PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Polityk - forum polityczne

Wszelkie informacje o tym, jak reklamować sie na serwisie POLITYKA.ORG.PL

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
Hornet
Marszałek województwa
Marszałek województwa
Kontaktowanie:

Polityk - forum polityczne

Postautor: Hornet » 29 lutego 2012, 21:23

Polityk - forum polityczne - http://www.polityk.czo.pl

Polityka od zawsze wzbudza emocje, dlatego to miejsce jest dobre by dać im upust. Tu TY rządzisz . Gorące tematy, gorące dyskusje, tu nie ma tematów tabu ani świętych krów, tu walimy prawdę w oczy. Polemika na temat programów, stanowisk, działań partii politycznych, gospodarki nie tylko w Polsce.

Masz coś do powiedzenia, to zapraszamy na Polityk - forum polityczne - http://www.polityk.czo.pl

To miejsce dla własnych opinii i wyrażenie własnego zdania, praktycznie na każdy polityczno-gospodarczy temat. Gdybyś takiego miejsca nie znalazł, to niewątpliwie możemy je stworzyć.

Polityk - forum polityczne - Tu TY rządzisz

Nowe forum nowych szans dla chcących zaprezentować własne poglądy polityczne, czy wyrazić własne zdanie na temat polityki i nie tylko.

Zapraszam [you]
Ostatnio zmieniony 04 kwietnia 2012, 16:49 przez Hornet, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
sececjonista
Minister
Minister

Postautor: sececjonista » 01 marca 2012, 10:01

Kolejna kopia forum . Tylko zobaczymy jak się rozwinie . Poprzedni pomysłodawca dał upust swojej złości przeciwko rządowi i stworzył forum antyrządowe . Czy tu będzie podobnie?
"Demokracja-Bóg , który zawiódł" H.H. Hoppe

"Zwolennicy opieki społecznej, socjalizmu, etatyzmu i interwencjonizmu codziennie na tysiąc sposobów zabiegają o nowe ograniczenia indywidualnej wolności. " Henry Hazlitt

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 01 marca 2012, 10:34

tu jest złość na moderację. :)
A poza tym uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
Hornet
Marszałek województwa
Marszałek województwa
Kontaktowanie:

Postautor: Hornet » 01 marca 2012, 13:29

tu jest złość na moderację. :)

Nazgul nie popadaj w samozachwyt, przeceniasz się. Głupota nie boli to na pocieszenie ci powiem. Nie masz szans w bezpośredniej dyskusji to próbujesz podgryzać i szarpać za nogawicę jak ratlerek. Weź chłopie i ogarnij się.

Kolejna kopia forum . Tylko zobaczymy jak się rozwinie . Poprzedni pomysłodawca dał upust swojej złości przeciwko rządowi i stworzył forum antyrządowe . Czy tu będzie podobnie?

Hmm, tak można powiedzieć na każde forum że jest kopią czegoś czy któregoś. Może po prostu wskażesz co jest skopiowane, a nie sugeruj kradzieży bezpodstawnie. Nisko upadasz oskarżając bez dowodów.

Jak ktoś będzie miły i będzie chciał mieć forum polityczne czy wielotematyczne to mu też pomogę i postawię kolejne. Dlaczego :?: To proste, ja też ileś lat temu zaczynałem i trafiłem na życzliwych co mi bezinteresownie pomogli. Tylko teraz wydaje się że to gatunek na wymarciu.

Awatar użytkownika
sececjonista
Minister
Minister

Postautor: sececjonista » 01 marca 2012, 16:32

Hornet pisze:Hmm, tak można powiedzieć na każde forum że jest kopią czegoś czy któregoś. Może po prostu wskażesz co jest skopiowane, a nie sugeruj kradzieży bezpodstawnie. Nisko upadasz oskarżając bez dowodów.

No przecież widze . Podobne tematy skórka , formuła itd.
Tylko czy Twoje forum będzie księgą zniechęconych dla rządu czy dla wszystkich . Bo jeżeli przeciwko rządowi , to umrze , jak rząd przestanie funkcjonować , a jak dla wszystkich i o wszystkim to będzie to samo co tu . Ja też celowo nie wybrałem forum , gdzie wypowiadaja sie sami antydemokraci tacy jak Ja , bo i po co ? żeby tylko mówić o złym ustroju?
Sami Hornet prowadziliśmy dyskusje na różne tematy i mieliśmy swoje zdania na pewne kwestie . I o to właśnie chodzi.
"Demokracja-Bóg , który zawiódł" H.H. Hoppe

"Zwolennicy opieki społecznej, socjalizmu, etatyzmu i interwencjonizmu codziennie na tysiąc sposobów zabiegają o nowe ograniczenia indywidualnej wolności. " Henry Hazlitt

Awatar użytkownika
Hornet
Marszałek województwa
Marszałek województwa
Kontaktowanie:

Postautor: Hornet » 01 marca 2012, 17:29

sececjonista pisze:No przecież widze . Podobne tematy skórka , formuła itd.

No to źle widzisz, albo się nie znasz, skórek podobnych jest kilkadziesiąt, czy to znaczy że jak tu jest niebieska to nikt nie ma prawa do tego koloru :?: Zresztą widać że skórki są zdecydowanie różne. Podobne tematy - takie tematy są wszędzie, zobacz na Gam Over.org tam jest ich więcej niż tu. Czy to coś znaczy że są podobne :?: Nie, bo są z prasy i portali. Łapiesz to przyjacielu :?: Szkoda że sugerujesz to w sposób że następuje kradziez przez kopiowanie z tego forum. :neutral:

Tylko czy Twoje forum będzie księgą zniechęconych dla rządu czy dla wszystkich

To że ja go postawiłem nieznaczny że jest moje i że mam chęć ingerować w politykę Admina. To jego a nie moja sprawa czy ono się utrzyma czy padnie, Ja zrobiłem dobry uczynek i pomogłem komuś. Czy ty poza marudzeniem potrafisz coś takiego :?:

Reklamę wrzuciłem tu na własny rachunek, jest też i na Gam Over.org i będzie na wieku innych forach gdzie mamy kontakty. To taki naturalny odruch, jak się coś stworzyło to trzeba pomóc na początku, dlatego temu Adminowi zostanie udzielona również pomoc przy pozycjonowaniu i wyobraź sobie że też za friko. Taki to frajer ze mnie. :cool:

Awatar użytkownika
kaminiak33
Minister
Minister

Re: Polityk - forum polityczne

Postautor: kaminiak33 » 01 marca 2012, 18:52

Hornet pisze: Niestety pomysł mu się nie spodobał,

Hornet to nie tak :wink:
http://www.forum.polityka.org.pl/viewtopic.php?t=5249
tak jak w Media Markt - nie dla idiotów

Wróć do „REKLAMA”