PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Pierwsze koty za płoty

Wszelkie informacje o tym, jak reklamować sie na serwisie POLITYKA.ORG.PL

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
danio444
Radny gminny
Radny gminny

Pierwsze koty za płoty

Postautor: danio444 » 20 lutego 2012, 22:01

Witam.

Wątek powstał w celu autopromocji bloga. Porusza tematy związane z polityką, wiec na tym forum na pewno znalazło by się co najmniej paru potencjalnych czytelników. Blog w założeniu będzie prowadzony w ramach hobby, dlatego nie musicie się obawiać żadnych banerów, czy też kryptoreklam.

Powstał on parę dni temu, a wczoraj zamieściłem pierwszy artykuł. Jednak jak wszyscy wiemy blog to nie tylko autor, ale i ludzie, którzy go czytają. Dlatego proszę Ciebie o przeczytanie wyżej wymienionego artykułu i podzieleniu się ze mną wrażeniami w komentarzach. Zajmie Ci to max 7 minut, a sprawisz mi tym nielichą przyjemność :wink:

Oto link:
http://polak18.wordpress.com/

Awatar użytkownika
Hornet
Marszałek województwa
Marszałek województwa
Kontaktowanie:

Postautor: Hornet » 20 lutego 2012, 22:30

Życzę powodzenia. :grin:

Trudno wydać opinię, bo zbyt mało do oceny. Obiecuję jeszcze zajrzeć.

Awatar użytkownika
kaminiak33
Minister
Minister

Postautor: kaminiak33 » 20 lutego 2012, 22:56

Witam
Danio sprawiasz mi tym tekstem nielichą przyjemność :wink:

danio444 pisze:To niezbyt rozgarnięte, pozbawione mózgu istoty w wstępnej fazie rozkładu. Nie są one w stanie podejmować autonomicznych decyzji, a według afrykańskich wierzeń ich zachowanie kontrolują kapłani voodoo. Zaryzykował bym tezę, że obie izby naszego rodzimego parlamentu (Sejm i Senat) w około 95% składają się z takich zombie.

Co do tezy ZANIŻYŁEŚ procenty :lol: , to same zombie. :lol: , na dodatek PAZERNE !!!

danio444 pisze:W zasadzie, na głosowaniach można by było posadzić stado szympansów, ponieważ nasz bliski krewny z rodziny człowiekowatych, o ile go się właściwie wytresuje również potrafi wcisnąć odpowiedni przycisk w momencie w którym się go o to poprosi. Jednak szympans nie wymaga od państwa miesięcznej pensji wynoszącej 10000 zł na ręka, a zadowoli się dorodnym pękiem dojrzałych bananów. Czy nie wyszło by taniej ?

W temacie który założyłem zamiast szympansa , zaproponowałem osła , pewnie tańszy od szympansa w utrzymaniu :lol: , ale na jedno wychodzi .

danio444 pisze:Bo przynajmniej dla mnie nie ma znaczenia to czy polityk jest kobietą, murzynem, gejem, czy starcem. w mojej opinii po pierwsze liczą się kompetencje, w drugiej kolejności to jakie ma poglądy, a sprawą marginalną jest płeć czy kolor skóry. Czy jest możliwe, żeby jakiś rząd wprowadził takie egzaminy? Niestety, dopóki politykom nie zacznie zależeć na kraju bardziej niż na własnym stołku to nie

Dla mnie to też bez znaczenia byle MĄDRY (nie mądrzący się ) , ten egzamin to ekstra pomysł , tylko obawiam się że mielibyśmy PUSTY sejm i senat , z jednej strony to by było dobre ( na pewno tańsze) :wink:

[ Dodano: Wto 21 Lut, 2012 ]
Hornet pisze:Życzę powodzenia. :grin:

Trudno wydać opinię, bo zbyt mało do oceny.

Do mnie TRAFIA , i daje dużo do myślenia , nie zniechęcaj się , więcej takich MŁODYCH , MYŚLĄCYCH ludzi i możemy liczyć na coś lepszego niż ten SYF którym nas "częstują". :wink:
http://www.forum.polityka.org.pl/viewtopic.php?t=5249
tak jak w Media Markt - nie dla idiotów

Wróć do „REKLAMA”