
"Nie daj się naprawiać hałastrze cienkoszyich, łysiejących wodzów. Nie proś, nie melduj, nie awanturuj się, nie ukorz, nie płaszcz, nie pełzaj."

Awatar użytkownika
Marchewa
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Marchewa » 06 kwietnia 2018, 09:57

Anubis pisze:A co do szpiegów, poza wąską grupą ludzi reszta w dupie była i gówno widziała i może sobie tylko wróżyć z fusów kto co jak i dlaczego. I nie ma co wyciągać pochopnych wniosków kto otruł Skripala, bo żadnych dowodów nie ma.

Eeee tam w ogóle wypadek był. Przecież tyle się tak tej broni chemicznej po GB wala że mogło komuś na drzwi skapnąć. Od razu morderstwo. Nie przesadzajmy.
Spory polityczne trwają najdłużej gdy obie strony nie maja racji.
Gonzalez Suarez

Atylla
Minister
Minister

Postautor: Atylla » 06 kwietnia 2018, 12:43

Rozmawiajmy o faktach. Nie o bzdurach. W Smoleńsku też był zamach :lol: :lol: :lol:
"Nie daj się naprawiać hałastrze cienkoszyich, łysiejących wodzów. Nie proś, nie melduj, nie awanturuj się, nie ukorz, nie płaszcz, nie pełzaj."

Aimar
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: Aimar » 06 kwietnia 2018, 13:20

Atylla pisze:W przeciwieństwie do ciebie znam wielu Rosjan, i byłem w Rosjji nie raz jeszcze w czasach ZSRR.

A skąd wiesz ilu ja znam Rosjan specjalisto?
Oszołomstwo niektórych ludzi mnie rozwala. Nie jestem w stanie się do tego przyzwyczaić.
W postach powyżej napisałem o co chodzi ale jeżeli nie jesteś w stanie tego zrozumieć to trudno. Jakoś się z tym pogodzę.

Co do budowniczego komunistycznej Polski - Janusza K. M. - rozumiem, że jako jego zwolennik od lat sześćdziesiątych wierzysz w niego i jego wygraną w wyborach parlamentarnych, prezydenckich a na koniec w tych najważniejszych - na Króla Świata. Skoro ludzie mający 150 lat mogą w Warszawie odzyskiwać kamienice to Janusz ma sporo czasu na rozwinięcie swojej nieprzeciętnej kariery politycznej.
Kim jest Marchewka? Kto za nim stoi i co z tego ma?
To jest jego popis: "To jest ostrzeżenie mające związek z twoim postem: viewtopic.php?f=56&p=251935#p251935 - TO JEST ANTYSEMITYZM wg tego kolesia (gdyby ktoś nie wiedział).
Odpowiedzcie sobie sami...

Atylla
Minister
Minister

Postautor: Atylla » 06 kwietnia 2018, 19:27

A skąd wiesz ilu ja znam Rosjan specjalisto?

Jak przystało na internetowego trola - siedzisz cały czas w domu więc kogo mozesz znać ? :lol:

Oszołomstwo niektórych ludzi mnie rozwala. Nie jestem w stanie się do tego przyzwyczaić.

Sam jesteś oszołomem. Piszesz takie kompletne bzdury że głowa boli. Piszesz że Rosja zyskała :lol: cvo zyskała ? Stosunki z rosją się normowały. Nie wiadomo czy NS2 będzie i ty mówisz że Rosja zyskała ?! Zastanów się baranie.

Co do budowniczego komunistycznej Polski - Janusza K. M. - rozumiem, że jako jego zwolennik od lat sześćdziesiątych wierzysz w niego i jego wygraną w wyborach parlamentarnych, prezydenckich a na koniec w tych najważniejszych - na Króla Świata.

Co ma piernik do wiatraka ?

Aimar
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: Aimar » 06 kwietnia 2018, 20:01

Atylla pisze:Sam jesteś oszołomem. Piszesz takie kompletne bzdury że głowa boli. Piszesz że Rosja zyskała :lol: cvo zyskała ? Stosunki z rosją się normowały. Nie wiadomo czy NS2 będzie i ty mówisz że Rosja zyskała ?! Zastanów się baranie.

Wyluzuj ćwoku małomiasteczkowy bo się obsrasz.
Wypisujesz tu takie dyrdymały, że z miejsca widać iż wszelkie wiadomości spoza twojego Pierdziszewa Dolnego posiadasz tylko od Rydzyka i TVN.
Masz swoją teorię to się jej trzymaj. Nie mam zamiaru do niczego przekonywać kogoś na twoim poziomie, żałosny specjalisto od Rosji.
To jest jego popis: "To jest ostrzeżenie mające związek z twoim postem: viewtopic.php?f=56&p=251935#p251935 - TO JEST ANTYSEMITYZM wg tego kolesia (gdyby ktoś nie wiedział).

Atylla
Minister
Minister

Postautor: Atylla » 07 kwietnia 2018, 06:44

Odezwał się - "Warszawiak" - burak wiejski, słoik zasrany.

Awatar użytkownika
Cynik
Moderator
Moderator

Postautor: Cynik » 07 kwietnia 2018, 10:22

Po co się unosicie... Jak konar po wiagrze. Luzu panowie, bo coś wam stanie. Szanujcie się.
"Patriotism is the virtue of the vicious." - O.Wilde

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 07 kwietnia 2018, 11:54

To, że Skripal miał zginąć to za mało. Trzeba było go zabić tak aby nie było wątpliwości kto to zrobił. Stąd taka a nie inna metoda.
A poza tym uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 07 kwietnia 2018, 12:18

Albo na odwrót, taka metoda żeby większość pomyślała tak a nie inaczej:)

Atylla
Minister
Minister

Postautor: Atylla » 07 kwietnia 2018, 16:36

Po pierwsze - Skripal nie zginął. Gdyby to faktycznie robiły służby Rosji to nie miałby szans.

Albo na odwrót, taka metoda żeby większość pomyślała tak a nie inaczej:)

Zgadza się.

To jest tak jak z atakami gazowymi w Syrii - miałybyć bezsprzeczne dowody - do dzisiaj nie ma żadnych.

Aimar
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: Aimar » 07 kwietnia 2018, 21:18

Nie przeginajcie... ja wiem, że TV największego naszego sprzymierzeńca i jednocześnie największego (obok Arabii Saudyjskiej) państwa terrorystycznego na świecie nie jest zbyt wiarygodna. Tak samo jak ich śmieszny biały domek. Ci pierwsi twierdzili, że Crystal Harris chajtnęła się z Hugh Hefnerem z miłości. Ci drudzy, że Saddam miał broń chemiczną. Takich mamy sprzymierzeńców... jak w 1939. Nic nie poradzimy.
Z drugiej strony paranoja nie jest rozwiązaniem tematu. Ja obstawiam mojego ukochanego Władimira, ale jeżeli tego zdrajcę chcieli zabić inni... to też się nie udało - i to jest jedyny argument przemawiający za USA.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 07 kwietnia 2018, 22:33

Ja jednak myślę, że wykradanie ruskim broni chemicznej po to, żeby im wydalić 100 dyplomantów to jednak wyższy stopień spiskologicznej abstrakcji.
A poza tym uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Atylla
Minister
Minister

Postautor: Atylla » 08 kwietnia 2018, 07:22

Jakie wykradanie ?! Przecież naukowcy co robili badania w ZSRR dzisiaj siedzą na zachodzie. Z dużą dozą prawdopodobieństwa można stwierdzić że inne republiki radzieckie także mogły w spadku taką broń posiadać.

Awatar użytkownika
Cynik
Moderator
Moderator

Postautor: Cynik » 08 kwietnia 2018, 09:54

Nazgul, ale to ma cholerny sens. Bo albo Putin jest tak głupi i jawnie wykorzystuje broń łatwą do namierzenia i przypisania mu, albo komuś zależy aby tak właśnie było. Inaczej Skrypal dostałby zawału albo się powiesił - jak Lepper. Kto zyskuje najwięcej na eliminacji rosyjskiego ex-szpiega na terenie UK, licząc na wymianę rosyjskich dyplomatów? A może właśnie to element zastraszenia? A może mafia miała tu własny udział.... Na tej planszy szachów rolę królowej nie pełni Putin, wygląda na to że on jest tylko koniem.
"Patriotism is the virtue of the vicious." - O.Wilde

Wróć do „Politycy”